SÖZLÜMÜN AİLESİ AHIMI ALDI..

Ev vermedi diye kızmadım ya benim konum o mu? Bizi asla rahat bırakmadılar asla hemde. Ellerini üstümüzden asla çekmediler. Zorluk görün lafıyla bizi bu hale getirip ayırdılar oğlu da hiç bişey diyemedi. Hemde hiç
Canım ne diyorum.sana oğlan daha süt çocuğu anasının babasının aklıyla hareket eden insan ne diyebilir....en baştan ana baba seni istememiş oglanda babasına set cekemeyecegine göre vazgeçti

Daha evlenmeden bu kadar şerli davrananlar evlendikten sonra 100 katını yaparlardı. Nasılsa evlendi artık bizim emrimiz altında diye size af edersiniz kölesi gibi davranirdi. Türlü türlü hakaretler eder,alay eder ,azarlar ama siz bi tepki verdiğinizde sizin hiç rahatsız olmaya hakkınız yok gibi davranırlardı. Hayat sevincinizi asıl o zaman öldürürlerdi.simdi en azından kendinizi toparlama şansınız var. O çocuk bi gün gelip barışalım derse bile aklınız varsa her yerden engelleyin asla konuşmayın.yillar sonra anlarsınız içine düştüğünüz durumu şu an biraz iyi niyetinizden anlamıyorsunuz.bunlar gibi fena insanlara gelin gitmek ateşten gömlek emin olun.damattan çok ailesiyle evleniyorsunuz.psikolojiniz duzelmemek üzere bozuluyor çünkü hep hayatınızdalar istediğiniz kadar mesafe koycam deyin arsız insanlardan kurtulamazsınız.bence bi çocuk sevindirin şükür namazı kılın bu aileden kurtulduğunuz için.

Sizinde mi ailesi yüzünden bitti. Gerçekten nasıl insanlar ben çözemiyorum özellikle erkek aileleri ne garip ya
ohoo benim exin anacılık maceralarını bilmeyen kalmadı. Neyse ki bitti. Şimdi güzel bir evliliğim 6 aylık bir oğlum var. Çok da mutluyum kaynana derdi olmadan:) Katibin Ruhu Katibin Ruhu iyi bilir eski hikayemi. Üşenmezse anlatsın anacılık levelını 😂

Kesinlikle iş ciddiye binince istemediler. Biz sevgiliyken o kadar iyilerdi ki anlatamam. Nişan yapıcaz dedik annesi ağlamaya başladı daha erken diye oğullarını evlendirmek istemediler. Şu devirde insan der ki oğlum temiz düzgün kız buldu ee dünürlerde öyle düzgünler ama yok oğulları evlenmesin dizlerinin dibinde otursun. Oğlunun öncelikleri değişmesin yoksa öncelikleri değişirse oğulları ona bakmaz düşünceleri bu. Benim canımı çok yaktılar. Hayallerimi, sevincimi aldılar. Merhamete dair bişey yok. Oğlunun hayatı için nasıl böyle karar verebiliyo ve oğlu bunu uygulayabiliyo? Reziller
Oğlu asalak. Muhtemelene ekonomik olarak da özgür değil. Düzgün kız bulduk diye sevinmezler çünkü kendileri de düzgün değil. Ne istiyolarsa da ver. Çul çaput bile istenmişti yollamıştık. yüzük bilezik ver kurtul ne yararı olabilir ki sana?
Bırak zaten ilerde hayatına düzgün biri girince bu konuların önüne gelmesini istemeyeceksin bağ veya eşya bırakma

Canım ne diyorum.sana oğlan daha süt çocuğu anasının babasının aklıyla hareket eden insan ne diyebilir....en baştan ana baba seni istememiş oglanda babasına set cekemeyecegine göre vazgeçti

İş ciddiye binince istemediler ilk sevgiliyken o kadar iyilerdi ki. Oğlu işleri hızlandırmak isteyince olay oldu. Bu olayı da bana kestiler sanki ben zorlamış gibi yaptılar. Oğlunun onların sözünden çıkmayacağını çok iyi biliyolardı.

Daha evlenmeden bu kadar şerli davrananlar evlendikten sonra 100 katını yaparlardı. Nasılsa evlendi artık bizim emrimiz altında diye size af edersiniz kölesi gibi davranirdi. Türlü türlü hakaretler eder,alay eder ,azarlar ama siz bi tepki verdiğinizde sizin hiç rahatsız olmaya hakkınız yok gibi davranırlardı. Hayat sevincinizi asıl o zaman öldürürlerdi.simdi en azından kendinizi toparlama şansınız var. O çocuk bi gün gelip barışalım derse bile aklınız varsa her yerden engelleyin asla konuşmayın.yillar sonra anlarsınız içine düştüğünüz durumu şu an biraz iyi niyetinizden anlamıyorsunuz.bunlar gibi fena insanlara gelin gitmek ateşten gömlek emin olun.damattan çok ailesiyle evleniyorsunuz.psikolojiniz duzelmemek üzere bozuluyor çünkü hep hayatınızdalar istediğiniz kadar mesafe koycam deyin arsız insanlardan kurtulamazsınız.bence bi çocuk sevindirin şükür namazı kılın bu aileden kurtulduğunuz için.

