Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Kaan hoca eşime neofortil verdi, bir de incir ye bol bol dedi. Keçiboynuzu ve ısırgan otu çayını yasakladı, testosteron fazla arttığı için. O yüzden sayıyla ilgili çokta bir şey yapamıyoruz sadece neofortil kullanıyor.

bizede neofortil verdi ama eşim kullanmak istemedi proxeed plus kullandı 6 ay o yüzden gerçekten faydası var ı bizde kullansak mı bilemedim bize keçiboynuzunu içsin dedi ısırgan otu da dedi tabi bi de klomen var size vermedi mi

klomen kullandık biz, dna hasarı düşünce bıraktırdı. Proxeed plus içerik olarak neofortilden daha zengin. Çok sayı probleminiz yoksa kullanabilirsiniz neofortilde cnm.

klomen kullandık biz, dna hasarı düşünce bıraktırdı. Proxeed plus içerik olarak neofortilden daha zengin. Çok sayı probleminiz yoksa kullanabilirsiniz neofortilde cnm.
Sayımız çok iyi çok şükür sadece dna hasarı fazla aslında 25 den 59 a çıktı 1 ayda be biz şok olduk Kaan hoca da cevap vermedi daha ben tüp bebek merkezlerine bakmaya başladım bile

Sayımız çok iyi çok şükür sadece dna hasarı fazla aslında 25 den 59 a çıktı 1 ayda be biz şok olduk Kaan hoca da cevap vermedi daha ben tüp bebek merkezlerine bakmaya başladım bile

dna hasarı yüksekken tüp yapmakta biraz riskli aslında.. Bence acele etme gerçi zaten bekliceksiniz sanırım ama bir yandan Kaan hocada tedaviye devam edin. umarım tedav işe yarar cnm.. Hakkınızda hayırlısı olsun.

amin inş canım bekleyecez bakalım benim de o korkum var dna hasarı varken tutmaz tüp bebek diye düşünüyorum birde sakatlıklar olur mu diye korkuyorum kaan hoca ne diyecek hiç bilmiyorum düzeleceği yerde kötüye gitmesi beni endişelendiriyor ya daha da kötü olursa bi ayda bu kadar kötüye gitmesi hiç ilerde sağlıklı sperm bulamazsak o yüzdende acele etmek istiyorum tüp bebekde sağlıklı olan sperm i seçmiyorlar mı yani en kaliteli olanla döllemiyorlar mı

morfolojik olarak sağlıklı olanı seçiyorlar yani şekline bakabiliyorlar sadece, ama dna hasarı farkedilemiyor.

morfolojik olarak sağlıklı olanı seçiyorlar yani şekline bakabiliyorlar sadece, ama dna hasarı farkedilemiyor.
Ne kadar zor işler bunlar madden manen yoruyor insanı halbu ki herkes öyle kolay hamile kalıyor ki bizim de sınavımız bu Rabbim istemeyince olmuyor işte ımsı diye bir teknik varmış onla dna hasarı da farkediliyormuş sanırım onun uygulandığı tüp bebek merkezleri varmış ama fiyat nedir nereler yapıyor hiç fikrim yok

Maalesef çok zor işler.ben iki kez tüp bebek yaptırdım imsi ile. Ama dna sina bakilamiyor onla. Sekil olarak en duzgunubu seciyorlar ,içi bilinmiyor tabi. İki hamileliğim de kayıpla sonlandı dusuk yaptım sonrası malum kürtaj. Sperm bozuk morfoloji 0 Hiz 0.dna da sıkıntı olabilir dediler . Gecen ay dna sina baktirdik ama hasarsız çıktı.sorunu bulacağız diye sevinmiştim ama sorun yok. O zaman niye diyor nerde sorun var kimse bir şey diyemiyor

