SÖZLÜMÜN AİLESİ AHIMI ALDI..

Merhabalar can kızlarım, önceden açtığım konuyu bilen bilir.. okumak isterseniz diye koydum sizlerle dertleşmek bana çok iyi geliyor. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın inşallah..

Uzun yazacağım sizlerle dertleşmek istiyorum.. Kızlar bazen dayanacak gücüm kalmıyor gibi hissediyorum, 1.5 senemi verdim ama ailesi istemiyor diye beni 1 dk içerisinde sildi ailemi engelledi. Sözlendik 24 saat olmadan sözü bozdular. Sabah seni seviyorum deyip akşama verdiği sözü bozdu. Ailesi istemiyor diye. Çok ama çok sevdim bir daha nasıl seveceğim nasıl güveneceğim hiç bilmiyorum.. kendimi kullanılmış hissediyorum. Benim sevincimi umutlarımı güvenimi mutluluğumu aldılar. Ailesi çok problemliydi zaten. Oğullarını evlendirmek istemediler. Hele annesi benden o kadar kıskandı ki oğlunu. “Benim oğlum annesinin tribini çekmiyor, seninkini hiç çekmez. Benim oğlum sıkılır öyle her gün buluşmayın” hep bir psikolojik savaş.. oğulları prens, ben külkedisi hep öyle izlenim vardı. Annesi çok kibirliydi hep yüksekten bakardı bana ve aileme asla ama asla ezdirmedim ne kendimi ne ailemi. Unutamayacağım diye korkuyorum, yinede itiraf edemesem de bazen kendime hala da seviyorum bu sünepeyi. Ailesine asla söz geçiremedi. Herşeyimize karıştılar. “Çocuk doğsun çocuğu ben düzenlicem zaten ben iyi biliyorum” diyen bi insan kendisi. Herşeyi onlar bilir. Biz söz sahibi değildik. İlişkiyi sözlüm ben annesi ve babası olarak yaşadık resmen. Wp grup açıyolardı dördümüzün olduğu sürekli iç içe olmak istiyolardı nereye gitsek gelmek istiyolardı. Haftanın 3 günü beni çağırırlardı gitmesem trip atarlardı. Hele annesi sırf oğlunu evde görsün diye beni eve çağırıyordu. Odaya 5 dk geçiyoduk sözlüm sigara içecek mesela o 5 dk bile asla annesi rahat vermezdi. Çeşitli bahanelerle odaya girer ve rahat vermezdi. Biz sözlümle dışarıdayken sürekli arayıp “ne zaman geleceksin oğlum geç oldu” “ben seni kızdan kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gibi cümleleri var. Ah kızlar akıl vermenize ihtiyacım var. Şimdi sizlere görüntü yükleyeceğim. Sözlüm 15 yaşındayken yurtdışına dil eğitimi için gidiyor ve yaşça büyük kadın rehberlerle olan fotolar çekiliyor çok normal yani zaten küçük yaşta sözlüm. Babası bu fotoğrafları kendi aile gruplarına atıyor sözlüm benle beraberken ve o sırada da ailelerimiz tanışmıştı düşünün yani terbiyesizliği. Eski nişanlıları yazıp gülüyor babası. Ve sonra konuşulanları görüntüleri yükledim sizlere. Bu konuşmaları da yakaladım ben çok üzülüp ağladım. Yinede saygımdan kusur etmedim. Ve gel gelelim en son sözlümün benden ayrılış şekline. Ben ve benim ailem saygıda kusur etmediler hiç. Benim annemi babamı da ağlattılar.. yazık. Daha da bişey demeyeceğim sözün bittiği yer. Ahımı çok aldılar canımı çok yaktılar. Aklınıza ihtiyacım var kızlarım.. :KK43:((
Yok olsun böylesi insanlar vicdandan merhametten yoksunlar şimdi canın acıyor o kadar yaşanmışlık var seni anlıyorum ama bunlardan kurtulmussun zamanla anlayacaksın geçmişte benimde başıma böyle gelmişti gece sozlendim sabah ne aradı ne sordular di enteresan bir durum yaşamastim ama bir süre sonra şükrediyorsun Rabbim senin değerini bilen iyi birini karşına çıkarsın insaAllah

Merhabalar can kızlarım, önceden açtığım konuyu bilen bilir.. okumak isterseniz diye koydum sizlerle dertleşmek bana çok iyi geliyor. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın inşallah..

