Kk ankara 19 haziranda tai pikniğinde buluştu

çok güzelsiniz..cansınız yine...... bu da izmirden size hediyem olsun....şehit ailelerine rabbim sabırlar versin..hainler bilsinler ki bu vatanı bitirmek öyle kolay değil....

bayrak%20nazarlik.jpg
pınarım yüregine saglık hediyelerin en güzeli.aldık kabul ettik...yine ayrıcalıgın belli oldu..seni çokkkkkkkk seviyorum....rabbim yüregindeki herşeyi tez zamanda versin...öpüyorum...senide bekliyoruz unutmaa....

merhaba ben poraz06 kalimeranın arkadaşıyım vereliniortak, bundan sonra bende kk'dayım,
buluşmalara gelemesemde sizleri takip edeceim inşallah, muhabbetiniz bol olsun:1hug:a.s.:enbuyukkk:

Kk nın Ankara Şubesiiii. Allah dostluğunuzu daim etsin ne güzel bi gün geçirmişsiniz.Yedikleriniz içtikleriniz bal şeker olsun ama kilo yapmasın kaydirigubbakcemile3 Her gününüz böyle mutlu ve güzel olsun inşallah.....opuyorumnanaktan

merhaba ben poraz06 kalimeranın arkadaşıyım vereliniortak, bundan sonra bende kk'dayım,
buluşmalara gelemesemde sizleri takip edeceim inşallah, muhabbetiniz bol olsun:1hug:a.s.:enbuyukkk:
merhaba hoşgeldiniz şeref verdiniz ama mutlaka buluşmalarada bekleriz...sevgiler....

tek kelimeyle harikasınızopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3Şenizalkisalkisalkis:sm_cool:a.s.:nazar::nazar:

canlarım benim:)))))sempatiksalakcinni
bu ne kıslar duşman çatlatyorsunuz sempatiksalakcinnivallahii dostluğunuz daim olsun kendinize iyi bakmışınız gözümüz yok yemeişiniz içmişinizde çok güzel mamalar ye mıhtarım ye hepsi senin olsun bu ne hız arkadaşlar ya yaz geldi sizin oraya bol bol buluşmalar yapılyor dostluğunuz herdaim olsun elbet birgün bende bulurum siziiiiiiiiiiiiiiiiiii

X