Gebeliğe Hazırlık Sperm hareketi yuzde kac olmali?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin başına gelen bana da geldi bende klomen kullandım yumurtam çok güzel gelişti fakat daha iğne olmadan eşimin hızının 6 sayısının 11 milyon olduğunu öğrendik boşu boşuna ilaç kullanmış olduk iğneyi de yaptım ama tutmadı tabi sonra eşim ameliyat oldu o pahalı takviyelerden bizde kullanıyoruz sonuç iyi çok şükür şuan beklemede kalın dedi doktor

bişey soracam klomen ve çatlatma ıgnesının erkektekı sorundan dolayı sayı ve hareketlılıge bır etkısı varmı??yanı bende sorun yok aslında her ay duzenlı yumurtluyordum doktor yumurtlama takıbınde bana da klomen yazdı ve çatlatma ıgnesı bu 2.ayımız yani demek ıstedıgım erkektekı sorunda da kadına takvıye vermelerının anlamı ne??bılgınız varmı??ben rahım fılmıde cektırdım çok şükür onlarda da sorun yok ve eşimin testını yenıledıl sayı 70milyon hareketlılık %50 ılerı hareketlı %44 morfolojı %4. acaba bende gecen ay boşunamı aldım??bu aykı degerlerı bunlar once sayı 28mılyonda hareketlılık %40 morfolojı 1

Canım gününü bilirse bu ilaçlarla çatlatıp vs tam gününde birliktelik oluyor ve şans artıyor. Her ay illaki yumurtluyorsan yumurta takibi de yaptırabilirsin. Ya da doktora gitmiyorsan evde ovulasyon testi ile deneyebilirsin. Bu yumurta geliştirici ilaçları 6ay kullanma hakkımız var..

eşimi ultrasona gönderdi ve ultrason sonucu çok güzel dedi dr.
herhangi bir şey söylemedi.. ameliyatta olmadı.. ameliyatta demedi.. sadece wm evolution diye bir ilaç verdi.. 3 ay sonra bidaha görüşelim dedi... ileri hızın %35 olması lazm mış en az.. bizim %1 .. bu vitamin ne derece işe yarıaycak bilmiyorum.. o kadar etkili olurmu onuda bilmiyorum

Erkekte sorun varsa cidden boşu boşuna ilaç kullanıp hormon almış oluyoruz çünkü ben ovülasyon testiyle bile yumurtlama ve çatlama görüyordum doktora söylemiştim o daha hiç eşime baktırmasan bana klomen kullandırdı çok pişmanım cidden çünkü eşimin morfolojisi 1 hızı 6 sayısı 11 miş yani kist oluşmasın diye iğnemi de vurdum . Ama sizin şuan gayet iyi sonuçlarınız eğer sende bişey yoksa daha fazla ilaç kullanma eğer ilaç kullanacaksan da aşılama düşün derim

Olur Allah’ın izniyle hiç merak etme bizde kullandık tabi ben kürler falan da yaptım şuan hızımız 6 dan 52 ye çıktı 3 ayda

Evet ♥ Profilimdeki fotoğraf biziz canım. Kızım şimdi 8ayını doldurdu elhamdulillah ♥ darısı başınıza olsun inşallah
peki benimki neofortile tekrar başlatacağım bize eczaneden keçiboynuzu pekmezi alacağım
çaksır suyu da evde kullanıyoruz daha farklı bişey kullandınız mı ? birde kullandıysanız kaç ay kullandınız bizimde morfolojimiz çok düşük % 1 sperm sayısıda duşuk maalesef

evet ya normalde başım agrısa ilaç almayan ben ıkı aydır klomenbıde catlatma ıgnesı oldum o degıl duygusalda etkılenıyorum ıgneyı carsamba oldum bır agladım sinirdenmı hormondanmı anlamadım allahım nedır cektıgım dıye??bıde bende gecen ay iştah açtı bu ay dıkkat edıyorumbir çocugum olursa and içtim döve döve sevecemm

Biz çakşırı keçiboynuzunu kullanmadık canım. İşte keçiboynuzuna başlamıştık ama kolesterolü arttırabiliyormuş, eşim de ani kilo aldı pekmez içerken, hemen bıraktıp pekmezi.. Çakşırı içen çok duydum ama doktorumuz zaten gerekn tüm vitaminlerin eşimin içtiğinde olduğunu söylediği için başlamadık biz

Bizim morfoloji %0dı her testte. Hiç korkma, morfoloji etki etmiyor. Gebe kaldıktan sonra belki progestan filan kullanırsın kanaman olursa. Bazen düşük riski yapabiliyormuş.

ben netteden doğal çakşır suyu keçiboynuzu özü ve keten tohumu yağları siparişi verdim.. çaresizlik işte

Bz de ayni durumdayiz harekerin yuzde 50 olmasi gerekiyormus sperm sayisi yuksekse eger yuzde 35 yeterli oluyormus bunu yaninda hizli hareketlinin yuksek olmasi gerekiyor toplam motiliteniz iyi ama hizli hareketli onemli amin cumlemizin kucagi dolsun insallah 2 ay once havuc kuru yaptik gecen ay yaniklar baharattan siparis verdik. Bu ay da muhtesem uclu kullaniyoriz vitamin yani bu ay olursa sonucu yazarim

Gonal f 450 kullanmistim sinir kupuydum icimden canavar cikmsti

İnş faydası olurda bizede yazarsın canım

Promotil de mi kullanıyorsunuz. normal vitamin gibi birsey herhalde değil mi?

Eger sprem sayısı düşükse aşılama olmuyor diye biliyorum benim eşimi direkt tüp bebek dediler

Insallah canim bu ay umutluyum yillardir umutluyum da umut fakirin ekmegi insallah vesile olsun yaptiklarimiz
Amin valla doğru diyorsun bende yıllarca her ay bu durumdayım bu ay ilk defa takmadım Bi baktım adetim gelmedi ay hamileyim herhalde dedim bak takmayınca oluyormuş fln diyorum hatta buraya yazdım bide evde Lh yani ovulasyon testinde çok silik pembe bir çizgi çıktı hemen gidip kan tahlili verdim testi veren laborant dediki doktora göstermene gerek yokki dedi hiç bisey yok deyince dünya başıma yıkıldı kaldım öyle.. Umudumu kaybedip tekrar devam ediyorum hayata bundan sonrası tüp bebek herhalde benim için peki siz düşünüyor musunuz tüp bebek tedavisi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…