Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

yok canım çekmedim orda görünüyor :KK43:(( ay sen neden göremedin ki den bakalım tekrar olmadı albümde resimler oradn bakarsın canım

ay kızlar ben de bugün ilk kez kızıma yeni doğan bebek bezi ile yeni doğan bebek ıslak mendili aldım, ee artık doğum çantası hazırlamaya başladım nihayet, doğum çantamızın ilk eşyaları da bu oldu, bebek bezini primadan 88 + 88 adet olmak üzere 2 paket aldım, yanında 12 tane de hediyesi var, bebek ıslak medilini de, huggies ten aldım,3 tane aldım, naturelmiş , yenidoğana uygun, johanses baby alacaktım paketin tanesi 4,5 YTL idi vazgeçtim,

huggisesi 3 tanesini 7 YTL ye aldım
bebek bezini de prima yeni doğan 13 YTL sizce nasıl fiyatı?( Bir pakette 88 tane var)
canım cicilerinize bakıyordum mesajını okuyunca yazmadan geçemedim. bezi çok iyi almışsın öncelikle ama 1 numaraysa başka alma onlar baya küçük oluyor çünkü. genelde yenidoğana bile 2 numara kullanılıyor (yeni bebek)
huggiesi kesinlikle tavsiye etmem. elimi bile silmem ben ona bir kere aldım pişman oldum. çok köpüklü bir kere. bebeğinpoposu ıslak ve köpüklü kalıyor. sana naçizane önerim ilk zamanlar için uni veya fresh'n soft un yenidoğan ıslak mendillerini kullanman ve doğum telaşın bitince de ıslak pamukla silmen. ben hala ıslak pamuk kullanıyorum. bakıcımıza da saf su ve pamukla yapıldığı için bu söylediğim mendillerden bırakıyorum veya nivea pure kullanıyorum. paketi 5 ytl ama sürekli kullanmadığım için sorun değil.
özellikle kızlarda mendil çok önemli. içerdikleri bazı maddeler günümüzün en önemli sorunlarından erken ergnliği vs. beraberinde getiriyor.

pembepantet yorganın fiyatı ne kadar ki canım?aldınmı sen

canım yorganın fiyatın 69 du sanırsam.taç tada vardı taçınkide 60 liraydı.ben ikisindende almadım.nette funnababy sitesinde beğendim,ablam izmirde olduğu için dün ona aldırdım.komple uyku seti 180 liraya aldı.toplam 8 parça yan korumalrıda var. %100 pamuk.çok güzele benziyor ama hala dokunamadım.bizimkilerin dediğine göre çok kaliteliymiş çok beğenmişler.

Günaydın dünyanın en güzel anne adayları Bugün çooook erken uyandım nerdeyse 7.30 dan beri uyanığım.Sonra tam yataktayken eşim aradı onunla uyandım güne o yüzden çooookkkk mutluyum bugün .Bütün enerjimi dağıtayım sizlere. CİMCİME ÇOK TEŞEKKÜRLER yorumun için canım amin inşallah.
FÜSFÜS sanada tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler .
AYBÜKE canım bezler iyi ama islak mendil uni baby var sadece su ve pamuk yeni doğanlar için çok sağlıklı . EBEBEK te 12 paketi 30 ytl. idi bayağ uyguna geliyor tanesi istersen birde onlara bak . Diğerleri dursun sende ilerde kullanırsın.

canım cicilerinize bakıyordum mesajını okuyunca yazmadan geçemedim. bezi çok iyi almışsın öncelikle ama 1 numaraysa başka alma onlar baya küçük oluyor çünkü. genelde yenidoğana bile 2 numara kullanılıyor (yeni bebek)
huggiesi kesinlikle tavsiye etmem. elimi bile silmem ben ona bir kere aldım pişman oldum. çok köpüklü bir kere. bebeğinpoposu ıslak ve köpüklü kalıyor. sana naçizane önerim ilk zamanlar için uni veya fresh'n soft un yenidoğan ıslak mendillerini kullanman ve doğum telaşın bitince de ıslak pamukla silmen. ben hala ıslak pamuk kullanıyorum. bakıcımıza da saf su ve pamukla yapıldığı için bu söylediğim mendillerden bırakıyorum veya nivea pure kullanıyorum. paketi 5 ytl ama sürekli kullanmadığım için sorun değil.
özellikle kızlarda mendil çok önemli. içerdikleri bazı maddeler günümüzün en önemli sorunlarından erken ergnliği vs. beraberinde getiriyor.

