Su Da Dogum Dusunen Var Mi ?

SU DA DOGUM DUSUNEN VAR MI ?

• Ankete Katılan
    18

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
hic suyun icinde dogum yapmak akliniza geldi mi kafamçokkarıştı
http://fr.youtube.com/watch?v=Al8lYmsuYGM vallaha ben isterim ama korkuyorum zaten normal dan da korkuyorum dogum videolarina baktikca nasil yapcam diye neyse allahim o gun zaten bi care olur bize yardimcimiz olur siz ne diyorsunuz kimse dusunmuyor mu ?

Son düzenleme:
suda dogum deneyen arkadaşlarım oldu girmenle cıkman bi oluyomuş bide igrençmiş su tabi temiz kalmıyo

canım hamiş kalmayı başarabilirsem eğer ,rabbim mucizeleriyle benide aydınlatırsa eğer ben suda değil bağıra bağıra normal yolla doğurmak istiyorum...

haklisin canim ya ne bilim iste videoyu izledim ve guzel bi sey oluyor ama beni de suya soktular sancilarim az dinsin diye gercekten diniyor sanci ama normal dogum yapmak icin cabaladim ama malesef olmadi 24 saat sanci cektim ama olmadi yatakda ....
ve sezaryene aldilar cok korktum ogluma bi sey olcak diye cok sukur bi sey olmadi bakalim bu hamileligimde ne olcak
allahim herkese hayirli dogumlar nasil etsin
nasil olsa su da dogum da normal yoldan degil mi

ben şahsen korkuyorum suda doğum olayından. bende zaten problem var o yüzden sezeryan olacak. Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin.. AMİN.

canım benim %100 katışıyorum sana..............

ben hamiş filan diilim ama konuyu görünjek dikkatimi çekti..ilerde iişallah hamile kalırsam doğum için suda doğumu düşünüyorum..araştırıyorum enazından şimdilik..ağrısız we çok rahat oluyomuş öyle diyolar..ama bilemiyorum tabi..

ayy yok anacım suymuş buymuş normalden korkuyorum ben zaten nasıl yapcaz bilmiyorum artık..

videoyu şimdi izledim..ay ilk kez doğum videosu izledim..tuhaf oldumm..hayır bana noluyosa niye ağladıysam çocuk çıkıncakk??? :çok üzgünüm:

videoyu şimdi izledim..ay ilk kez doğum videosu izledim..tuhaf oldumm..hayır bana noluyosa niye ağladıysam çocuk çıkıncakk??? :çok üzgünüm:

canım istersen bir de normal dogum videosu izle ne dersin:) bu hicbirsey...

deliver baby yaz youtub arama motoruna. canlı canlı saclı bebeklerin annelerinden cıkısını izle:)

Suda Ben Düşündüm Daha Kolay çikiyormuş Bebek Ama Suda Doğumla Ilgilide Birtek Onu Biliorum Daha Kolay Doğum Oluyor Başkada Fikrim Yok

Corumlucadi ben de Corumluyum. ilk orta lise orada bitti. İzmirde universite. Istanbulda calistim. ingiltere ve simdi de amerika. ama sen benden kucuksun. aynı okullara gitsek bile sen cok arkamdasın. yani ben orta okuldayken sen aha 1. sınıf:)

Allah dogumunda kolaylık versin. TR de suda dogum uygulanıyormu bilmiyorum. Cunku Zeynep Tokus Rusya'ya gidecekti suda dogum icin.

Ben de anne olmayı isteyenlrdenim. insallah olur beklemedeyim su an:)

memnun oldum hemsom :)
yok ben fransadayim fransa da okudum lise biri okudum biraktim
17 yasinda evlendim 18 yasinda ilk oglum oldu simdi ikinciye hamileyim
burda su da dogum var ama su an dusunuyorum bakalim allah nasip kismet ederse iyi olur diye dusunuyorum

bebek dogarken normal dogumda milyonarca beyin hucresi ölüyormus. ama suda dogum ile ölüm oranı cok aza iniyormus. eger sansın varsa bence sorustur once.yaopan memnun mu? cocukları akıllı mı:)

insallah kolay bir dogumun olur. arkadasımda 12 saat suni sancı verdiler. dogmadı. bir de onun uzerine sezerya yaptlar. onun sıkıntsını da cekti. sezeryan olmasaydı cocugu kaybedeceklerdi. simdi nur topu gibi bir kızı var. 6 yasında. ikinciye hamile. 5 haftası kaldı.

vallaha 4 mart da randevum var belki cinsiyetini de soyler artik uclu testim sonuclarini da soylucem allahim yardim et bana
bi de su da dogum nasil olur iyi mi degil mi bana gore bakalim hayirlisi allahdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…