Allah kolaylık versin canım sizin işiniz daha zor bilinmeyen birşeyi çözümlemeye çalışıyorsunuz bizim ileri hızlı 0 morfoloji 1 dna hasarı %59-69 o civarlarda onu tam hatırlayamadım ama yüksek tedavi oluyor ama sonuç aynı benimde bir kimyasal gebeliğim oldu ondan sonra bakıldı dna hasarı var sanırım bende tüp yaptırsam aynısı olacak bi çözüm yok mu bu dna ya bakarken iyi olanları alamıyorlar mı bu durum da Lab ın iyi olması da sonucu etkilemiyo sanırım

imsi birçok tüp bebek merkezinde uygulanıyor zaten, onunlada whiterose00 un dediği gibi sadece yapısal bozukluklar ayırt ediliyor. Sizde varikosel yok değil mi? hız bayağ düşükmüş genelde varikosel etkiliyor hızı diye biliyorum.

Çok gariptir ki yok varikosel Kaan hoca muayene etti yok Dedi ondan önce de 4 doktor baktı yok Dedi usg çekildi renkli doppler çekildi hepsi normal ama hız artmıyor hiç anlam veremedik havuç kürü yaptık keçiboynuzu pekmezini denedik ama sonuç kötü ne yapacaz bilmiyorum eşim bu konu Hakkı'nda konuşmak istemiyor tüp bebek mi olacak bilmiyorum

kızlar dna hasar testımız sayımız az dıye cıkmadı kaan hoca tedavıye basladı 1ayda sayımız 2katına cıktı agustosta sperm testı ıstedı sayı uyqunsa dna hasar testı olcak esım bız cok memnunuz kaan hocadan tedavıden herkese tavsıye ederım (klomen endol ve promotil kullanıyor esım)

Canım yeni görüyorum cevabını kusura bakma, dna hasarı düzelirse tüp yaparsınız hız etkilemiyor sonuçta tüpü.. Hayırlısı olsun hakkınızda.. Bu işler tam bir muammaymış gerçekten. Bizde hala bekliyoruz gebelik olmadı, tüpe doğru gidiyoruz tekrardan

cnm spermler ıcın polen arı sütü bal ıcıyorlar bı arastr dene ıstersen kullanan cok aktarlarda karısımı var sanırım... allah sıfa versn cumlemıze sabrlar versın

Merhaba arkadaşlar. Randevu almak için arıyorum ama hep meşgul aranızda böyle bi durum yaşayan oldu mu? Bi de 3 ay sonrasına falan randevu veriliyomuş öyle mi?

Sperm DNA Hasarı: 26.62

FSH: 0.83

Total Testesteron: 27.11

PSA: 0.485

AFP: 2.16

E2: 32

LH: 4.39

GGT: 15

Sperm Sayısı: 98 mlyn

Toplam Sperm Sayısı: 343 mlyn

Motolite: 78

Hızlı: 30

Yavaş: 36

Yerinde hareketli: 12

Morfoloji: 8

Kızlar merhaba. Ağustos ayında tüp bebek tedavisine başlıyacam. Eşimin Dna hasar sonucu yeni geldi. FSH düşük sanırım. eşimin sperm vermesine tahmini 3 hafta var. bu süre zarfında yapabileceğimiz bişey varmı. yardımınıza çok ihtiyacım var. kaan hoca ekime randevu veriyor. çok çaresizim, 6 seneden beri çocuk istiyorum.

kızlar sayımız 400000den 1400000ne cıktı dna hasar testımız cıkmamıstı sayımız azolduqu ıcın mınumum sperm sayısı kac olunca dna hasar testının sonucu cıkıyor?

Merhaba arkadaşlar. Randevu almak için arıyorum ama hep meşgul aranızda böyle bi durum yaşayan oldu mu? Bi de 3 ay sonrasına falan randevu veriliyomuş öyle mi?
Merhaba. Ben de dünden beri randevu almaya çalışıyorum ama olmuyor.hep meşgule düşüyor. Siz alabildiniz mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…