Srpriz KK Ankara eli Kzlcahamam kartmas!

selam arkadaşlar gerçekten görülmeye deger yaşanması harika olan buluşma gerçekleşti aramızda olmayan arkadaşların kulaklarını çınlattık bende eşime huzurunuzda birkez daha teşekkür ediyorum özel ettim hani laf aramızda akasya termal tesisleri başta sahibi
kadirhan bey turan barış hüseyin ismail gökhan kaptanımız erol beye sevgi özlem özellikle leman figen garsonumuz seval yeşim ayrıca ismini bilmedigim tüm emegi geçen personele sonsuz teşekkürler ayrıca davetimize icebet eden kalimera yani namı diger mıhdarıma eşi adnan beyedilek52 ve eşine serseriçiçek ve eşine yamisin arkadaşıma ve tülay hanıma teşekkürler
enkısa zamanda tekrar buluşmak ümidiyle bol çigköfte partilerine

buluşmaya bakın hele delikafadulden
şok içinde baktım resimlere:1shok:
harika olmuş birde nefis olmuşcokacimcoook
aç insana bu yapılır mı:roflol:
sizleri çok özlemişim:gitme:

haa bak mıhdarım unuttuk söylemeyi çigköfte partisinin büyük bölümü mum ışıgında nostaljik bi biçimde devam etti

tombişim beni çatlatmak içinmi
resimlerin çıktığını söyledin
çatladım ya neolcak şimdi:dilcikar:
ne iyi yapmışsınız ya
çok güzel eğlenmişsiniz imrendim:nazar:
ama resimleriniz eksik çıkmış
hani jakuzi resmleriniz:1hug:
o kareleride bekliyoruz:roflol:
hepinizin mutluluğu gözlerinizden okunuyor
dostluğunuz daim olsun:içelim:alkisalkisalkis

kizilcahamam güzel bir termal cok güzel olmus,rahatladiniz mi hanimlar..hamamlar filan nasilsi:))

ne iyi yapmışsınız ya
yooooooooooookkkkkkkkkkkkk okadderde dellllll jakuziler bizde saklı valla ben didim emme koyalım deyi mıhdar izin vermedi millet küccük dilini yutar tombiş seni görünce didi şaka biyana güzeldi eglenceliydi eşlerde kafa dengi çıktılar güldük eglendik yedik içtik ayıptır söylemesi moral depoladık kışa hazırlık sizide bekleriz adaşım buyurun

opuyorumnanaktanalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:dance::sm_cool::sm_cool:a.s.:nazar::nazar::enbuyukkk:

VALLA BU GÜZELLİKLERİN KARŞISINDA NE DENİR Kİ..41 KERE MAŞŞALLAH SİZE DENİR....:nazar:

HEPİNİZ ÇOK TATLISINIZ...NE GÜZEL KAYNAŞMIŞSINIZ...
ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN...:Saruboceq:

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜMSEME EKSİK OLMASIN İNŞALLAH....:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan
amin canım seninde ellerine saglık zahmet etmişin resimleri yüklemisin inşallah hepbirlikte mutlu olalım tüm kk üyeleri :enbuyukkk:

Muhtarım ben deyim size angara dar geldi herhalde... :eek:
Bide çiğ köfte yemişler gözümüz yok yani :umursamaz:
Okeyde oynamışlar kim yendi taş çalarken gördüm seni yerimseniben
Wallah harikasınız arkadaşlar :nazar: hepinizi kocaman öpüyorum hanımlar kaydirigubbakcemile3
evet ankım gerçekten öyle oldua.s
evet çiğköfte muhteşem ötesi bişeydi gerçektencokacimcoook
okeyde 2 gurup oynadık, yamisin ve ben bülent abi-adnan çiftine yenildik malesefmafoldumben,
keşke taş çalaydım kıs belki ozaman yenerdik dimiiiikaydirigubbakcemile5
diğer gurubu bilmiyorum valla, en kısa zamanda farklı bir şekilde tekrarlamak kaydiyle ayrıldık alkisalkisalkis

