Kk ankara kadınlar günü nedeniyle 7 mart'ta buluştu

sütlü gayfe doğurmadan bir buluşalım lütfen o nisan başı ıSTAN BUL a annesinin yanına gidiyor orda doğum yapacak...bu sefer mart sonu olsa sütlü gayfe de gelir bende .. dağçiçeğim mutlaka gel e mii
??? hepinizi öpüyorruum....

süpersiniz kızlar. resimlere bakınca içim gitti. büyük bir iç geçirdim. allah dostluğunuzu daim etsin. çok şekersiniz hepiniz. opuyorumnanaktan:nazar::nazar::nazar::nazar:

pırıl pırıl bir BAŞKENT sabahından tüm dünyaya günaydınlar.hadi hanımlar hava çok güzel çalışanlar harıl harıl temizlik yapsın.....çalışmayanlar alışverişe bol bol harcama yapıp kocaları çileden çıkarsınlarki haftasonunu rahat geçirsinler.hani çaydı kahveydi ........ ugraşmasınlar.herkezlere selammmmmmmm.nası taktik amaa???:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Dostluğunuza ve bağlılığınıza hayran olamamak elde değil.
Fazla söze gerek yok, çok hoşsunuz.

selam,bir dahaki kadınlar gününde davul çalıp kupamızı kaldırırız:)öptüm kocaman pazarımız şen olaopuyorumnanaktanŞeniza.s.:hooray::içelim::teytey::sm_cool::nazar::nazar::enbuyukkk:

kimsemi yok banamı öle geliyor facede tarla biçiyorsunuz yine değilmi hepinizi öptüm

canlarım Ankaranın seçkin hatunları hepinizi öpüyorum . ahhhhhh yine yoktum ben
kalimeramın saç modelide çok yahşi olmuş nurşen ablam way menim aybalam ...gözlerinin içi gülüyor dilerim hep gülesin sevgiler dostlarım

canlarım Ankaranın seçkin hatunları hepinizi öpüyorum . ahhhhhh yine yoktum ben
kalimeramın saç modelide çok yahşi olmuş nurşen ablam way menim aybalam ...gözlerinin içi gülüyor dilerim hep gülesin sevgiler dostlarım

kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan bekliyoruz aybalam özün tez gelesenopuyorumnanaktankaydirigubbakcemilea.s.

sevgili arkadaşlarANKARAMIZIN MEDARİ İFTİHARI SEVGİLİ MIHDARIMIZ KALİMERA haftasonu AMCASINI KAYBETTİ ben topik açmayı beceremiyorum. sevgili kalişim tekrar başın sagolsun diyorum.seni çok öpüyorum.canım arkadaşım

sütlü gayfe doğurmadan bir buluşalım lütfen o nisan başı İSTAN BUL a annesinin yanına gidiyor orda doğum yapacak...bu sefer mart sonu olsa sütlü gayfe de gelir bende .. dağçiçeğim mutlaka gel e mii
??? hepinizi öpüyorruum....

heee vallah canım yaa bi görüşelim.ben nisan 2 de yolcuyum.
mart sonu buluşma olursa katılırım.boshayallersmile

Harikasınız her zamanki gibi. Hep böyle keyifli ve eğlenceli buluşmalar . Devamı gelsin.

X