Su faturanız ne kadar geliyor

Evimiz sıfır olduğundan dolayı evlendiğimizden beri şantiye faturası ödedik. Faturaları üstümüze alınca ilk faturamız bu ay geldi 37 tl. 100-200 tl ödemekten bıkmıştık çok şükür

Evde 2 kişiyiz 2 ayda 19 lira sadece banyo için haftada 1 m8akineler calisyo is kiyafetlerimiz olduğu için kirli çıkmıyor bulasikta sadece akşam yemekleri oda hafta sonu yıkanıyor

Balkonumu bulasiklari duruladigim suyla yikarim. Suyun israf edilmesini hic sevmiyorum. Dunyada %3 tatli su varken suyun damlasi kiymetli benim icin. Bulasiklari elde yikadigimda duruladigim suyu legende biriktirir onunla balkon yikarim.

70-80 tl su faturası için çok değil mi kızlar:KK64:

Bize ortalama 20 geliyor,bazen 17 bazen 21 tl gibi,4 ila 5 ton arası su kullanıyoruz,eşim de bende çok banyo yaparız,bulaşık makinemi haftada 1 çalıştırırım genelde elde yıkıyorum,çamaşır makinamı ise haftada 4 kez çalıştırıyorum(renkliler,beyazlar,kazaklar,çarşaflar)Bilemedim bende mi bir tuhaflık var.

Sadece 2 ay önce 87 tl gibi bir fatura geldi sebebini anlayamadık mümkün değildi,aradık herşey normal gözüküyor dediler,ilk okuma son okuma falan kontrol ettirdik.Geçen ay inip inip sayacı kontrol ettik bir tuhaflık var mı diye,bu ay yine 17 geldi.

70-80 tl su faturası için çok değil mi kızlar:KK64:

Bize ortalama 20 geliyor,bazen 17 bazen 21 tl gibi,4 ila 5 ton arası su kullanıyoruz,eşim de bende çok banyo yaparız,bulaşık makinemi haftada 1 çalıştırırım genelde elde yıkıyorum,çamaşır makinamı ise haftada 4 kez çalıştırıyorum(renkliler,beyazlar,kazaklar,çarşaflar)Bilemedim bende mi bir tuhaflık var.

Sadece 2 ay önce 87 tl gibi bir fatura geldi sebebini anlayamadık mümkün değildi,aradık herşey normal gözüküyor dediler,ilk okuma son okuma falan kontrol ettirdik.Geçen ay inip inip sayacı kontrol ettik bir tuhaflık var mı diye,bu ay yine 17 geldi.

Biz 14-16 ton arası kullanıyoruz
70-100 arası geliyor

İkimizde çalışıyoruz akşam 6 ya kadar evde kimse yok. 45 TL geldi önceki ay 60 niye bu kadar çok geliyor anlam veremiyorum:KK64:

X