Gebeliğe Hazırlık Sperm hareketi yuzde kac olmali?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kaç aydır doğal yolla deniyorsun ?

sizin sorun ne ki ?

sizin sorun ne ki ?
ben size biraz anlatmıstım şu ovülasyon testi formunda hatırlarsanız ?
eşimde varikosel vardı ileri seviyede dedi doktor kasımda ameliyat oldu sonrasında klomen ve neofortil kullandık 5 ay boyunca 5 ay boyuınca iki kere test yapıldı ileri hızlı % 6 morfoloji % 1 hiç bişey ilerlemedi sonra iğneye geçtik bir ay tekrar test verdik o ayda iğne farketti mi diye maalesef gene yükselmemiş
doktor artık tüp bebek tedavisi dedi ..
Ameliyattan sonraki 8. ayımızdayız artık napacağımızı bilmiyorum tüp bebege başlayacağım en azından değerleri yükselsin istiyorum ..

sizde keçiboynuzu kürünü denesiniz önce ? bu prof varsa nette kürün tarifide var

canım bızde de varıkosel var ama bızımkı 1.dereceymıs bızde amelıyat olmaya karar vermıstık neysekı ıyı bır kadın-dogum doktoruna denk geldık dedıkı amelıyat olmayın olsanızda buzamana kadar farkettırenı gormedım ben sızı takıbe alalım dedı eşim neofortıl kullandı bıde kecıboynuzu degerlerı 28mılyondan 70mılyona hareketlılık %50 ılerı hızlı a:8 b:36 toplaöı %44 morfolojı 1di 4olmus ıyılı amelıyat olmamıs ben ınstagramda bır bayanla tanıştım onunda eşinde sıkıntı doktor demıskı boşuna olmussun amelıyatı tup benek yaptırmışlar onlards ve tutmus..bızımde kasım’da 1yıl olacak ama ben dıger aya aşılama dusunuyorum

hangi kürleri uyguladınız ?
Keçiboynuzu kürünü zeytinyağında bekletilmiş incir bide çakşır suyu . Kızlar bide size tavsiyem macunhane sayfasından erkek setini sipariş verin ilişkiden 1 saat önce alınan bir macun var hız için eşim yedikten 10 dk sonra affedersiniz ama ereksiyon hali başlıyor biz bu ay sipariş vermiştik

Yazdım canım bir de biz peak diye bir ek takviye var onu kullanıyoruz biraz pahalı ama onu kullanmadan incir keçiboynuzu ve çakşırla ve tabiki Rabbimin izniyle çözdük sorunu ☺
bende mucize doğada die bir sayfadan keçi boynuzu özü, çaksır suyu ve keten tohumu yağı sipariş ettim.. çünkü keçiboynuzunun yeni mmahsülü ancak bayramdan snra çıkacakmış vakit kaybetmek istemedim ama zeytinyağlı inciride herkes övüyor.. ondada kullandıracam...
eşime bol bol yağsız süt içiriyorum... bitter çikolata yediriyorum, fındık badem felan yediriyorum

Zaten fındık badem ceviz olmazsa olmaz onları sürekli kullansın inciri kesin kullanın düzenli kullanımda göreceksiniz Allah’ın izniyle

Bu sayfadaki bayanlara özel macunu kullansak ne olur acaba. Bende bir sorun yok ama kullanan da çok karar veremedimm

Bu sayfadaki bayanlara özel macunu kullansak ne olur acaba. Bende bir sorun yok ama kullanan da çok karar veremedimm
Bana sorarsan Sorun yoksa kullanma bence ben sorun olmadığı halde bişeyler kullanılmasına cidden karşıyım belki doğal dengeni bozacak bilemeyiz sorunlu kişilerin kullanması daha mantıklı bence

Bana sorarsan Sorun yoksa kullanma bence ben sorun olmadığı halde bişeyler kullanılmasına cidden karşıyım belki doğal dengeni bozacak bilemeyiz sorunlu kişilerin kullanması daha mantıklı bence
Çok mantıklı diyorsun da işte sebepsiz yere olmaması da ayrı kötü bir durum. İnsan ister istemez bir şeyler arıyor

Sizde sayı gene iyiymiş bizim neredeyse söyle söyliyim
eşim birde sıcak fırınlarda çalışıyor sperm kalitesini bu da etkiliyormuş iş değiştirmesi gerekiyor
toplamda ameliyat olmadan önce bütün değerleri 0 dı morfolojiye de bakılamadı
ameliyattan sonra bir iyileşme gösterdi sıfır değildi toplam sayısı 10 milyondu morfoloji % 1 olmuştu ve ileri hareketli % 6 ydı ve testte oligo asteno terato diyordu yani şekil bozukluğu bile sıcaklardan dolayı olabiliyormuş hareketliliği de etkiliyormuş.
Gittiğimiz doktorda bize seçim şansı bıraktı ya tüp bebek yada ameliyat dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…