Su faturanız ne kadar geliyor

2 kişiyiz 20-30 tl arası geliyor bu ay 26 tl geldi. Suyu elektriği dikkatli kullanmaya çalışıyorum sadece doğal gazda tasarruf yapmakta zorlanıyorum

Benim bu ay 28 tl geldi ama geçen ay banyomun taharet musluğu bozulmuştu o sıra cok su akıttı bakalım önümüzdeki ay kaç gelicek benim için asıl gösterge önümüzdeki ayın faturası olacak

75 civarı. Bizim çok geliyo neden bilmiyorumki her gün bulasik mak . 2 güne bir çamaşır mak. Her gün 2miz duş alıyoruz . Galiba makianlar çok calisiyo

Aylardır 70 liranın altına düşmeyen su faturamız
Geçen ay 56
bu ay 47 lira
Nedenini bilmiyorum
Kullanım alışkanlığımızı da değiştirmedik gibi sadece daha uzun aralıklarla çamaşır yıkadım , vaktim olmadı, bir önceki yıkadığım kuramadı diye
Sadece bundan bu kadar farkedeceğini düşünmedim hiç

Ben az kullandığımı düşünüyorum ama normal fatura 28 sıcak su faturası da 20 geliyor

Anlamadım neden bu kadar çok

genelde 35-37 arası geliyor
2 kişiyiz ve dikkat ediyorum baya israf etmemeye etmesem 45den aşağı gelmez
şehirden şehire değişiyor fiyatlar

Bize 30 civari geliyor
Ve suyu bol bol kullanirim hergun dus aliriz ama az geliyor
Sehirden sehire degisiyor sanirim

Ya yorumlari okudumda saskinlik icerisindeyim cidden. Evde 3 kisiyiz. Yanlis anlamayin beni lutfen 50 tl den asagi gelenler hic temizlik balkon yikama camasir makinesi banyo falan yapmiyorsunuz. Inanin okuyunca bendemi bi anormallik var diye dusunuyorum.

Biz hergun dus aliriz
2 gune 1 bulasik makinasi haftada 4 kez falan camasir makinasi calisir .haftda 1 balkon kesin yikanir.tuvalet banyoyu surekli yikarim.hatta gecen aylarda ev tasidik surekli suyla ugrastik.temizlik sirketi evi temizledi.ona ragmen o ay bile 45 gelmisti.bnce sehirden sehire cok fark var.annemgilde baska sehirde onlara bayagi fazla geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…