çokk güsel kareeler yaa Rabbım dostluğunuzu daim etsın...
çiğ köftelere bayıldımm resmennnakannehir afiyet olsunnn hepinize....
ne kadar güsel eşlerle gidilmiş ya ne güsel etmişsiniz....a.s.
saol meleğim ama çiğköftelerde bayılmayacak gibi değildikiicokacimcoook

mıhtarım ellerine sağlık resimler güzel çıkmış bendekilerden de yollarım sana gerçekten muhteşem bir gezi oldu hamam çok güzeldi tesis şahane çiğ köfte tadı hala damağımızda hangisini anlatayım arkadaşlar keşke hepberaber olsaydık ne güzel olurdu tesis personelne bende teşekkür etmeden geçemiyeceğim leman hanıma özellikle selam ve sevgilerimi yolluyorum iyiki kk ya üye olmuşum güzel kalpli insanlarla tanışma fırsatını buldum sıcacık eğlenceli geçen bu gezide katkısı olan herkese teşekkürler veysel abiye ve yamağına ayrıca teşkler tekrarını bekliyoruz zira okey partimizin rövanşını yapacağız serseri çiçek sen anladın onu yamisincim sende istiyorsundur mutlaka öptüm
ablacım bana değil bernuşa gönder,
ben yükleyemedim dün akşam, hep sini göndermene gerek yok burda olmayanları gönderebilirsin canımcım,
evet iyiki böyle bişey yaptık diyorum bende kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

:gitme: :gitme: :gitme:çikifteler harika görünüyorcokacimcoook:) süpper bir buluşma olmuş içimizi çeke çeke resimlere bakıyoruz sadece..eşleride katmakla iyi etmişsiniz ,onlarda tanışmış oldular artıkın hep böyle toplaşırsınız.kaydirigubbakcemile5
teşekkürler canımopuyorumnanaktan inşallah farklı bir şekilde tekrarlayacağız bu buluşmalarıa.sopuyorumnanaktan

selam arkadaşlar gerçekten görülmeye deger yaşanması harika olan buluşma gerçekleşti aramızda olmayan arkadaşların kulaklarını çınlattık bende eşime huzurunuzda birkez daha teşekkür ediyorum özel ettim hani laf aramızda akasya termal tesisleri başta sahibi
kadirhan bey turan barış hüseyin ismail gökhan kaptanımız erol beye sevgi özlem özellikle leman figen garsonumuz seval yeşim ayrıca ismini bilmedigim tüm emegi geçen personele sonsuz teşekkürler ayrıca davetimize icebet eden kalimera yani namı diger mıhdarıma eşi adnan beyedilek52 ve eşine serseriçiçek ve eşine yamisin arkadaşıma ve tülay hanıma teşekkürler
enkısa zamanda tekrar buluşmak ümidiyle bol çigköfte partilerine

haa bak mıhdarım unuttuk söylemeyi çigköfte partisinin büyük bölümü mum ışıgında nostaljik bi biçimde devam etti[/QUOTE]
asıl bizler sana ve veysel abiye teşekkür ederiz canım benim:1hug:
gerçekten çok güzel bir ortam oldu, sayenizde bizde küçük bir hafta sonu kaçamağı yapmış oldukkaydirigubbakcemile5
evet evet a.s bak ben unuttum onu yaaaa:roflol: kızlar çiğ köfte yapılırken elektrikler gitti mum ışığında yaptık valla,
romantizme bakın hele ''mum ışığında çiğ köftee'':roflol: ama biz rahatsız olmadık valla,
sanursam gelemeyenlerin hasetinden oldu bence:roflol:
sanursam nam hanımın kıskançlığından oldu:roflol::roflol:

buluşmaya bakın hele delikafadulden
şok içinde baktım resimlere:1shok:
harika olmuş birde nefis olmuşcokacimcoook
aç insana bu yapılır mı:roflol:
sizleri çok özlemişim:gitme:
dıptısım çok teşekkürler canımcım
bizde size imrenerek bakmıştık valla a.s:1hug:a.s.

ne iyi yapmışsınız ya
teşekkürler canımcımopuyorumnanaktan
evet gerçekten çok eğlenceli bir gezi oldu kaydirigubbakcemile5

kizilcahamam güzel bir termal cok güzel olmus,rahatladiniz mi hanimlar..hamamlar filan nasilsi:))
teşekkürler reyyancıüım, hemde çooook rahatladık, ama ben hamama giremedim:1no2: oruçtum,
arkadaşlar hararet yapar diye beni sokmadılar hamama:çok üzgünüm: ama cakuzi fentezisi yaptım:eek:

