Su faturanız ne kadar geliyor

Atık suda şöyle oluyor benim bildiğim faturanız yüksek olursa oda yüksek oluyor, düşük gelirse oda düşüyor ,birde metreküpü ne kadar. Saatinizde sorun olabilir mi,rakamları düzgün okunuyor mu.

bizede 44 gelmişti en son sanırım 8 metreküpe denk geliyor.
23 metre küp.
:/.
Faturalara şu yüzden kafayı taktım 1 ay sonra evleniyorum. Malum borç vs. O zamanda yüksek gelirse uykularım kaçar

23 metre küp.
:/.
Faturalara şu yüzden kafayı taktım 1 ay sonra evleniyorum. Malum borç vs. O zamanda yüksek gelirse uykularım kaçar
Saatiniz bozuk olmasın bazen saatler bozuk olduğunda fatura yüksek geliyor neredeyse 200 lira gelmiş eviniz çok bu büyük bahçeli falan mı yani.

Yer Ankara. Haftada iki kez bulaşık makinesi çalışır iki kez de çamaşır makinesi beyaz eşyalarım A++ enerji tasarruflu. Ancak çamaşırlarda ilave su seçeneği kullanıyorum ki temiz yıkansın kalıntı kalmasın. Evde sıcak suda termosifon kullandığımız için öyle foşur foşur açmıyoruz sıcak suyu idareli kullanmamız gerekiyor. Anlayamadım Mr. & Mrs. Ördek miyiz
Bende ankatadayım ama en önemli olay duş suda bizim komşu duştayken hiç, suyu kapatmaz ben duyuyorum su sesini 40 dakika yarım saat son ayarda su sesi gelir sonuç su faturası ben 3 kez bulaşık 2 kez çamaşır hergün banyo 35lira gelir

Türkiyenin en büyük nehri yarım saat otemizde baraj burnumuzun dibinde su yuda elk de en pahalı kullanan biziz herhalde su 50-100 arası elk 50-150 arası

Bende ankatadayım ama en önemli olay duş suda bizim komşu duştayken hiç, suyu kapatmaz ben duyuyorum su sesini 40 dakika yarım saat son ayarda su sesi gelir sonuç su faturası ben 3 kez bulaşık 2 kez çamaşır hergün banyo 35lira gelir
Aslında duş olayı çok doğru o yüzden duşa kabinin içine su kovası var, büyük kova tarzı kovanın içine dolduruyorum oradan kullanıyorum yoksa duşu yada çeşmeyi sürekli aç kapa yapsak çok fazla su harcanıyor.

Bizimki %50 indirimli özel bir durumdan dolayı.
Ona rağmen 70 tl geliyor, yani aslında 140. Mekan İç Anadolu

Para ödemeden ziyade bu kaynaklar sonsuz değil hor kullanmamak lazım
Nasıl su harcıyorsunuz
Ben hergün duş alırım nasılsın 2 kez çamaşır yıkanır wc bulaşık temizlik 40 lira gelir indirimli hali 22 tl

benim aylık 6 tl gelir bölge guneydoğu.ama elektrik çok geliyor.22 tl lik kullanıma 64 tl vergi yansımış 86 olmus bu ay

Istanbulda en son 43 lira geldi. Bende suyu uzerime alicam. Engelli raporum var ameliyatlar ve kanseri atlattim ama tabi kontroller omur boyu. Onun icin verdiler. Istanbulda su faturasinda %50 indirim oluyor rapora.

X