canım 88 tane yeni doğan bezini çok ii fiata almışsın.ben dün baktım yanlış hatırlamıyorsam 96 tanesi ikili paket 22 liraydı.kızlar ben ilk aylar ıslak mendil çok fazla kullanmayı düşünmüyorum.bebeklerimizin tenleri çünkü çok hassas.küçük küçük havlu mendillerden alıp ılık suyla temizlemeyi düşünüyorum.biraz zor ve zahmetli ıslak mendile göre ama daha sağlıklı diye duydum bi çok arkadaşımdan.özellikle kız bebekler için.tabi inaşllah bende yapabilirim.yaz olsa hiç sorun değil hemen yıkayabilirim poposunu ama kış olucağı için bi yandanda üşürmü düyorum.ama ben bunu salonda yapıcam yani sıcak olucak ev.inşallah dediğim gibi yapabilirim.hee bide eğer yapamazsamda pampers kullanmayı düşünüyorum.ultra primanın ve bebek için sadece.

kızlar haftasonu 3 tane daha cici aldım.diğerlerini dolabın altına kaldırdım hunç yapıp.eşim gelince çıkarttırırım çekip fotolarını koyarım.3 tabeyi koymadım daha.nasıl koyucam fotolarıı????

günaydın canımmm :) bende bugün erken uyandımmm 9 da ama 10 kalktım gene :KK43: off bi alışsam sabah 9da yataktan kalkmaya ii olucak ama bütün gece uyumadım nerdeyse o yüzden uykum çok kalitesiz..canım bu fotoları nerde koyuyodukkk yardımcı olurmusun???

Ben önce albüme ekleyip ordan ekleyebiliyorum resmin altındaki http kpdunu kopyalayıp mesaj yazdığımız yerdeki grafik ekleye yapıştırıyorum ayyy anlatabildimmi ?dene bakalım

ayy canım ben anlamadım ve yapamadımmm :KK43:
hani bi yer vardır ordan ekliyordukkk gözat felan vardı oranın adresi neydii???

kızlar bende hemen hemen tüm eşyalarını tamamladım..küveti-bezi-biberonu-ateş ölçer emziği-ıslak mendilleri-kozmetik ürünleri-park yatağı-yorganı-yastığı-battaniyeleri-emziği-kıyafetleri hepsini aldım...pazar günü de oda takımı siparişi vereceğiz...kozmetikleri bübchen aldım...set satılıyordu...yağı, şampuanı-vücut losyonu-ıslak mendili-pişik kremi -masaj kremi 48 ytl ye aldım...şirin bir metal çanta içerisine koymuşlar...sette pudra yoktu...onu da tek olarak aldım bübchen ın..9 ytl idi...bez huggies aldım...yanında 3 tane ıslak mendil de hediyesi vardı...bugün diyorum yavaş yavaş çantayı hazırlayıp kapı kenarına koyayım diyorum...hastaneye 2 tane gecelik/sabahlık takım -emzirme sütyeni/çorap/fanila/göğüs pedi/terlik/külot- bebek için 4 takım - biberon-bez koyayım diyorum...aklında başka birşey olan var mı?

orkid yeterli mi acaba? yoksa hasta bezi mi alsam? fikri olan var mı kızlar? bu arada sezaryen olacak benim ki...

canım duyduğum kadarıyla hasta bezide olsa iyi oluyomuş orkit bazen yetmiyomuş hasta beziyle daha rahat oluyomuş ben alıcam kendime nolur neolmaz diye 2 3 gün sonra orkid gece ile devam ederiz

sepetler bence de çok şeker duruyor, hele bambu olanına bayılıyorum, beyaz beyaz tüllerle süslemişer süper ama, o geçici rahatlık yaa, 7. aydan sonra ne yapacaksın sepeti, yani nereye kaldıracaksın, atsan atılmaz, satsan satılmaz, kalabalık oluşturacak evde, kilerimiz falan da yok ki koyarım desem,offfff yaaa:uhm:

ben de sepet alacağım. başka bebek olursa o da kullanır. ya da odasının bir köşesine koyup içine oyuncak doldururum diye düşünüyorum.

sanırım hem hasta bezi hem de ped gerekiyormuş
en azından tedbirli olmakta fayda var

Ay kızlar bugün hiç niyetim yokken aldım bu takımı bayıldım yaa umarım sizlerde beğenirsiniz .
87663-albumler-album4221-resim22568.jpg

X