Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar kaan hocaya randevu aldık. Sadece eslerimizmi gidiyor bizlerin de gitmesi gerekiyormu
Gitmeniz gerekmiyor tabi ama eşinizle gidip kısa bir ankara turu yapabilirsiniz bebek olmadan anıtkabiri kuyulu parkı haci bayramı vb yerleri gezebilirsiniz sonra gezemiyorsunuz benden söylemesi hakkinizda hayırlısı inşallah rabbim sizlerede yaşatsın bu duyguları en kısa sürede

Siz de kaan hocanin hastasiy miydiniz? Hayirli ugurlu olsun ne guzel hamilesiniz darisi basimiza

Siz de kaan hocanin hastasiy miydiniz? Hayirli ugurlu olsun ne guzel hamilesiniz darisi basimiza
Evet canım benim bizde kaan hocanın hastasıydık 3 aylık tedavi sonucu hamile kaldım üstelik tüp bebek deneyip olmaması biri olarak şükürler olsun kaan hocayı karşımıza çıkaran rabbime ayrıca bitkisel kürlerde denedik burda arkadaşların tavsiyesi ile ama 3. Ayda hamile kaldım %34dna hasarı ile üstelik

Peki sayiniz kacti? Oksidatif stres ve canlilik orani neydi? Biz 4.ayimizdayiz ama hic bir sey yok. Umudumu kaybetmeye basladim

Canım sağ Salim kucağına al bebeğini hayırlı olsun demek %34 ile gebe kaldın bunu duymam beni sevindirdi biz tedavinin 7. Ayındayız hasar %28'e indi şuan çok yavaş düşüyor ama sonuçta az da olsa düşüş var hasarda çok şükür ümitle bekliyoruz

Inşallah hayırlısıyla sizde yaşarsınız bu duyguları bizede kucağımiza almayı nasip etsin rabbim bizim çok çabuk düştü 3 ayda 7.94 e düştü ama bol bol nohut yedik yeşillik yedik özellikle havuç suyu çok ıcirdim eşime bende teatrio diye bir bitkisel hap kullandım kendime de kürler yaptım tohumu cağı falan yaptım

Hayıt tohumu cayi yaptım ama eşinin beslenmesine çok dikkat edin mesela eşim o süreçte hiç kola falan içmedi o tarz şeylerden uzak durun

Amin inşallah havuç suyunu çok içti ama ısırgan otu çayını içiremedim cola içmiyor sevmiyor Allahtan sigara felan alışkanlıkları yok ama ben sigara içiyorum arada

Dr bizi bu ay yanına çağırdı haber bekliyoruz tüp bebeğe yönlendirecek ne yapacağımı bilmiyorum kızlar yavaşta olsa hasarın düzelmesini mi bekleyeyim yoksa tüp bebek yaptırayım mı eşimin 7 aylık tedavisi boşa gitmesin hazır az da olsa iyileşme varken yaptırsam diyorum çok stresliyim çookkk

Hayırlı olsun.. Rabbim hayırlısıyla kucağınıza da almayı nasip etsin inşallah.. Darısı da başımıza Sizde sorun sadece DNA hasarı mıydı? Kaan bey tarafından uygulanan tedaviyi anlatır mısınız? Bizlere de fikir olsun

Bence cok dogru dusunuyorsun. Biz de 6 ayin sonunda direk deneyecegiz. Beklemek vakit kaybi.

Evet canimdna hasariymis biz bulunduğumuz yerlerse doktora gittik defalarca 1 kez tüp bebek denedik eşimin sperm sayısı bazen 15 milyon bazende 3-4tane çıkıyordu ki tüp bebektede öyle çıkmış bize bilgi verilmedi o spermlerle denemişler tüp bebeği tabi döllenme olmadı 3 ay sonra yine deneyelim dediler neyse eşim nu süreçte varikosel ameliyatı oldu bende araştırıyorum tabi araştırırken bolunmenin neden olmayacagini buldum sonrada kaan hocayı buldum gittiğimizde yüksek oksidatif stres ve dna hasatı çıktı kaan hoca 3 ay sonra wbeginizz olur sedi ilaç verdi falan anam inanmıyorum tabi ben gerçekten 3 ay sonra doğal yolla hamile kaldım şükürler olsun

Amin inşallah havuç suyunu çok içti ama ısırgan otu çayını içiremedim cola içmiyor sevmiyor Allahtan sigara felan alışkanlıkları yok ama ben sigara içiyorum arada
Canım benim kendinde sigaradan uzak dur yumurtalıklarında yaşlanmaya sebep oluyor o sebeple içilen ortamlardan bile uzak durmalısın

Allah tamamına erdirsin :) Anlattıklarınız şahsıma umut verdi... Ben Ocak 2016 'da hamile kaldım fakat embriyo oluşmadığı için hamileliğim Mart 2016'da kürtaj ile sonlandırıldı.Sonrasında yeniden hamile kalamadım. 3 kere aşılama yapıldı ama tutmadı. İnternette bu gelişen sürecin nedenini araştırırken Dna hasar testi diye bişeyin olduğunu ve bu konuda Kaan AYDOS 'un tek isim olduğunu öğrendik.
Dna hasar testi yaptırdık ve %25 hasar çıktı. Kaan hocanın sekreterini Mart 2017 'de arayıp Haziran'a randevu aldık. Eşimde varikosel vardı ve 3 aylık randevu bekleme süresini boşa geçirmemek için eşim varikosel ameliyatı olup ameliyatı yapan doktorun tavsiyesi ile emodex ve gonal-f kullanmaya başladı. 3 aylık ilaç kullanım süresinin bitiminde randevu zamanı geldi ve Kaan bey ile görüştük. Kaan hoca durumumuzun tedavi edilebilir olduğunu söyledi. Randevu zamanını beklerken eşimin ameliyat olması ve ilaç kullanması meselesinede çok iyi olmuş dedi. İlaçlara devam etmesini ve Dna hasar testi, kan tahlili ve testosteron tahlillerini yaptırmamızı istedi. Tüp bebek yaptırmayın dedi. Tahlilleri yaptırdık çıkmasını bekliyoruz.
Allahım bizlere de o duyguyu yaşatsın inşallah..

Inşallah canım benim dualarım sizlerle çok üzüldüm çok aradık ama bizim imtihanınızda buymuş dedik ve tevekkül ettik rabbim sabrımızın sonucunu verdi o yüzden hiç umudunu kaybetme biz eşimle daha 3 yıllık evliyiz ama annemin erken menapoz olayı vardı ve bende çok genç değilim 31 yaşındayım olmazsa olmaz ne yapalım koruyucu aile olalım dedik bunları düşünmüşken hamile kaldım rabbime bin şükür inşallah sağlıkla kucağıma alabilirim evlâdımi rabbim sizlerinde emeklerini boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…