Gebeliğe Hazırlık Sperm hareketi yuzde kac olmali?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bide başka hastanede de yaptırdınızmı tek yerde kalmasaydınız??
Testti mi ? başka hastanede yaptırdık zaten..
klinikteki doktorumuzun anlaştığı laboratuarda yapıldı bir kaç kez sonrasında orda artmadığını gördük bir ay sonra başka bir yerde yaptırdık daha da düşmüştü sanki hiç ameliyat olmamış gibi bizi bir önceki seneye döndürdü sıfırdı bütün değerleri morfoloji yok % 90 hareketsiz ileri hızlı hareketli hiç yoktu.
Doktorumuza whatapptan gönderdik sonucu görünce hemen bizi eşimle birlikte çağırdı

Su anda tup bebege durumum yok canim o benim icin en sn care 26 yasindaym herseyim normal dr de duzeltilebilir dedi esim iicn o yuzden kurlere basladik bakalim nasibimzde varsa gelecek bze dusen tedavi ve dua yillarca takmadim3 yil gtmedik.bile dr ye onunla alakas oldugunu sanmiyorum her insan dan dogacak insan belli ancak duamizla bunu umidedebiliriz uzerimize duseni yapiyoruz takdiri ilahi

ay benimle aynı yaştasın evet bende 3 sene boyunca eşimle birlikte ha olur fln dedik gitmedi doktora sonra baktık olmuyor gerçekten ben bir kaç kez o dönemde doktora gittim ve hiç bişey bulamadılar doktor eşinde bir yaptırsın dedi eşim bir yaptırdı testleri gördük bütün herşeyi
iki sene boyunca da ha iki üç doktora test sonuçlarımızı gösterdik dopler vesaire çekildi ileri tetkikler için varikosel olduğuna karar verildi iki - üç doktorda ameliyat dedi ve yaptırdık ama sonuçlarında iyi olması gerekirken ben hep eşime bahane buluyorum

benimde durumum yoktu bir kaç yer sordum tanıdıklar vasıtasıyla fakat yüksek fiyatlar bende devlette gideceğim başka yolu yok öyle de olur böyle de olur nasipte varsa

Benim eşimin sonucunu da yorumlar mısınız doktor çok sıkıntı yok deyip antibiyotik yazmış sadece ama çevreden hızı çok az diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…