Gebeliğe Hazırlık Sperm hareketi yuzde kac olmali?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
başladık vitamine canım proxeed isimli vitamin verdi doktor dündenn beri kullanıyo bide keciboynuzu yiyor sabah ve aksam ac karnına inş duzelir degerleri

Nerede düşünüyorsun canım bu arada sperm testi vesaire verdiniz mi ? verdiyseniz kullandığınız şeylerden herhangi bir güzel gelişme var mı merak ediyorum ? ay inşallah bir an önce hamile kalırsın :)
Yok kuzum daha veremedik cunku gtmez su anda beklemek dusuyir bana gata da yaptiriyorum canim ama.regl olursam bayrama denk gelecek en son nisan da vermistk asilama da test o zaman da hizli ileri hareketli yokti yuzdr 19 yavas hareketli vardi insallah canim snde durum ney

ay şu bayram zaten en çok bizi bozan şey şuanda bende bayramdan sonrayı bekliyorum tüp bebeğe gidebilmek ve başlaya bilmek için ..
şu aralar çaksır suyu içiriyorum adama iyi gelir diye bu ay başladı bir iki gün sonra kçiboynuzu kürüne başlayacağım
daha test vesaire bişey yaptırmadık bayram bitmesini beklemedeyiz

Insallah insallah reglin yetiscek mi bayramdan sonraya

bilmiyorum ki artık abuk supuk gelmeye başladı 26 günde bir olan ben şimdi 33 - 34 günde geldi artık tahmin edemiyorum uygulamalar da işe yaramıyor anlamadım gitti
telefon uygularına guvenme bence ya ben doktora gıtmeden once aylarca takıp ettım ovulasyon gunumu ama sımdı doktora gıttıgımde bakıyorum ovulasyon gunu dıye gosterdıgı tarıhle yumurtlama gunum uyusmuyorboşuna hayal kırıklıgı bıde bız uzaktayken o günleregöre hesap kıtap yapıyodum gıdıyordum ya da çagırıyodum eşimiahh ahh aylarca boşuna kürek salla sonra işte şimdi sabrın sonunu yaşıyorum bu ayda olmazsa bende aşılama yaptıracam

bilmiyorum ki artık abuk supuk gelmeye başladı 26 günde bir olan ben şimdi 33 - 34 günde geldi artık tahmin edemiyorum uygulamalar da işe yaramıyor anlamadım gitti
Iyisi olsun canim bayrama kalirsa eger reglin ovulasyon testi yap ne zaman regl olcagini anlarsin

ovülasyon testi denedim bende uygulamalar olmayınca ama onda problem oluyor mu bilmiyorum sende hiç sıkıntı yaşadın mı ? doktora gittiğinde yumurtlamanla ovülasyon testleri aynı durumda mıydı ?

ovülasyon testi denedim bende uygulamalar olmayınca ama onda problem oluyor mu bilmiyorum sende hiç sıkıntı yaşadın mı ? doktora gittiğinde yumurtlamanla ovülasyon testleri aynı durumda mıydı ?
ben hıc ovulasyon testı denemedım ama ben ılk kontrole gıttıgımde doktora yumurta takıbı ıcın ovulasyon kiti alabılırsın demıstı onlar dogru bence..benım yumurtlama takıbımıde şimdi doktor yapınca gunlerını falan o verıyor ya gerek duymadımama telefon uygulamaları yanlıs ondan emınım

bide ben şunda kararsızım bu ay tutmazsa aşılama deneyecez de hıc ovulasyon testı kullanmafım tatilede gıdecez aşılama nasıl olacak onu da bılmıyorumbu ay olmazsa ovulasyon testı alıpmı denesem kendılıgınden ılacsız iğnesiz.Ovulasyon testınde gunu yakalayınca silikleşinceye kadar ust uste deneyın dıyor ama bıze doktor gunası verıyor eşimin değerleri bıraz sıkıntılı ondan emin olamıyorum bıze ovulasyon testi fayda edermiof ınsallah hamıleyımdırde kurtulurum şu plandan hesaptan kitaptan gün hesaplamak onu yapmayayım bu etmeyeyım belkı hamıleyımdır yok şunu yiyeyım yok bunu içmeyeyım vs dıye kac aydır yaşıyorumplansız pat dıye kalanları ayakta alkışlıyorum ya

