Srpriz KK Ankara eli Kzlcahamam kartmas!

gezin anam ankara size dar geldi sanırsamkaydirigubbakcemile5
hiç gözümüz yok ama bari devat etsenizde gelsek bariiiiiimafoldumben
yok anam yok ben yine gelemem gelinim var evde olmazzzzzkaydirigubbakcemile5

kalim size bi şarkı yoluyorum ben bekle bi
sibelden oku olurmuuuu
----------------Çok geç kalmışız canım, vakit bu vakit değil.
Eski radyolar gibi, çatıya saklanmış aşk.
Öyle sanmışız canım, artık ölümsüz değil.
Leyla ile Mecnun gibi, çoktan masal olmuş aşk.

Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçmiş.
Aşk şarabından kim bilir en son, hangi şanslı içmiş.
Ben derim utanma iftihar et, sevmeyenler utansın.
Aşksızlığa Mahkûm edildiyse, bu dünya yansın.
4832.jpg
-

Cancağızlarım hepicinize tesekkürü borc bilirim. Emme öncelikle veysel abime cok tesekkür ettim elleri dert görmesin Allah tutttugu nu altın etsin. Yav bizi kırmadı . onca cig küfteyi nasıl yaptı nasıl bi lezzetti o. Ve benim gibi mide hastası bi vatandasa bisicik yapmadı yaa ne diyim artıkım. Serseriyle iddaya girdiydik yedikten sonra can cekistircemi biliyom diye.. Ben cokkkkkkk güzel bir hafta sonu gecirdim cok degisiklik oldu. Dilekcigime uyup hamam sefası iyikine yapmısız yoksa kurtlancekmiştik:roflol:
Ben bütün arkadaslara eşlerine , otel personeline özelliklede Lemancıgıma cookkkkkk teşekkür ediyorum . En kısa zamanda hava sogumadan piknige de gidelim olur muu . :Saruboceq: sizleri seviyommmmmmm valla yaaa iyiki tanımısım ..

hadı ben yatıyorum kıslar,
ÖpÜldÜnÜÜÜÜÜzzz ıyı geceler tatlı rÜyalar canlarııım.....

Merhaba arkadaşlar..Kalicim resim koyarım demişti ama ben öylesine söyledi diye girip bakmamaıştım bile.. meğer doğruymuş..Millet döktürmüş ben uyuyom..kaydirigubbakcemile3 GERÇEKTEN HARİKA İKİ GÜNDÜ GEÇİRDİĞİMİZ..DAHA YOLDA GİDERKEN SAMİMİYET BAŞLADI YOLCULUĞUMUZ BİLE ÇOK NEŞELİ GEÇTİ..HADİ BİZ NEYSE TANIŞIYORUZ SAMİMİYİZ DE, BEYLERE NOOLDUYSA ONLAR DA BİZDEN GÖNÜLLÜ ÇIKTI...Sevgili tombişime, eşine ve tesis çalışanlarına çok teşekkür ediyorum..Şimdiye kadar yediğim en harika çiğköfteydi..Veysel beye ayrıca teşekkür ediyorum..Ellerine sağlık..Sevgili kalimeram, dileğim, sevgili tombişim ve dileğimin arkadaşı..hepiniz çok sıcaktınız ve dostluğumuz çok daha fazla pekişti bu gezide..Sevgili leman hanımı da yılın güler yüzlü elemanı ilan etmek istiyorum..Ben bu kadar güleç bir yüz daha görmedim..teşekkürler kendisine..Kıslaaaaaaaaaarr bu etkinlikleri her hafta yapsak olmamı.. Ben çok memnun kaldıımm..Her konuda da tadı damağımda kaldı..hepinizi öpüyorum tekrarında ve daha kalabalık buluşmak üzere..opuyorumnanaktan

GÜNAYDIIIIN KISLAAAARRRopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUNkaydirigubbakcemile5
HEPİNİZİ KOMACAN KOMACAANNN ÖPÜYORUMopuyorumnanaktan

gezin anam ankara size dar geldi sanırsamkaydirigubbakcemile5
hiç gözümüz yok ama bari devat etsenizde gelsek bariiiiiimafoldumben
yok anam yok ben yine gelemem gelinim var evde olmazzzzzkaydirigubbakcemile5

sibelden oku olurmuuuu

GEL ESMERıM GEL NEDEMEK ıZıN AŞKOLSUUUNopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
BAŞIMIZIN ÜSTÜYERıN VAR SENıN DAıMA:1hug:

HATTA GONCA GÜLÜ ıZıN VERıRSE GELıNıDE AL GEL AMA ZANNUMZA ıZıN VERMEZ:roflol:
EN ıYıSı SEN BEHÇET ENŞTEMı AL GELDE BALAYI YAŞAYIN BENCE:roflol:

AYRICADA ŞARKI ıÇıN TEŞEKKÜRLER CANIMCIM:1hug: TAM BENLıK VALLAkaydirigubbakcemile5

Cancağızlarım hepicinize tesekkürü borc bilirim. Emme öncelikle veysel abime cok tesekkür ettim elleri dert görmesin Allah tutttugu nu altın etsin. Yav bizi kırmadı . onca cig küfteyi nasıl yaptı nasıl bi lezzetti o. Ve benim gibi mide hastası bi vatandasa bisicik yapmadı yaa ne diyim artıkım. Serseriyle iddaya girdiydik yedikten sonra can cekistircemi biliyom diye.. Ben cokkkkkkk güzel bir hafta sonu gecirdim cok degisiklik oldu. Dilekcigime uyup hamam sefası iyikine yapmısız yoksa kurtlancekmiştik:roflol:
Ben bütün arkadaslara eşlerine , otel personeline özelliklede Lemancıgıma cookkkkkk teşekkür ediyorum . En kısa zamanda hava sogumadan piknige de gidelim olur muu . :Saruboceq: sizleri seviyommmmmmm valla yaaa iyiki tanımısım ..
YAMıSıN HANIMCIM GELELı BERı YATIYOSUN GALıBA:sm_confused: ANCAMI YORUM YAZIYON SEN KIS:1rolleyes:
ORDA BıZE MUZıPLıKLER YAPMAKTAN YORGUN DÜŞTÜN ZANNUMCAopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

Merhaba arkadaşlar..Kalicim resim koyarım demişti ama ben öylesine söyledi diye girip bakmamaıştım bile.. meğer doğruymuş..Millet döktürmüş ben uyuyom..kaydirigubbakcemile3 GERÇEKTEN HARıKA ıKı GÜNDÜ GEÇıRDıĞıMıZ..DAHA YOLDA GıDERKEN SAMıMıYET BAŞLADI YOLCULUĞUMUZ BıLE ÇOK NEŞELı GEÇTı..HADı BıZ NEYSE TANIŞIYORUZ SAMıMıYıZ DE, BEYLERE NOOLDUYSA ONLAR DA BıZDEN GÖNÜLLÜ ÇIKTI...Sevgili tombişime, eşine ve tesis çalışanlarına çok teşekkür ediyorum..Şimdiye kadar yediğim en harika çiğköfteydi..Veysel beye ayrıca teşekkür ediyorum..Ellerine sağlık..Sevgili kalimeram, dileğim, sevgili tombişim ve dileğimin arkadaşı..hepiniz çok sıcaktınız ve dostluğumuz çok daha fazla pekişti bu gezide..Sevgili leman hanımı da yılın güler yüzlü elemanı ilan etmek istiyorum..Ben bu kadar güleç bir yüz daha görmedim..teşekkürler kendisine..Kıslaaaaaaaaaarr bu etkinlikleri her hafta yapsak olmamı.. Ben çok memnun kaldıımm..Her konuda da tadı damağımda kaldı..hepinizi öpüyorum tekrarında ve daha kalabalık buluşmak üzere..opuyorumnanaktan
OOOOOO KıMLERı GÖRÜYORUUUMvereliniortak
SERSERı HANIMDA BıZı ŞEREFLENDıRMEYE KARAR VERMıŞLER,
EFENDıM HOŞ GELDıNıııııZZZvereliniortak:1hug: SEFALAR GETıRDıNıııZZ,
AMA BıRAZ GEÇMı KALDINIZ NEEEE:uhm:
KIZ BALAYINDAN SONRA ANCAK KENDıNE GELEBıLDıN GALıBA YANILIYORMUYUM:roflol::roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar bende davetimize katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum katılamayanlarada söz onlarada çig köfte partisi düzenlicem aaaaaaaaaaaaaaaa bak ben herhafta olayını çok tuttum kızlar duyan duymayana söylesin 1 ocak 15 ocak hamam sauna buhar jakuzi ne isterseniz gelin başım üstünde yeriniz var kocaman öpüldünüz canlar

