Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

canım çok güzel olmuş eline saglık bebişin güle güle giysin. bende ilk defa yelek ördüm süveterde örüyorum o daha bitmedi bitince fotografını koyarım.ama çok zevkli bebişime bi hevesle örüyorumki örerken heycanlanıyorum biran önce bitsin bebişimin üzerinde örmek istiyorum:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım.:1hug:.şimdi ise yelek başladım..inşallah bunuda bitirince resmini koyarım...
valla örgü sitelerini dolaştıkca aman bunuda oğluma yapayım diye bir hevesle davranıyorum ama bakalım..inşallah sıkılmam yaaa:roflol:

TATOŞ çok güzel olmuş seneye kışa sıcacık giyer inşallah bebişin .
DEMİRCOOL PEMBE PANTER rabaların resimlerini ekleyebilirmisiniz lütfen merak ettim

1001588yg0.jpg

w640.png

buyur canım bakalım begenicekmisin kaydirigubbakcemile5

derin aldıkların çok güzel güle güle giysin bebeğin nevresim takımını kaça aldığını sorabilirmiyim 2 gün önce gittim taç a ama kalmamış hafta sonuna doğru gelicek dediler bakamadım

kaç tane nevresim takımı alsak yeterli olur dersiniz.

canim besik degilde normal cocuk bebek yatagi alcaksan bes tane falan yeterli olur
ben besik alcam oyüzden iki tane almayi düsünüyorum ama diger bebk yataklarini iki yasina kadar rahat kullanabiliyorlar oyüzden bes tane belki 6 tane rahatlikla yeeter tatlim :CüvCüv:

derin aldıkların çok güzel güle güle giysin bebeğin nevresim takımını kaça aldığını sorabilirmiyim 2 gün önce gittim taç a ama kalmamış hafta sonuna doğru gelicek dediler bakamadım

sağol canım nevresimler % 100 organik pamuktan 45 ytl fakat ikinci ürüne % 50 indirim oluyor bu fiyata yakın birşey daha alırsan 32 ye falan geliyor ben 2 adet bebek nevresimi,1 battaniye,1 adette el havlusu aldım 100 ytl verdim :nazar:

canim besik degilde normal cocuk bebek yatagi alcaksan bes tane falan yeterli olur
ben besik alcam oyüzden iki tane almayi düsünüyorum ama diger bebk yataklarini iki yasina kadar rahat kullanabiliyorlar oyüzden bes tane belki 6 tane rahatlikla yeeter tatlim :CüvCüv:
5 tane çok değil mi cimcime napcaz o kadarını büyüdükçe alırız ben 2 tane yeterli olur diyorumsüprizzzzz

DEMİRCOOLLLLLLLL araba çok güzel güle güle kullan canım şimdi sorularıma cevap veririsen sevinirim
1- Sürüşü rahatmı
2- çift taraflımı
3- puset takılıyormu
4- markası ne
5- ne kadar
6- ağırlığı ne kadar
7- katlanınca ne kadar yer kaplıyor
hımmmmmm sanırım bu kadar

kız 5 tane nevresimi napıcan dükkanmı acıcan :eek:klava::eek:klava: yeter 2 tane ayol a a a a a aa

Son düzenleme:
DEMİRCOOLLLLLLLL araba çok güzel güle güle kullan canım şimdi sorularıma cevap veririsen sevinirim
1- Sürüşü rahatmı
2- çift taraflımı
3- puset takılıyormu
4- markası ne
5- ne kadar
6- ağırlığı ne kadar
7- katlanınca ne kadar yer kaplıyor
hımmmmmm sanırım bu kadar

kız başka soru bulamadınmı azmış -tatlicadiarzu-
1.sürüşü aşırı rahat.5 yasında cocugu bindirdim özellikle hiiç cocuk yokmus gibi sürülebiliyor.
2.tek taraflı
3.puset takılmıyor
4.markası toysarasın bebe ürünü
5.gitti gidiyordan 2.el aldık 110 ytl :1shok:
6.13 kilo agırlıgı
7.katlanınca cok fazla yer kaplamıyor.resmini cektiriyim kocişe aksama koyarım sonra
YETER Mİ HAYATIM BU KADAR.YORULDUM VALLA :roflol::roflol::roflol:
şaka dedim ayol tavsiye ederim kesinlikle laelaelaelaelae

geçen hafta sipariş ettiklerimiz bugün elimize geçti şükür
oyunchnbatlitfirmabb0.jpg
battaniyemiz

nevresim takımı
oyunchnbeslepmaxs3.jpg

alt açma
oyunchng001xt7.jpg

bakım çantası
oyunirchi70701fi4.jpg

oyuncakları
oyunirk52008kphb5.jpg

oyunirkra52008mh1.jpg

yatak odamıza uygun bir beşikte bulduk
pshb2003gp3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
geçen hafta sipariş ettiklerimiz bugün elimize geçti şükür
oyunchnbatlitfirmabb0.jpg
battaniyemiz

nevresim takımı
oyunchnbeslepmaxs3.jpg

alt açma
oyunchng001xt7.jpg

bakım çantası
oyunirchi70701fi4.jpg

oyuncakları
oyunirk52008kphb5.jpg

oyunirkra52008mh1.jpg

yatak odamıza uygun bir beşikte bulduk
pshb2003gp3.jpg

cnm sepetın cok guzel bende sepet ıstıyorum yanımda kullanmak ıcın ılk aylarda ama karar veremedım nerden aldığınızı oğrenebılırmıyım sakıncası yoksa eğer :eek:

X