Uzun yazacağım sizlerle dertleşmek istiyorum.. Kızlar bazen dayanacak gücüm kalmıyor gibi hissediyorum, 1.5 senemi verdim ama ailesi istemiyor diye beni 1 dk içerisinde sildi ailemi engelledi. Sözlendik 24 saat olmadan sözü bozdular. Sabah seni seviyorum deyip akşama verdiği sözü bozdu. Ailesi istemiyor diye. Çok ama çok sevdim bir daha nasıl seveceğim nasıl güveneceğim hiç bilmiyorum.. kendimi kullanılmış hissediyorum. Benim sevincimi umutlarımı güvenimi mutluluğumu aldılar. Ailesi çok problemliydi zaten. Oğullarını evlendirmek istemediler. Hele annesi benden o kadar kıskandı ki oğlunu. “Benim oğlum annesinin tribini çekmiyor, seninkini hiç çekmez. Benim oğlum sıkılır öyle her gün buluşmayın” hep bir psikolojik savaş.. oğulları prens, ben külkedisi hep öyle izlenim vardı. Annesi çok kibirliydi hep yüksekten bakardı bana ve aileme asla ama asla ezdirmedim ne kendimi ne ailemi. Unutamayacağım diye korkuyorum, yinede itiraf edemesem de bazen kendime hala da seviyorum bu sünepeyi. Ailesine asla söz geçiremedi. Herşeyimize karıştılar. “Çocuk doğsun çocuğu ben düzenlicem zaten ben iyi biliyorum” diyen bi insan kendisi. Herşeyi onlar bilir. Biz söz sahibi değildik. İlişkiyi sözlüm ben annesi ve babası olarak yaşadık resmen. Wp grup açıyolardı dördümüzün olduğu sürekli iç içe olmak istiyolardı nereye gitsek gelmek istiyolardı. Haftanın 3 günü beni çağırırlardı gitmesem trip atarlardı. Hele annesi sırf oğlunu evde görsün diye beni eve çağırıyordu. Odaya 5 dk geçiyoduk sözlüm sigara içecek mesela o 5 dk bile asla annesi rahat vermezdi. Çeşitli bahanelerle odaya girer ve rahat vermezdi. Biz sözlümle dışarıdayken sürekli arayıp “ne zaman geleceksin oğlum geç oldu” “ben seni kızdan kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gibi cümleleri var. Ah kızlar akıl vermenize ihtiyacım var. Şimdi sizlere görüntü yükleyeceğim. Sözlüm 15 yaşındayken yurtdışına dil eğitimi için gidiyor ve yaşça büyük kadın rehberlerle olan fotolar çekiliyor çok normal yani zaten küçük yaşta sözlüm. Babası bu fotoğrafları kendi aile gruplarına atıyor sözlüm benle beraberken ve o sırada da ailelerimiz tanışmıştı düşünün yani terbiyesizliği. Eski nişanlıları yazıp gülüyor babası. Ve sonra konuşulanları görüntüleri yükledim sizlere. Bu konuşmaları da yakaladım ben çok üzülüp ağladım. Yinede saygımdan kusur etmedim. Ve gel gelelim en son sözlümün benden ayrılış şekline. Ben ve benim ailem saygıda kusur etmediler hiç. Benim annemi babamı da ağlattılar.. yazık. Daha da bişey demeyeceğim sözün
Hadi sen kördün yavrucuğum, hiç mi etrafında aklı başında biri yoktu seni engellesin bu insan bozması zamanlardan,bence her gün her saat başı şükür secdesi etmen lazım,bunlardan kurtuldugun için, annen babanda degisik onlar niye ağlıyorlar, sana kızıp kurtuldun diyip sevincekelerine oturmuş ağlıyorlar,ailecek kendinize gelin,mesajlar zaten ezik ezik adam ayrılığı tenezzül edip telefon bile açmıyor,sen de Bi şey yaaap diyorsun, az kendinize saygınız merhametiniz olsun.kendinize yoksa anne babanıza olsun, onları muhatap ettiğin tepelere bak.cok kızıyorum var ta böyle kızlarımızı okuyunca.Seviyorum kliselerine siginmayin ya kimleeeer kimleri unutmadi ki, sende bu sümsügü unutursun merak etme