heyyyyyyyyyyy ordamısınız rejim diyet falan ne olsu

utanmıyosunuz dimi fantezi falan yasmin orada tekmi kaldı yazık artık gene elma diyetinize başlarsınız

bide bana gel diyosunuz yanlız ne yapacakdım siz jakuzi sefası yaparken

tombişşşşşşşşşşşş oralardamısın hani bana çiğ köte üüüüüüüüüüüü aglıyom işte

şimdiben kk ankaralı gurubu 9 ay 10 gün sonra bebekleriylemi görecem iyiki nam yokmuş

kıskandım çok güzelmiş

sonrski gezilerden haberim olsun yoksa vururum sizi bi dahada jakuzi fantezisi yapamazsınız:gitme: :gitme: :eek:klava:
evet burdayım canım ben haberin var sanıyodum çok üzüldüm şimdi çigköfte kolay takma kafana onu bak 1ocak 15arası gelirsin istedigin kadar kalırsın öptüm

sibelden oku olurmuuuu

4832.jpg
-
ellere varda bana yokmuuuuuuuuuuuuuuu küstüm banane bende isteremmmmmmmmmmmm a.s.

günaydın arkadaşlar bende davetimize katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum katılamayanlarada söz onlarada çig köfte partisi düzenlicem aaaaaaaaaaaaaaaa bak ben herhafta olayını çok tuttum kızlar duyan duymayana söylesin 1 ocak 15 ocak hamam sauna buhar jakuzi ne isterseniz gelin başım üstünde yeriniz var kocaman öpüldünüz canlar

GÜNAYDIN TOMBİŞİM GÜNAYDIIINopuyorumnanaktan

KIZ DİKKAT ETTİNMİ BAZI ARKADAŞLAR BU BALAYI OLAYINDAN SONR BİZDEN BEBEK NEYİM BEKLİYOLAR AYOL:roflol::roflol:

ARTIK SENDENDE İKİZ BEKLERLER HABERİN OLSUN:roflol::roflol::roflol:

girdap ın muzipligi aslında hiç fena olmaz gıııııııııııııııı keşke olsa severdik işte fenamı rabbim artık torun versin inşallah

kalimera hiç biryerdende eksik kalmazsın heee.Şeniz
ama pek bi moralsiz gördüm seni.sen daha şen şakrak olurdun fotolarda.:uhm:
çok hoş bir buluşma olmuş organizatörleri tebrik ederiiim.
vereliniortak

Eh sonunda bunuda yaptınız eşler ,jakuzi, çiğköfte anlayalım yani. Hamiş haberlerinde bakarsın sizleride görürüz:))) Bu kadarda olmaz Kalişim . Harikasınız devamı dileğiyle.Umarım birgün tüm kk olmasada büyük bölümü böyle bir organizasyonda bir araya gelir:KK43:(

girdap ın muzipligi aslında hiç fena olmaz gıııııııııııııııı keşke olsa severdik işte fenamı rabbim artık torun versin inşallah
AY SENİ BİLMEME EMME BEN ÇOK İSTERİM BİDENE DAHA OLMASINI:ecrin_bebek:
KEŞKE OLSA AMA NERDEEEE:çok üzgünüm: YAŞLANDIK GARİİİİ:sinifsinif:

kalimera hiç biryerdende eksik kalmazsın heee.Şeniz
ama pek bi moralsiz gördüm seni.sen daha şen şakrak olurdun fotolarda.:uhm:
çok hoş bir buluşma olmuş organizatörleri tebrik ederiiim.
vereliniortak
AY SÜTLÜGAYFEM AŞKOLSUN KIZ :1rolleyes: KAMBERSİZ DÜĞÜN, MIKTARSIZ BULUŞMA OLURMU HİİÇ:lepi:sositososito
NEŞEZİS OLMAK NE MÜMKÜN AYOL sositososito:teytey: ORTALIK PÜR NEŞEYDİ VALLAkaydirigubbakcemile3sositososito

Eh sonunda bunuda yaptınız eşler ,jakuzi, çiğköfte anlayalım yani. Hamiş haberlerinde bakarsın sizleride görürüz:))) Bu kadarda olmaz Kalişim . Harikasınız devamı dileğiyle.Umarım birgün tüm kk olmasada büyük bölümü böyle bir organizasyonda bir araya gelir:KK43:(

