Srpriz KK Ankara eli Kzlcahamam kartmas!

AliRizaOzcan_003.jpg

günaydınlar canlar rabbim bu mubarek günün yüzü suyu hürmetine gönlünüzden geçen tüm güzel dilek ve dualarınızı kabul eylesin hayırlı cumalar dualarda buluşmak ümidiyle kocaman öpüyorum

günaydınlar canlar rabbim bu mubarek günün yüzü suyu hürmetine gönlünüzden geçen tüm güzel dilek ve dualarınızı kabul eylesin hayırlı cumalar dualarda buluşmak ümidiyle kocaman öpüyorum

AMİİİİİİN CANIM :Saruboceq:

ALLAH HERKEZİN GÖNLÜNDEKİNİ VERSİN....

ayyyyyyyyyyyy bi çay bi pasta kaldık yokmu banada elbise çanta nazarlık falan alan çatlatmayın adamı deyin hele nerden nasıl alıyonuz bunları

ayyyyyyyyyyyy bi çay bi pasta kaldık yokmu banada elbise çanta nazarlık falan alan çatlatmayın adamı deyin hele nerden nasıl alıyonuz bunları

TONBİŞİM O SİMGELERİN ÜSTÜNÜ TIKLA ORDAN İSTEDİİNİ SÇ, PUANIN YETERSE ALIRSIN ŞEKERCİÖkaydirigubbakcemile5:lepi:

arkadaşlar bugün beypazarına gittim başka grubumla çook güzel geçti gümüşcüler çarşısında 2 saate yakın kaldık bakmakla bitmeyen takılar çarşısı açık büfe gibi dolma çevizli sucuk lokum baklava yöresel ne varsa tattırmak için yarşıyorlar istermisiniz hep beraber de gidelim konakları müzeleri gezelim mıhtarımıza duyurulur hafta arası daha sakin oluyormuş rahat rahat gezeriz çalışanlar 1 gün izin alabilirlerse hepinizi öptüm

Ankaralı olarak çok şanslısınız bizde patalyada kalmıştık gerçekten termal tesisleri çok güzel kızılca hamamın ama uzak bize işte:KK43: siz hafta sonları bile gide bilirsiniz

arkadaşlar bugün beypazarına gittim başka grubumla çook güzel geçti gümüşcüler çarşısında 2 saate yakın kaldık bakmakla bitmeyen takılar çarşısı açık büfe gibi dolma çevizli sucuk lokum baklava yöresel ne varsa tattırmak için yarşıyorlar istermisiniz hep beraber de gidelim konakları müzeleri gezelim mıhtarımıza duyurulur hafta arası daha sakin oluyormuş rahat rahat gezeriz çalışanlar 1 gün izin alabilirlerse hepinizi öptüm

kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanŞenizalkisalkisalkis:dance:a.sa.s.:nazar::enbuyukkk:

Sizleri kutlarım,ne iyi olmuş gezmiş ve görmüşünüz,inşallah bir dahaki geziye ben de katılabilirim
inşallah en yakın zamanda tekrarlarsınız.

Sizleri kutlarım,ne iyi olmuş gezmiş ve görmüşünüz,inşallah bir dahaki geziye ben de katılabilirim
inşallah en yakın zamanda tekrarlarsınız.
canım inşallah sık sık tekrarlamayı düşünüyoruz buhaftada gezimiz olacaktı ama bazı arkadaşların işi çıktı hasta olan oldu erteledik bidahaki sefere sanada haber veririz profilin açık olsun ogezi ani oldu biraz öpüyorum canım tekrar hoşgeldin aramıza:enbuyukkk:

hadi uyanın yaaaaa kimseler yok canım sıkıldı hey mıhdar mesai başladı açmadın daha ikamet falan lazımdı

sabah şerifleri hayr olsun yüzünüzden gülücük yüreginizden sevgi cuzdanınızdan para eksik olmasın heyyyyyyyyy millet pazartesi sendromunu atamadınızmı uyanın yaaaaaa

günaydıııın herkese hayırlı sağlıklı ve huzurlu bir hafta daha başlamış olsun inşallah tombiş yeni saat uygulamasına alışamadık daha ancak şekerim öptüm

günaydıııın herkese hayırlı sağlıklı ve huzurlu bir hafta daha başlamış olsun inşallah tombiş yeni saat uygulamasına alışamadık daha ancak şekerim öptüm
pırıl pırıl hava var yazdan kalma uyutmuyoki beni içim kıpır kıpır hemen işleri toparlayım atcam kendimi dışarı inşallah amin canım dileklerin hepimiz için geçerli olsun öpüyorum:enbuyukkk:

X