Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

buda atkı ve beresi çok örgü bilmiyorum ama anladığım kadarıyla yaptım annesindende bişey olsun diye.....sırnaşık şey

canım eline sağlık çok güzel olmuş güle güle kullansın oğluşun nası iple ördün markası falan ne söyleye bilirmisin bende atkıyla bere örmek istiyorum

helal kızlar size...
minikleriniz çok şanslı..
çünki sizler gibi anneleri olacak...
iyi günlerde giydirmeniz dileğiyle...

canım eline sağlık çok güzel olmuş güle güle kullansın oğluşun nası iple ördün markası falan ne söyleye bilirmisin bende atkıyla bere örmek istiyorum

canım benim ben alırken bebek için birseyler örücem dedim bebek yünü alıcam dedim tamam dediler çünkü bebek yünleri daha yumuşak oluyor....bebek yünü dersen veriyorlar kolay gelsin......a.s.

helal kızlar size...
minikleriniz çok şanslı..
çünki sizler gibi anneleri olacak...
iyi günlerde giydirmeniz dileğiyle...

sagol canım benim güzel temennilerin için Allah saglıklı sıhatli kucagımıza almayıda nasip etsin inş saglıklı rahat bir sekilde atlatalım sonrada giydirelim hep beraber inş cicileri.....:emir_bebek:

kızlar hepinizin aldıkları ördükleri ciciler çok güzel inş bebekleriniz güle güle giyerler bende oğluma 1-2 kıyafet aldım beşik sepetini çanta takımını aldık kıyafet olarak eksikleri var onlarıda son 2 ayda alıcaz inş.becerebilirsem bende bi ara koyarım resimlerini :))

1001618ap8.jpg

w640.png

bu benim kızıma dün aldıgım kırmızı elbisesi

ayy canımm bayıldım kızının elbisesinee yaaa.çok şeker çok cici.allahım inaşşalh banada ikiniciyi kız verir hayırlısıyla.(oğlum alınmasın ama kızları giydirmek çok eğlenceli) :)

kızlar battaniyemiz baya ilerledi.ama eklemedim hala.iyice bitirip sonra ekliycem
Kıızz maşşallah:nazar: ne güzel ilerletmişin,ben dün gece denemek için 2 motif yaptım bugünde anca yeni başlıcam,okuldan gelirken hevesliyidm ama eve gelince tembellik çöktü üstüme neyse canım doğuma kadar bitiririm inşallaha.s

cnm senın elıne gectımı bu sepet yakından bakma sansın oldumu ben burda baktım mağazalardakı butun sepetler eskı gıbı duruyodu cok sasırdım amaa nette bole gozukuyo canlı bı gorım dedım benzer urunlere bı bakım dedım eskı gıbı ayol hepsı elıne gectıyse eğer daha ıyı fıkır verırsın bana dımı

kızlar hafatasonu kızıma beşiğe baktık, 1000YTL den başlıyor dedileeeeeeeeerrrrrr

yuhhhhh, duduağım uçukladı resmen

aybükecim burada oda takımları komple 1000 ytl..
çok özel ve istediğin gibi şeyler yaptırırsan artıyo tabi fiyatlar

Son düzenleme:
canım benim ben alırken bebek için birseyler örücem dedim bebek yünü alıcam dedim tamam dediler çünkü bebek yünleri daha yumuşak oluyor....bebek yünü dersen veriyorlar kolay gelsin......a.s.

mrb canım çok güzel örmüşsün ellerine sağlık güle güle giysin bebişin inş.sana bişey sorabilirmiyim bende şu anda atkı örüyorum oğluşumada kaç cm yaptın atkıyı uzunluğunu tam olarak söylersen memnun olurum a.s.

kıslar slm. ben bebeğimin odasına duvar kağıdı baktım ama bursada pek bulamadım. bursalı arkadaşlar bilen veya alan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

kıslar slm. ben bebeğimin odasına duvar kağıdı baktım ama bursada pek bulamadım. bursalı arkadaşlar bilen veya alan varsa yardımcı olabilir mi acaba?
Lebiş bir iki yer buldum
1- beta home design ihsaniye ersoykent civarındaymış tel :245 82 17
2- Tike halı çekirge caddesinde ama telini bulamadım bilirsin orayı eski mağaza stadyum karsısında
Birde uluyola falan baktınmı hiç orada dekorasyon mağazaları fazlaya orda denk gelir belki
Tekzene de bakabilirsin bunlar bulabildiklerim ve aklıma gelenler canım başak biryerde denk gelirse haber veririm

Kızlar park yatak almayı düşünüyorum hem rahat taşınıyor hem de tatile gittiğimde kızım alıştığı yatağından ayrı kalmayacak diye düşündüm. Ama park yatakta ne kadar zaman yatabilir bilen var mı???

bende dün park yatak aldım bebeğime. inan cok memnunum. üc yaşına kadar garanti yatarlar. bende daha sonra genç odası alacağım. şemsiye gibi katlanıp yatağın altına kaldırılması da büyük avantaj. herkese tavsiye ederim.

park yataklarda 3 yaşına kadar yatabiliyormuş, satıcı öyle söylüyor ama bu park yataklarda tıpkı kamp çadırı gibi duruyor yaaa, yanlış anlamayın mecbur kalırsam ben de alacağım ama gerçek bu

X