Konu sahibi üzülmen normal daha yeni olmuş mevzu.
Şöyle bı 4 -5 ay geçsin hele daha iyi hiseedeceksin.
Çok boş kalma kendine meşguliyetler yarat ve rutinler oluştur.
Sonra aylar geçmiş ve bir bakmışsın aklına bile gelmiyor.

Annemle babam onu oğlu gibi görüp benimsediler bunu nasıl yapar daha 24 saat bile geçmedi kızımıza ve bize sözler verildi ama hiç bir açıklama yapmadan ayrıldı diye üzüldüler. Ailemin kp ve kvnin bu tarz davranışlarından haberleri yoktu. Yani kızlar bi anne baba bu kadar oğlunun herşeyine karışır mı? Oğlunun kendi hayatı yok herşeyi bunlar yönetecek. Mesela sinemaya gidicektik biz annesi arıyo akşam napıyosunuz falan diye beni. Bende sinemaya gidicez dedim.. aa bizim oğlanın kumaş pantolununu ölçü aldırıp terziye yaptırması lazım diyo. Ne alaka şimdi dedim yarın yaptırır bu kadar basit dedim. Allah’ıma havale ediyorum onları. Böyle anne baba olmaz olsun.

Wp grup açıyolardı dördümüzün olduğu sürekli iç içe olmak istiyolardı nereye gitsek gelmek istiyolardı. Haftanın 3 günü beni çağırırlardı gitmesem trip atarlardı.
Kardeşim sen ahı vahı bırak da zil takıp oyna. Kurtulmuşsun bu manyaklardan belli ki kaderin güzelmiş. Şükürler olsun

Uzun yazacağım sizlerle dertleşmek istiyorum.. Kızlar bazen dayanacak gücüm kalmıyor gibi hissediyorum, 1.5 senemi verdim ama ailesi istemiyor diye beni 1 dk içerisinde sildi ailemi engelledi. Sözlendik 24 saat olmadan sözü bozdular. Sabah seni seviyorum deyip akşama verdiği sözü bozdu. Ailesi istemiyor diye. Çok ama çok sevdim bir daha nasıl seveceğim nasıl güveneceğim hiç bilmiyorum.. kendimi kullanılmış hissediyorum. Benim sevincimi umutlarımı güvenimi mutluluğumu aldılar. Ailesi çok problemliydi zaten. Oğullarını evlendirmek istemediler. Hele annesi benden o kadar kıskandı ki oğlunu. “Benim oğlum annesinin tribini çekmiyor, seninkini hiç çekmez. Benim oğlum sıkılır öyle her gün buluşmayın” hep bir psikolojik savaş.. oğulları prens, ben külkedisi hep öyle izlenim vardı. Annesi çok kibirliydi hep yüksekten bakardı bana ve aileme asla ama asla ezdirmedim ne kendimi ne ailemi. Unutamayacağım diye korkuyorum, yinede itiraf edemesem de bazen kendime hala da seviyorum bu sünepeyi. Ailesine asla söz geçiremedi. Herşeyimize karıştılar. “Çocuk doğsun çocuğu ben düzenlicem zaten ben iyi biliyorum” diyen bi insan kendisi. Herşeyi onlar bilir. Biz söz sahibi değildik. İlişkiyi sözlüm ben annesi ve babası olarak yaşadık resmen. Wp grup açıyolardı dördümüzün olduğu sürekli iç içe olmak istiyolardı nereye gitsek gelmek istiyolardı. Haftanın 3 günü beni çağırırlardı gitmesem trip atarlardı. Hele annesi sırf oğlunu evde görsün diye beni eve çağırıyordu. Odaya 5 dk geçiyoduk sözlüm sigara içecek mesela o 5 dk bile asla annesi rahat vermezdi. Çeşitli bahanelerle odaya girer ve rahat vermezdi. Biz sözlümle dışarıdayken sürekli arayıp “ne zaman geleceksin oğlum geç oldu” “ben seni kızdan kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gibi cümleleri var. Ah kızlar akıl vermenize ihtiyacım var. Şimdi sizlere görüntü yükleyeceğim. Sözlüm 15 yaşındayken yurtdışına dil eğitimi için gidiyor ve yaşça büyük kadın rehberlerle olan fotolar çekiliyor çok normal yani zaten küçük yaşta sözlüm. Babası bu fotoğrafları kendi aile gruplarına atıyor sözlüm benle beraberken ve o sırada da ailelerimiz tanışmıştı düşünün yani terbiyesizliği. Eski nişanlıları yazıp gülüyor babası. Ve sonra konuşulanları görüntüleri yükledim sizlere. Bu konuşmaları da yakaladım ben çok üzülüp ağladım. Yinede saygımdan kusur etmedim. Ve gel gelelim en son sözlümün benden ayrılış şekline. Ben ve benim ailem saygıda kusur etmediler hiç. Benim annemi babamı da ağlattılar.. yazık. Daha da bişey demeyeceğim sözün bittiği yer. Ahımı çok aldılar canımı çok yaktılar. Aklınıza ihtiyacım var kızlarım.. :KK43:((
Başını okumam yetti aileye ah edecek bir şey yok nişanlınız karaktersiz ahınızı ona edin

