Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yok canım doktora gosteremedik henuz
test sonucunda aglütinasyon pozitif çıkması demek.spermlerin topaklanarak hareket edememesi anlamına geliyormuş. Arkadaşım internetten araştırdım senin için . Bu formda böyle açıklamışlar . Tabi doktor daha güzel açıklar size .

test sonucunda aglütinasyon pozitif çıkması demek.spermlerin topaklanarak hareket edememesi anlamına geliyormuş. Arkadaşım internetten araştırdım senin için . Bu formda böyle açıklamışlar . Tabi doktor daha güzel açıklar size .
Sağolasın canım tsk ederım

Ya kızlar hayıt içiyordum 1 aydır. Günde 1 bardak. Kasıklarım dolu dolu adet oldum olacağım gibi ayın 27 sinde olmam gerekiyordu olmadımda. Napsamki. :110: Bilemedim.

20150901_124925.jpg

Eklentiler

• 20150901_124919.jpg
    20150901_124919.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar eşimin sonuçları doktor ilaç verdi ama kullansak mı diye ikilemdeyiz 6 aydır korunmuyoruz. Benim sonuçlar iyi çıktı sizce ne yapmalıyız

Kızlar bu arada hayıt otu evde kaynatıp içiyordum. Bi paket bitti tekrar almaya gittim hazır suyu varmış onu aldım kolaylık olsun diye. Ama hem tadı hem görüntüsü farklı. Otu kaynatınca yeşil sarımsı bi renk oluyordu ve acımsı idi kokusu pek yoktu. Ama hazır suyu bildiğin su renginde acaip kokuyor. Tadı da cok farklı. Ne yapsam bilemedim. Bi fikri olan varmı

Allah Allah kan testi yaptır orda direk çıkıyor
Yok canım normalde de reglim hep gec olur. Bu ay ilk defa hayıta başladım. Daha 10 15 gün oldu ki içmeye kasıklarım da belimde ağrı vs olmuştu. Ondan biraz heyecan yaptım galiba. ama içimde hiç öyle bi his yok. Normal gecikme bu. 2 gündür gögüslerimde şişti acıyor akşama sabaha olurum galiba.

Yok canım normalde de reglim hep gec olur. Bu ay ilk defa hayıta başladım. Daha 10 15 gün oldu ki içmeye kasıklarım da belimde ağrı vs olmuştu. Ondan biraz heyecan yaptım galiba. ama içimde hiç öyle bi his yok. Normal gecikme bu. 2 gündür gögüslerimde şişti acıyor akşama sabaha olurum galiba.
Arkadaşım regl oldun mu ? Bak ben hep dua ediyorum olma diye

Arkadaşım regl oldun mu ? Bak ben hep dua ediyorum olma diye
Yok canım olmadım. Ya dediğim gibi polikislikoverim zaten. Önceden 35 ile 45 gün arasında olurdum. Ama son 6 7 aydır 2 aya cıkmıştı ve bende endişelenip hayıta başlamıştım. Daha kullanmamın 15. Gününde kasık bel agrısı başladı ensonda temmuz 27 de olmuştum. Ve halen kasık bel üste gögüs şişmesi vs ile devam ediyor. Acıkcası umudum yok çünkü eşimin de sorunu var 1 milyon sperm sayısı ileri hareket %35 de ikimizde umutsuz vakayız. :KK42:

Yok canım olmadım. Ya dediğim gibi polikislikoverim zaten. Önceden 35 ile 45 gün arasında olurdum. Ama son 6 7 aydır 2 aya cıkmıştı ve bende endişelenip hayıta başlamıştım. Daha kullanmamın 15. Gününde kasık bel agrısı başladı ensonda temmuz 27 de olmuştum. Ve halen kasık bel üste gögüs şişmesi vs ile devam ediyor. Acıkcası umudum yok çünkü eşimin de sorunu var 1 milyon sperm sayısı ileri hareket %35 de ikimizde umutsuz vakayız. :KK42:
öyle deme arkadaşım Allah ol der olur. 1 tane sperm ile çocuk oluyor .

X