EVET ABLACIM BÖYLE BİR ORGANİZASYON İLK DEFA GERÇEKLEŞTİRİYRUZa.s
VE TABİRİ CAİZSE TADI DAMAĞIMIZDA KALDI :1rolleyes: YANLIŞ ANLAMA HAA:eek:lmaz: JAKUZU FENTEZİSİNİN DEĞİL :roflol:
BİRLİKTE OLMANIN, GÜZEL SOHBETİN VE ÇİĞ KÖFTENİN TADI DAMAĞIMIZDA KALDI:sm_cool::teytey::dance:sositososito:lepi:

ABLAM SON DİLEĞİNE KATILMAMAM NE MÜMKÜÜÜN İNŞALLLAAAAAHHHH:Saruboceq::Saruboceq:

ofya bi jakuzidir gidiyo bende isterim ama yanlız olmaz ki ne yapsak insan düşünür yazar canı çeken olur diye olan var olmayan var can çekiyo ben sizinle gelemem beni yoldan çıkarırsınız korkdummmmmmmm

azgın tekeler

ofya bi jakuzidir gidiyo bende isterim ama yanlız olmaz ki ne yapsak insan düşünür yazar canı çeken olur diye olan var olmayan var can çekiyo ben sizinle gelemem beni yoldan çıkarırsınız korkdummmmmmmm

azgın tekeler
jakuzi yanlızda hoş oliiiiiiiiiiii gerçi iki kişilik küvetler ama beni anca alıyo içine sen gel girdabım hamam sauna buhar banyosu yaparız ciltimizzzzzzzzz güselleşirrrrr boşver sen mıhdara kalsın jakuzi ooooooooo bebiş yapcak :hulya:başına çorap örcek bu saatten sonra buluşmalarada gelemicek :hulya::hulya::hulya::hulya:

azgın tekeler
AZGIN TEKEEEEEEEE:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: BAK BU CUK OTURDU VALLA:roflol::roflol:

SEN YETERKİ GEL ABLAM BİZ SANADA BİR İYİLİK DÜŞÜNÜRÜZ GARİİİİİ:jeyyar::roflol::roflol::roflol:

jakuzi yanlızda hoş oliiiiiiiiiiii gerçi iki kişilik küvetler ama beni anca alıyo içine sen gel girdabım hamam sauna buhar banyosu yaparız ciltimizzzzzzzzz güselleşirrrrr boşver sen mıhdara kalsın jakuzi ooooooooo bebiş yapcak :hulya:başına çorap örcek bu saatten sonra buluşmalarada gelemicek :hulya::hulya::hulya::hulya:
İÇİMZDEKİ ASIL AZGIN TEKE TOMBİŞİN TA KENDİSİİİİİ:roflol::roflol::roflol:

NE GÜZEL KIS KEŞKE BECERE BİLSEMBE BEBEK YAPABİLSEM:ecrin_bebek::emir_bebek:

SZDE SEVERSİNİZ İŞTEkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5sırnaşık şey

AZGIN TEKEEEEEEEE:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: BAK BU CUK OTURDU VALLA:roflol::roflol:

SEN YETERKİ GEL ABLAM BİZ SANADA BİR İYİLİK DÜŞÜNÜRÜZ GARİİİİİ:jeyyar::roflol::roflol::roflol:

İÇİMZDEKİ ASIL AZGIN TEKE TOMBİŞİN TA KENDİSİİİİİ:roflol::roflol::roflol:

NE GÜZEL KIS KEŞKE BECERE BİLSEMBE BEBEK YAPABİLSEM:ecrin_bebek::emir_bebek:

SZDE SEVERSİNİZ İŞTEkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5sırnaşık şey
bak gördünmü mıhdarı nasılda iftira atıyo bana azgın mazgın diye kızım duymadınmı mantar durdukca kurtlanır diye sen benim yaşıma gel konuşuruz ozaman hani biz birgün fazla kaldıkya onlardan oyüzden öle diyo ben masumum suçlu veyselbey kalalımdiye o ısrar etti aslında iyide oldu ohhhhhhhhhhhh ayak kırıldı ramazan bayram derkennnnnnnnnnnnnnnnnnn ııhhh ıhhh öhh öhh anlayan anladı

oh ne güzel fotolar ya bayıldım
ayrca da çiköfte süper gözüküyo neyse afyet olsun
dostluğunuz dayım olsun arkadaşlar

X