Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

merhaba bende seninle aynı duyguları yasıyorum hatta biraz daha fazlasını çünkü benim bebeğimin ne anneanesi nede dedesi yanında olamıcak.gerçekten çok zor bir sey seni çok iyi anlıyorum.ama bebeklerimiz için kendimizi üzmememiz lazım.allah yardmcın olsun hayırlı evlatlar nasip etsin allah hepimize

vallahi kızlar elinize sağlık çok güzel yapıyorsunıuz d benim o işleri yapacak vaktim yok malesef, dün öylesine bebek kıyafetleri satan bir dükkana girdim, 15 YTL ye o kadar güzel örgü hırkalar vardı ki, bayıldımmm, örmeye ne gerek var, ohhhh hazır hazır alır giydiririm kızıma..

yeni basladım bebek battaniyesine ama henüz motifleri eklemedim.

çok güzel olmuş canım renkleri falan canlı canlı ne güzel bebeğin güzel günlerde kullansın:ecrin_bebek: sende arkasına astar geçircekmisin yoksa böylemi kullancaksın bende hala karar veremdim

DEMİRCOOL canım çok güzel oluyor ellerine sağlık,renklerde ki uyum çok iyi olmuş.bende oğluşuma yapmayı deniyim bari seninkini görünce gaza geldim:)) ip ve tığ numarası hakkında bilgi verirmisin canım

kızlar teşekkür ederim hepinize.dün baya ilerlettim işimi.ipin modeli kartopu adı yani tıg da 2 numara.trabzan ile yapılıyor biliyosunuzdur

kızlar teşekkür ederim hepinize.dün baya ilerlettim işimi.ipin modeli kartopu adı yani tıg da 2 numara.trabzan ile yapılıyor biliyosunuzdur

saol canım fırsat bulunca başlıyım bende. takılırsam sorarım sana yine,peki arkasına kumaş falan geçecekmisin?

saol canım fırsat bulunca başlıyım bende. takılırsam sorarım sana yine,peki arkasına kumaş falan geçecekmisin?

canım geciririm heralde modelin kendini göstermesi için.ama bi problem var bu modelin nasıl eklenecegini henüz bilmiyorum :çok üzgünüm:

sırnaşık şey sen yapta ekleyen biri olur canım,benimde bi fikrim yok walla,ben motifleri yaparım kayınvaldem birleştirir artık napayım:))

canım çok güzel iyi günlerde giysin oğlun . Kadife gibi durmuş kumaşı renkleride çok güzel

canım geciririm heralde modelin kendini göstermesi için.ama bi problem var bu modelin nasıl eklenecegini henüz bilmiyorum :çok üzgünüm:

günaydınlar ... :)))
canım ben son sırasını giderken ekleyerek gidiyorum bu sefer tekrardan ekleme derdi olmuyor sende istersen bi sıra daha ör bi taraftanda ekle aralıkların olduğu yerlerde 2 zincir çekiyosun sıkiğne gibi birleştirip 1 zincir daha çekip tekrar boşluk yere 3 trabzanla devam ediyosun daha iyi oluyo

kaydirigubbakcemile canım onu denedim ama yapamadım.giderken ekliyemedim.bakalım bi motifleri bitiriyimde eklenir o inşallah heraldea.s.

tamam canım kolayına nasıl geliyosa öyle yap :)) sonra iğneyle falanda olur dikme gibi her türlü olur:))

buda atkı ve beresi çok örgü bilmiyorum ama anladığım kadarıyla yaptım annesindende bişey olsun diye.....sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…