Erkek İnfertilitesi Sperm sayısı, hareketliliği, morfolojisi için kullanılan haplar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba siz klomen kullanıyor musunuz arariştırınva çok korktum sperm sayısını düşürdüğü de olmuş . Sizin ml sperm kaç ileri hızınız kaç acaba
Hocam benim eşime verdi doktor ama yan etki olarak iktidarsızlık gördük kullanmaya devam etsek mi yoksa bıraksak mı bilemedim

Hocam benim eşime verdi doktor ama yan etki olarak iktidarsızlık gördük kullanmaya devam etsek mi yoksa bıraksak mı bilemedim
Ne kadar süre kullandınız birde başlangıçta fsh ve testesteron seviyeniz kaçtı Buda önemli
Aslında sperm sayısı hareketi de önemli bazı insanlarda işe yararken bazı insanları mahvediyor

İki kutu yazdı doktor kontrole gideceğiz haftaya bakalım ne olacak nasıl artırabiliriz biliyor musunuz testesteron seviyesini
Bilmiyorum nasıl arttırılır ama giderseniz tüm soruları sorun doktora aslında ne için verdiği amaç da önemli sperm sayınız az mıydı mesela

Merhaba, öncelikle eşim 6 ay önce ameliyat oldu. 3. Ay kontrolümüzde sperm sayısı birden 1 buçuk milyona düştü morfoloji 3tü. Dün 6. Ay testinde değerleri fırlamış gördük. Morfoloji 5 sayı da 16 milyona yükseldi çok şükür. Kullandığımız ilaç zeucid ve ayrı olarak L Ar-Genin. Zeucidin için l Ar-Genin var ama ek olarak alınabilir dedi doktorumuz. ciddi faydasını gördük kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…