Evet şimdiden bile benim psikolojimi yerle bir ettiler. Her gün huzursuzdum. İlişkimde mutlu olabilmem için annesini ve babasını mutlu etmem gerekiyodu. Ciddiyim. Annesi sürekli irtibatta kalmak istiyodu. İş çıkışında arıyodu sürekli bugünkü planınız ne diye ya sananeeee artık düşmüyodu yakamızdan. Şimdi kafam daha dinç çok şükür..

ohoo benim exin anacılık maceralarını bilmeyen kalmadı. Neyse ki bitti. Şimdi güzel bir evliliğim 6 aylık bir oğlum var. Çok da mutluyum kaynana derdi olmadan:) Katibin Ruhu Katibin Ruhu iyi bilir eski hikayemi. Üşenmezse anlatsın anacılık levelını 😂
Sizin adınıza sevindim. Allah bağışlasın oğlunuzu :KK200:

Yok bunlarla uğraşılmaz gerçekten ömür törpüsü.

Oğlu asalak. Muhtemelene ekonomik olarak da özgür değil. Düzgün kız bulduk diye sevinmezler çünkü kendileri de düzgün değil. Ne istiyolarsa da ver. Çul çaput bile istenmişti yollamıştık. yüzük bilezik ver kurtul ne yararı olabilir ki sana?
Bırak zaten ilerde hayatına düzgün biri girince bu konuların önüne gelmesini istemeyeceksin bağ veya eşya bırakma
Evet oğlunun ekonomik özgürlüğü yoktu. Bütün birikimini aldılar bilerek söz sahibi olmasın diye. Oğlu bunları nasıl görmüyo körü körüne onun hayatına müdahale ediyorlar hala annem babam diyo yazık.

Merhabalar can kızlarım, önceden açtığım konuyu bilen bilir.. okumak isterseniz diye koydum sizlerle dertleşmek bana çok iyi geliyor. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın inşallah..

Uzun yazacağım sizlerle dertleşmek istiyorum.. Kızlar bazen dayanacak gücüm kalmıyor gibi hissediyorum, 1.5 senemi verdim ama ailesi istemiyor diye beni 1 dk içerisinde sildi ailemi engelledi. Sözlendik 24 saat olmadan sözü bozdular. Sabah seni seviyorum deyip akşama verdiği sözü bozdu. Ailesi istemiyor diye. Çok ama çok sevdim bir daha nasıl seveceğim nasıl güveneceğim hiç bilmiyorum.. kendimi kullanılmış hissediyorum. Benim sevincimi umutlarımı güvenimi mutluluğumu aldılar. Ailesi çok problemliydi zaten. Oğullarını evlendirmek istemediler. Hele annesi benden o kadar kıskandı ki oğlunu. “Benim oğlum annesinin tribini çekmiyor, seninkini hiç çekmez. Benim oğlum sıkılır öyle her gün buluşmayın” hep bir psikolojik savaş.. oğulları prens, ben külkedisi hep öyle izlenim vardı. Annesi çok kibirliydi hep yüksekten bakardı bana ve aileme asla ama asla ezdirmedim ne kendimi ne ailemi. Unutamayacağım diye korkuyorum, yinede itiraf edemesem de bazen kendime hala da seviyorum bu sünepeyi. Ailesine asla söz geçiremedi. Herşeyimize karıştılar. “Çocuk doğsun çocuğu ben düzenlicem zaten ben iyi biliyorum” diyen bi insan kendisi. Herşeyi onlar bilir. Biz söz sahibi değildik. İlişkiyi sözlüm ben annesi ve babası olarak yaşadık resmen. Wp grup açıyolardı dördümüzün olduğu sürekli iç içe olmak istiyolardı nereye gitsek gelmek istiyolardı. Haftanın 3 günü beni çağırırlardı gitmesem trip atarlardı. Hele annesi sırf oğlunu evde görsün diye beni eve çağırıyordu. Odaya 5 dk geçiyoduk sözlüm sigara içecek mesela o 5 dk bile asla annesi rahat vermezdi. Çeşitli bahanelerle odaya girer ve rahat vermezdi. Biz sözlümle dışarıdayken sürekli arayıp “ne zaman geleceksin oğlum geç oldu” “ben seni kızdan kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gibi cümleleri var. Ah kızlar akıl vermenize ihtiyacım var. Şimdi sizlere görüntü yükleyeceğim. Sözlüm 15 yaşındayken yurtdışına dil eğitimi için gidiyor ve yaşça büyük kadın rehberlerle olan fotolar çekiliyor çok normal yani zaten küçük yaşta sözlüm. Babası bu fotoğrafları kendi aile gruplarına atıyor sözlüm benle beraberken ve o sırada da ailelerimiz tanışmıştı düşünün yani terbiyesizliği. Eski nişanlıları yazıp gülüyor babası. Ve sonra konuşulanları görüntüleri yükledim sizlere. Bu konuşmaları da yakaladım ben çok üzülüp ağladım. Yinede saygımdan kusur etmedim. Ve gel gelelim en son sözlümün benden ayrılış şekline. Ben ve benim ailem saygıda kusur etmediler hiç. Benim annemi babamı da ağlattılar.. yazık. Daha da bişey demeyeceğim sözün bittiği yer. Ahımı çok aldılar canımı çok yaktılar. Aklınıza ihtiyacım var kızlarım.. :KK43:((
Vallahi Allah kurtarmış seni 😊sözlün evlenirse bir başkasının başı yanacak yazık 😐hayat seni çok dahaiyileriyle karşılaştırsın . Onlara en büyük ceza neşen ve mutluluğundur bence