o plansız kalanları bende biliyorum senin benim gibi tedirgin değil eminim ama hayatlarına hep plansız devam ediyorlar plansız yaşayanlar ..
Evet bir kaç ay denemen lazım bende bir kaç ay ovülasyonla denedim ama benimde eşimde sayı ve morfoloji sıkıntısı olduğunu bildiğim için gene de denemekten çekinmeden belki bir ihtimalle olur dedim şans ya bu işler ama olmadı zaten 5 senelik evliliğimde kazara da olsa hamile kalmam gerekirdi hiç kalmadım ..
Bende bu bayram geçtikten sonra tüp bebeğe adım atacağız artık o yüzden hiç umrumda da değil artık ovülasyon testi nasıl olsa olmayacak diyorum bu saate kadar olmadı bundan sonra hiç olmaz düşüncesiyle hareket ediyorum ..
Tabiki seni etkilemek istemiyorum eğer çok doğal yolla düşünüyorsan sadece bu ay ovülasyon testi dene ve baktın olmadı o zaman aşılamaya geçersin..
Tatile de gideceğim diyorsun
Üst üste deneyini ben duymadım bizim de gün aşırı deneyin deniliyor bildiğim kadarıyla ve gün aşırı bir ay denedik çok zorlandık

canım ben bir ovulasyon testı vıdeosu ızledım o ıkıncı cızgı belırgenlesınce ılıskı yasayın dıyodu ve uste uste ama tabı eşininiz sperm degerlerınde bısey yoksaben bundan kararsı kaldım bızım degerlerde sıkıntı gunasırı ılıskı oyuzden en mantıklısı doktorda dogru gunlerı bılır dıye ona guvendım testı almaya gerek duymadım bılmıyorum ki aslında ben aşılama tüp bebek vs bunlara hıc onyargım yok aşıla a zaten basıtte takıp gereklı bende bankada calısıyorum ve evımle şubem arası 1.5saat hastanede oyle doktora gıdececegımde rapor alıyorum haftaıcıne denk gelırse o da mudurume soyledım anlayısla karsıladılar ama haftasonuna denk gelsın dıye dua edıyorum yine feaşılama ızınde oldugum surede olması. benım rahat olmam acısından ıyı olurdu doktora rahat gıderdım evde yatardım vs şimdi aylar oncesınden yapılmıs plan var hıc hevesım yok iptal ettırsekeşim sıcak bakmaz emınım bu da ayrı bir tartısma konusu olur..bu ayı es gecsek dıger ay aşılama tedavısı çalışırken nasıl olacak???ay yemın ederım iş ayrı stres hersey stres bu ay hamile olsam allahım neolur ya

Adet bitiminde baslaman gerek canim hassas test alirsan 2 czginin ayni olmasi degil t nin c den koyu olmasi onemli

Insallah gonlunca olsun asilama eevt kadin icin zor bir surec igneli oldum ben ignelere basliyorsun 2 gnde 1 ultrason catlamaya yakin yine bi ultrason ve igne igneden 2 gun snra asilama esin sadece asilama gunu geliyor diger zamanlar sen tek olman yeterli

canım sen 1tanemı yaptırdın aşılama??ben ıkı klomen 2ay catlatma ıgnesı denedım bu 2.ayım catlatma ıgnesınde !bıtanede aşılama denerım dıyorum olmazsa tüp bebek tup bebegı en erken martta yaparım bızım nıkah subattı raporla 3yıl yazıyor bızım ozel sıgortada onda da hepsını karsılamıyor banka nekdar bızden cıkar bılmıuorumzaten bu iş zora gırdıgımden berı hep bır kenara para koyuyoum allah lazım etmesın belkı tup bebek yaparızdıye eşime de harcatmıyorum şimdilik 20bın var malıyetı nekadar ondan da bıhaberım hayattan zevk almıyorum böyle oluncada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…