Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar doktor bana ovıtrelle iğne ve Progestan, folbıol , coraspin verdi .yumurtama 20 olmuş dedi . Bu iğne ve ilaçlar hakkında bilgi verirmisiniz ?

canım folbıol folik asit,coraspin kan sulandırıcı aspirin,ovitrelle çatlatma iğnesi,20 mm olan yumurtan çatlasın diye vermiş,iğneyi vurulduktan sonra 36 saat içinde yumurtan çatlayacağı için sana iğne vurulduktan sonraki gün ve ondan sonraki günlerde de ilişki olsun diyecek,progestan da bebiş olursa tutunması kolay olsun diye ilaç :KK76: vay beeee dr olacak hatunmuşum ben yaaa :KK47:

canım folbıol folik asit,coraspin kan sulandırıcı aspirin,ovitrelle çatlatma iğnesi,20 mm olan yumurtan çatlasın diye vermiş,iğneyi vurulduktan sonra 36 saat içinde yumurtan çatlayacağı için sana iğne vurulduktan sonraki gün ve ondan sonraki günlerde de ilişki olsun diyecek,progestan da bebiş olursa tutunması kolay olsun diye ilaç :KK76: vay beeee dr olacak hatunmuşum ben yaaa :KK47:
Harikasın valla :KK15: progestan biraz Anlamsız geldi bana . Yani hamile kaldıktan sonra verilse daha iyi sonuçta ben hamile kalamazsam boşuna içiyorum . Yumurta dün 15 bugün 20 çok iyi dedi . Hızlı büyümüş . Ben anlamıyorum pek . Teşekkür ederim .

Evet grcktn doktor olacak kadnmssn.cnm progstn scma glmsn o cok iyi dsugu englliyr muhakkak onu dznli kulkan
Cuma başla dedi Hayatım , tamam düzenli kullanacam .bide bu ilaçlar için rapor çıkartmamı söyledi doktor 2 yıl geçerli dedi . 2 yıl bu ilaçlarda geçerli heralde onuda anlamadım .

cnm bu ilçaların fiyatları çok puhalı ya onun için rapor çıkar demiştir çünkü benm yengem tüp bebek indirdi oda aynı ilçları kullandı ordan biliyrm rapor çıkar daha ucuz alırsn

cnm bu ilçaların fiyatları çok puhalı ya onun için rapor çıkar demiştir çünkü benm yengem tüp bebek indirdi oda aynı ilçları kullandı ordan biliyrm rapor çıkar daha ucuz alırsn
Saol bitanem çıkarttı doktor benim için rapor 2 yıl geçerli dedi . Hayırlısı olsun . Allah ol derse oluyor hepimiz bunu biliyoruz . Ancak dua etmek geliyor elden .

kızlar merhba 5 milyon çıktı sperm sayısı azmı :KK43:
Bitanem bak neo fertil içti benim eşim . İnternette de çakşır otu ve keçibounuzu duymuştum . Lütfen araştır eşin için . umutsuzluğa kapılma . Bak haziranda 18 milyondu eşimin 1 ayda 165 milyona çıktı . Sürekli değişebilir sende umudunu kaybetme sakın .

cnm benim eşimde keçi boynuzu kürü kullndı ondaqn nra havuç kürü incir kürü soğuk freş keçi boynuzu pekmezi bal polen arı sütü karışımı bnları araştırın ve kullanın umarım işe yarar

Doktora gitsin herşeyin çözümü . 18 milyon çıkınca elim ayağıma dolaştı . Hemen doktora gönderdim eşimi . Doğal ne varsa içirdim. Artık midesi bulanana kadar ne bulursam içiriyorum .Bak vitaminler al . bol bol düzenli içir. Ben yemin ederim eşimin peşinde elimde bardaklarla geziyorum evde bir yudum içsin diye.

kızlar eşimn sonuçları bu şekilde yorumlar mısnız rica etsem _20150824_001423.JPG

Buda bizim test sonucumuz lütfen yorumlarmısınız hızlı ileri hareketlilik %0 yazıyor

Eklentiler

• IMG_20150827_155149.jpg
    IMG_20150827_155149.jpg
    155,9 KB · Görüntüleme: 112
inşallah ya kayınvalideyle konuştum eşimin büyük abisininde 5 milyon çıkmış eltimde de miyom varmış tüp bebek demiş doktor 3ay sonra tam herşeyi ayarlamışlar o ay doğal yolla hamile kalmış şimdi 3 çocuğu var teseli etti beni ,bakalım yarın doktor ne diyecek

X