Stajdan atıldım haksız mıyım

melissssaaa1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2024
58
-28
21
Bugün ben staj için tekrar eskiden staj yaptıgım hastaneye gittim stajyer bi kız vardı ama tipinden dedim bu edepsiz birine benziyo napıcam ben diye sabah ilk hasta geldi onun röntgenini çekecektim bana dedi ki kanka acelen ne ben zaten çekiyorum bi sakin ol sen dedi bende Eee nolmus ben çeksem dedim bişey demedi hastanenin personelleri yıllık denetim için röntgen çekimine geldiler tam ben onlardan birinin röntgenini çekeceğim sırada beni durdu personellerin röntgenini ben çekiyorum yalnız dedi kendi çekti bende iyi o zaman dedim ne dedin sen dedi o an da hasta geldi araya kaynadı neyse teknisyen abi dedi ki bana kaseti al cihazdan ben alacagım sırada o kız aldı bende yardım olsun diye elinden almaya kalkıştım bana dedi ki ben yapıyorum ya zaten bana bak sen çok oluyosun kendine çekidüzen ver sen kimsin dedi bende asıl sen kimsin işine bak dedim uğraşamam seninle dedi bende dedim sabahtan beri benimle uğraşıyosun ne istiyosun sdn benden ya gerizekalı diye bagırdım arkadan da teknisyen abi bana bağırıyo susturmak için neyse bu gitmiş bi tane daha teknisyen kız var ona söylemiş bu durumu o da teknisyen abiye demiş bana dedi ki çıkışta yarın sen gelme niye dedim sabah ki şeyler hiç hoş olmadı sana yakstıramadım dedi bende bu tek taradlı bişey değil dedim sonuçta oda bana bişey söyledi dedim o da bana dedi sen niye bana söylemedin ne biliyim böyle olacağını dedim zaten ögrendin cekim tekniğini gelmene gerek yok yarın belgelerini getirrirsin doldururuz stajını yakmıcaz dediler sinirden ağlıyorum kaç saattir ben bunu hak ettim mi sizce yafına kadar 10 sayfa staj nasıl yazıyım bide beni kovan teknisyen radyoloji sorumlusu değil

Sorumluyla konuş. Sana fırsat vermediğini, ne yapmaya kalksan elinden aldığını vs anlat. Sana gelme diyeni de söyle. Bana şu kişi böyle söyledi beni dinlemedi bile. Ben yeniyim diye dışlanıyorum. Tek amacım öğrenmek, bir şeyler yapmak vs de. Zaten kovmuş ya hani sözde. Kaybedecek bir şeyin olmaz bence

X