yooooooooooookkkkkkkkkkkkk okadderde dellllll jakuziler bizde saklı valla ben didim emme koyalım deyi mıhdar izin vermedi millet küccük dilini yutar tombiş seni görünce didi şaka biyana güzeldi eglenceliydi eşlerde kafa dengi çıktılar güldük eglendik yedik içtik ayıptır söylemesi moral depoladık kışa hazırlık sizide bekleriz adaşım buyurun
evet tontonum orası bizde saklıııııııııııııııı:lepi:

eeeee biz geldikten sonra siz nettiniz bakiiiim veysel abimle analat çabuuk:eek:

opuyorumnanaktanalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:dance::sm_cool::sm_cool:a.s.:nazar::nazar::enbuyukkk:
saol nurşen ablammmmm:1hug: bende seni öpüyorum bal nanaktankaydirigubbakcemile5

okeyde 2 gurup oynadık, yamisin ve ben bülent abi-adnan çiftine yenildik malesefmafoldumben,
diğer gurubu bilmiyorum valla, en kısa zamanda farklı bir şekilde tekrarlamak kaydiyle ayrıldık alkisalkisalkis

ben yükleyemedim dün akşam, hep sini göndermene gerek yok burda olmayanları gönderebilirsin canımcım,

teşekkürler canımopuyorumnanaktan inşallah farklı bir şekilde tekrarlayacağız bu buluşmalarıa.sopuyorumnanaktan

bide eşlere yenildiniz demek biraz hırslı oynasaydınız ya zemuszemus iyi olurdu behhhh

kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:enbuyukkk:

bide eşlere yenildiniz demek biraz hırslı oynasaydınız ya zemuszemus iyi olurdu behhhh
ah canım benim bizim onlar kimin kahve kültürümüz yokiiii:sm_confused:
napalım yenildik işte :sm_confused:, bir dahaki sefere yeneriz inşallahkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:enbuyukkk:

ah canım benim bizim onlar kimin kahve kültürümüz yokiiii:sm_confused:
napalım yenildik işte :sm_confused:, bir dahaki sefere yeneriz inşallahkaydirigubbakcemile5

muhtarım taş çalmayı deneyin yenersiniz yawwww kaydirigubbakcemile5

çattadak ortadan ikiye bölündüm. kıskançlık hat safhada.

attachment.php

kızlar yine harikasınız. çiğ köfte ona artık bişey demeyeceğim. olsada yesem.
:sinifsinif:akannehir hani bize. şimdi çatlıyacam. opuyorumnanaktan

bekle bekle bi türlü resim ekleme sen mıhtarım şimdi gördüm :eek:
hiç çatlamdım çok sevindim bilakısss ne kadar şurunsunuzzzz kaydirigubbakcemile3
şarap gibisinizzz çiğ köfte demeyin bana hemen hazırlıklar başladı yapılacak şimdi bi
razdannn:sinifsinif: öpyörüm hepiniz dermişim eşlerinizi değil sizleriii çok çok öpem yanaklarınızdaaaa
:enbuyukkk::nazar:a.s.

çattadak ortadan ikiye bölündüm. kıskançlık hat safhada.

kızlar yine harikasınız. çiğ köfte ona artık bişey demeyeceğim. olsada yesem.
:sinifsinif:akannehir hani bize. şimdi çatlıyacam. opuyorumnanaktan
CANIM ABLAM HARBİDEN MUHTEŞEM ÖTESİYDİ YANİİİcokacimcoook

KEŞKE HEP BİR ARADA OLSAYDIKDA SİZDE TATSAYDINIZopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

attachment.php

bekle bekle bi türlü resim ekleme sen mıhtarım şimdi gördüm :eek:
hiç çatlamdım çok sevindim bilakısss ne kadar şurunsunuzzzz kaydirigubbakcemile3
şarap gibisinizzz çiğ köfte demeyin bana hemen hazırlıklar başladı yapılacak şimdi bi
razdannn:sinifsinif: öpyörüm hepiniz dermişim eşlerinizi değil sizleriii çok çok öpem yanaklarınızdaaaa
:enbuyukkk::nazar:a.s.
valla geçen buluşma resimlerine çig köfte koyan sendin esmerim bizimde canımız çektiydi hadi yapta gelelim acılı acılı ohhhhhhhh bide bol köpük ayran yiyenler ona hayran hadi kolay gelsinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kk nı en güzel, en geniş kapsamlı buluşmalarında biri olmuş, özlemişiz ankaranın güzel hatunlarını

buluşma süper ama çiğköfte süper ötesi....nasıl da canımız çekit....ama haksızlık bu öyle değil mi...kalimeracım...

X