stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

hanmlar hepinzde süpersiniz bittim resimlere

hele merdvndeki :)))))

kar saçlarn çok hoş duruyo

bebişler ayrı tatlı zaten...dostluğunuz daim olsun :))))

cok sagol canım saclarımı yapma fısrsatım bıle olmadı :)

günaydın kısllarr... Dün çok güzeldi fakat beni fena çarptı geliba...Heryerim ağırıyo tutulmuşum...

E tabi bir güzel bayan görünce insanın nutku tutuluyo ama bu kadar çok olunca heryeri tutuluyomuş :)

Genç annelerede ayrı bir hayranlık duydum aman nazar değmesin :nazar:

ayy bende geberıyom valla butun bı topıc acıldgndan berı tum stresı attım ohh gercekdende maşalladık yane:)

Ayyyyy yettiimmmm

Dünnnn süperrr ötesi bir gündü benim içinnnn

Geç katıldım buluşmaya ama çok güzeldi yine de...

Herkesi çok sevdim....

Fotoğraflar da süper haniiii

Esse'ye teşekkürler...

evet gec geldınız :)tatlım ınan bende cok eglendım ah bıde o trafıkler olmasa ıdı ):

aman aman duydumki dün fetih paşa korusunda kk nın lokumları geçidi varmış 41 KERE MAŞALLAH KISLAR HEPÜNÜZE çok tatlısınız ama kusura bakmayın zeyneple azra hepüünüzü sollamış onlarada 41 kere maşallah beyaz melekler ikiside çok şeker olmuş ee annelerine bak kızlarını al lafının gerçekliği bir kere daha kanıtlanmış oldu Ankaradan hepinize kucak dolusu sevgiler ve öpücükler...

ay cok sagol canım bende ıple sızın bulusmanızı beklıyom valla:)..

evet buluşma çok güzeldi
gitsem mi gitmesem mi diye düşünmedim değil :)
iyi ki gitmişim
sizleri tanımak güzeldi kk'nın güzelleri.

hıhhh bıde bana naz yapıyodunuz gelıp gelmemek konusunda :KK43:

Gelemediğim için hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum :çok üzgünüm:mazeretimi kar 'a iletmiştim ama çok istedim aksilik işte:çok üzgünüm: böyle harika insanlarla tanışma fırsatı başka bir zamana kaldı tekrar özür diliyorum :çok üzgünüm:

OOOYY OOYY OOYY GÜZELLERE BAK GÜZELLEREEE kaydirigubbakcemile5

DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN KIZLAR, MUHTEŞEMSİNİZ :nazar:

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİK OLMASIN :1hug:a.s.:enbuyukkk:

Amanda aman
Nasıl güzel ve içten
Sıcaklığı buralardan alev alev hissedilen bir buluşma olmuşhihoyyyt
Herkes birbirinden güzel ve zarifalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Benim pudra şekerim,tatlımı tatlı,balmı bal yineŞeniz
Hepinize ızmirden en sıcağından kocaman kocaman öpücükler kızlar
Bu dostluğunuz ömür boyu sürsün inşallah
:nazar::nazar::nazar:

aşık olar tabi :dilcikar: iltifat ede ede bitiremiyo :nazar:

sağa demedim mi bi bucuğa gada gel diye :mymeka:

Sende hemen gelip kaçma, ateş almaya mı geliyon :a015:

Bi dahaki buluşma Yuşa Tepesinde ona gel muhakkak, yaprak sarıcaz size. :) kaydirigubbakcemile2

Sende hemen gelip kaçma, ateş almaya mı geliyon :a015:

Bi dahaki buluşma Yuşa Tepesinde ona gel muhakkak, yaprak sarıcaz size. :) kaydirigubbakcemile2

O kadar kişiye nasıl yaprak saracaksınızhihoyyyt artık sarmaları duyan koşa koşa gelirhihoyyyt

Herkese birer tane tadımlıkkk mesela. :):) :roflol:

Herkes gelsin diye yapıyom çaktırma esyn.
:roflol:

Şaka bi yana yaparız nolecekkk, KK yaprak sarması görsün cokacimcoookcokacimcoook

Bi dahakine tam piknik havası olcek. Kız burcu ipimizi topumuzuda getirekmi alan genişmi...

Bi dahakine tam piknik havası olcek. Kız burcu ipimizi topumuzuda getirekmi alan genişmi...

ip top için pek müsait değil aslında..
maneviyat dolu bir yer..insanın içi huzur buluyor..
önceden mangal falan yakılırdı etrafında...hz.yuşa'ya saygısızlık diye
tüm orman ve piknik alanlarını kapatmışlar
düşünün yani orda bir peygamber yatıyor..mesire yerlerinde neler oluyor:CüvCüv:
manzarası ve de insana verdiği huzur bambaşka:asigim:

Herkese birer tane tadımlıkkk mesela. :):) :roflol:

Herkes gelsin diye yapıyom çaktırma esyn.
:roflol:

Şaka bi yana yaparız nolecekkk, KK yaprak sarması görsün cokacimcoookcokacimcoook

kanka içli köfte sözünü unutmaşakkıdı

kızlar :)) hangı orman a gıdıceksınzı bende gleıcem maskemı cıkartıppp muhahahah nurı alkoc olup ılacımıda alırım gelırm :)))) zuhahahaah sızlerı tanıdıgımaa cok ama cokk sevındım cok fazla konusmadaım dıger arkadaslara amam bı guler yuzlerı yetı hepınzı kocamannn optum bakalım benım tasınma ıhtımalım var cengelkoye ev bakıorum eger bulurda tasınırsam sızlerı davet edıcegummm kocalarınzıı satın pıjama partısıne buyrunnnnnn :)))

kızlar :)) hangı orman a gıdıceksınzı bende gleıcem maskemı cıkartıppp muhahahah nurı alkoc olup ılacımıda alırım gelırm :)))) zuhahahaah sızlerı tanıdıgımaa cok ama cokk sevındım cok fazla konusmadaım dıger arkadaslara amam bı guler yuzlerı yetı hepınzı kocamannn optum bakalım benım tasınma ıhtımalım var cengelkoye ev bakıorum eger bulurda tasınırsam sızlerı davet edıcegummm kocalarınzıı satın pıjama partısıne buyrunnnnnn :)))

Ne yani kocalarınızı satın derken bekar olanlar gelmesinmi demek istiyon? :mymeka:

leydi sevimsizi sendemi gittin nan
bi sen eksiktin heee
göz zevkimi bozdunn :nazar:

X