Vallahi Allah kurtarmış seni 😊sözlün evlenirse bir başkasının başı yanacak yazık 😐hayat seni çok dahaiyileriyle karşılaştırsın . Onlara en büyük ceza neşen ve mutluluğundur bence
İnşallah çok mutlu olucam.. ama o kadar pişman olsunlar istiyorum ki. Hele eski sözlüm pişman olsun pervane olsun peşimde anca içim öyle soğuyacak.

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlarım. Biliyorum bir gün gelecek onu çok iyi şekilde unutucam, söküp atıcam onu. Bi de hem suçlu hem güçlü beni her yerden engellemiş. Sanki ben ne yaptıysam?

Ayyyy kocaman sarılasım geldi sana. Hem kv adayı hem kp adayı yuvalanıp bulmuşlar birbirlerini. Bi hunileri eksik. Akıl sağlıkları hiç yerinde değil nişanlında onların tesiri altında kalmış onada üzüldüm, keşke ailesinin saçma sapan, anormal tavırlarını görebilseydi. Şimdi canın yanıyor ama zaman herşeyin ilacı. Zaten hayat çok zorken bu tür insanlarla hiç çekilmez bir ömür. İyi ki olmamış, psikolojini bozarlardı bunlar. Kv çok kıskanmış seni, çok ayıp kendisini düşürdüğü şu duruma bak, çok yazık. Önüne bak canım, demek ki alacağın dersler varmış sadece. Daha yaşın çok genç çok güzel insanlar varken dönüp bakma bunlara sakın, kes iletişimini önüne bak. Eski sevgilinin ve ailesinin öyle hemen pişmanlığı olmaz, bir kaç kişiyi daha çıldırtmaları ve bir kaç yıl daha geçmesi lazım zaten o zamana kadar sende de çok şey değişir, hiç dert etme kendine, onlar ömrü boyunca mutlu olamazlar o kafayla

Gönülden sarıldık birbirimize, teşekkür ederim. Evet kv beni çok kıskanıyodu zaten oğluna itiraf etmişti “seni çok kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gerçekten hastalıklı bi insan yani genel hareketleri de ayrı tuhaf beni 20 kere normal arıyodu, whatsapptan ayrı yazıyodu, görüntülü de arıyodu. Gündüz olsun istemiyodum artık. O kadar darlıyodu beni. Sürekli ben ne yapıyorum merak içerisindeydi. Ruh hastası biri olduğunu düşünüyorum.

Önceki konuda da dedik, eski nişanlınız tam bir çocuk adam, bunların b.kunda bal mı var da vazgeçemiyor unutamıyorsunuz? Babasından izinsiz tuvalete gidemez bu. Babası elini sırtından çeksin açından ölür bu. Böyle sümsükleri nasıl sevebiliyorsunuz nasıl saygı duyacaksınız koca olarak bakacaksınız ki buna?

Önceki konuda da dedik, eski nişanlınız tam bir çocuk adam, bunların b.kunda bal mı var da vazgeçemiyor unutamıyorsunuz? Babasından izinsiz tuvalete gidemez bu. Babası elini sırtından çeksin açından ölür bu. Böyle sümsükleri nasıl sevebiliyorsunuz nasıl saygı duyacaksınız koca olarak bakacaksınız ki buna?

Evet bebek gibi. Onlar ne derse onu yapıyo. Damatlık olarak beyaz takım giysin istediler bi de komediyi dinleyin babasıyla bir örnek olacakmış. Babası öyle istiyomuş ya sabır ya. Unutucam hemde çok güzel unutucam. Çok pişman olacak.

Evet bebek gibi. Onlar ne derse onu yapıyo. Damatlık olarak beyaz takım giysin istediler bi de komediyi dinleyin babasıyla bir örnek olacakmış. Babası öyle istiyomuş ya sabır ya. Unutucam hemde çok güzel unutucam. Çok pişman olacak.
Kv adayı da gelinlik giyecekti galiba, sizinle beraber nikah tazeleyeceklermiş,
çifte düğün
ay ne muhtişiiiiiiiiim 😍
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Evlerden ırak öfff. Çok sevinmiştim o adamdan ayrılmana.

X