Kardeşim sen ahı vahı bırak da zil takıp oyna. Kurtulmuşsun bu manyaklardan belli ki kaderin güzelmiş. Şükürler olsun

Hastalıklı insanlardı. Özellikle annesi. Oğlunu kimseyle paylaşamıyodu biz gülerek şakalaşıyoduk mesela nasıl kötü bakıyodu bize.

Annemle babam onu oğlu gibi görüp benimsediler bunu nasıl yapar daha 24 saat bile geçmedi kızımıza ve bize sözler verildi ama hiç bir açıklama yapmadan ayrıldı diye üzüldüler. Ailemin kp ve kvnin bu tarz davranışlarından haberleri yoktu. Yani kızlar bi anne baba bu kadar oğlunun herşeyine karışır mı? Oğlunun kendi hayatı yok herşeyi bunlar yönetecek. Mesela sinemaya gidicektik biz annesi arıyo akşam napıyosunuz falan diye beni. Bende sinemaya gidicez dedim.. aa bizim oğlanın kumaş pantolununu ölçü aldırıp terziye yaptırması lazım diyo. Ne alaka şimdi dedim yarın yaptırır bu kadar basit dedim. Allah’ıma havale ediyorum onları. Böyle anne baba olmaz olsun.
Daha 1 gün bile nişanlı kalmadan nasıl oğulları gibi görüp benimseyebildiler? Bu size ders olsun da daha aileye girmeden oğlan anasına tel noları verip görüşmeyin.

Daha 1 gün bile nişanlı kalmadan nasıl oğulları gibi görüp benimseyebildiler? Bu size ders olsun da daha aileye girmeden oğlan anasına tel noları verip görüşmeyin.

Nişan olmadan tanışılmıştı zaten ailem seviyodu onu

Uzunn zamandır foruma girmemiştim. Konumu bilen hatırlayan vardır herhalde. Çok benzer bir durum olduğu ve seni anladığım için yazmak istedim.
Bırak nolur bırak düşünme. Sonrasında ailenin üzüldüğünü göreceksin. Zaman geçince salakmışım diyeceksin.
Benim olayım da baya travmatikti git gelli aptalca bir şey. Bitti üzüldüm geçti denmiyor. Bir süre bu.
Zamanla geçiyor ama hepsi.
ben kurtuldum iyi ki de kurtuldum yoksa mutlu olamazdım. Sonra ne mi oldu? Karşıma dünyanın en uyumlu en sakin en ailesi mesafeli hiçbir şeye karışmayan adamı çıktı. Evlendim. Çok mutluyum. Ömür boyu ağlayacağına 6 ay ağla sonrası güzel olacak.
Hep şuna inandım bu sınavı verdin bitti bundan ders al sakın böyle bir adama yalvarma. Ders al ki bir daha yaşama. Öğrendiklerinle yeniden başla sonra tekrar bu sınav önüne gelmesin.
Şimdi kendi kendimize karar veren benim fikirlerimi önemseyen çok aşık olduğum biriyle evlendim. Aşk buymuş o yaşadığın şeyi aşk sanıyorsun ama değil.
Bırak gitsin zorla tutsan da olmaz olsa da senin sonun iyi olmaz.
Ailesinden kopmasını kimse beklemiyor ama o mesafeyi ayarlayamayan o gerçi ayarlasa da o insanların bu dediklerinden sonra onlar salar mı?
Hele bu kadar olaydan sonra yalvardın ettin barıştın onlar sana daha neler neler yapar nasılsa kovsak da gitmiyor der.
Gelecek güzel günlerin önünü aç. Biliyorum zor seni çok iyi anlıyorum ama biraz cesaret biraz da direnç başarırsın

Uzunn zamandır foruma girmemiştim. Konumu bilen hatırlayan vardır herhalde. Çok benzer bir durum olduğu ve seni anladığım için yazmak istedim.
Bırak nolur bırak düşünme. Sonrasında ailenin üzüldüğünü göreceksin. Zaman geçince salakmışım diyeceksin.
Benim olayım da baya travmatikti git gelli aptalca bir şey. Bitti üzüldüm geçti denmiyor. Bir süre bu.
Zamanla geçiyor ama hepsi.
ben kurtuldum iyi ki de kurtuldum yoksa mutlu olamazdım. Sonra ne mi oldu? Karşıma dünyanın en uyumlu en sakin en ailesi mesafeli hiçbir şeye karışmayan adamı çıktı. Evlendim. Çok mutluyum. Ömür boyu ağlayacağına 6 ay ağla sonrası güzel olacak.
Hep şuna inandım bu sınavı verdin bitti bundan ders al sakın böyle bir adama yalvarma. Ders al ki bir daha yaşama. Öğrendiklerinle yeniden başla sonra tekrar bu sınav önüne gelmesin.
Şimdi kendi kendimize karar veren benim fikirlerimi önemseyen çok aşık olduğum biriyle evlendim. Aşk buymuş o yaşadığın şeyi aşk sanıyorsun ama değil.
Bırak gitsin zorla tutsan da olmaz olsa da senin sonun iyi olmaz.
Ailesinden kopmasını kimse beklemiyor ama o mesafeyi ayarlayamayan o gerçi ayarlasa da o insanların bu dediklerinden sonra onlar salar mı?
Hele bu kadar olaydan sonra yalvardın ettin barıştın onlar sana daha neler neler yapar nasılsa kovsak da gitmiyor der.
Gelecek güzel günlerin önünü aç. Biliyorum zor seni çok iyi anlıyorum ama biraz cesaret biraz da direnç başarırsın

Yorumun için çok teşekkür ederim. Gerçekten o an ne yaşadığımı tarif edemem, bana son mesajını zaten sizlerle paylaştım. Başka da bana hiç bi mesaj atmadı her yerden beni ve ailemi engelledi. Neyin içine düşmüşüm ben dedim. Babası beni eklediği gruplardan çıkartmış falan. Hep iç içe olmak istiyolardı bende mecbur kalıyodum sevdiğim için çünkü eski sözlüm mesafeyi ayarlayamıyodu onları terslese bile onlar hemen tavır ve trip atıyolardı artık uğraşmak istemiyoduk. Ahım yerde kalmasın Allah’ımdan dileğim bu.

Bu yüzden evlenince çok daha kötü şeyler yaşayacaktınız bitmesi çok iyi olmuş. Nasibiniz sizi bulunca onlar karmalarını yaşar zaten.

Evlenince kapımızı kapatırız düşüncesi vardı bende saf gibiymişim halbuki bu yaşadıklarım fragmanmış meğerse. Haftanın 3-4 günü gelirdi kv ve kp kesinnnn

X