Söz fotolarımız umarım olmuştur:)

nzlcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
20
1
38
aşkımla sabırsızlıkla beklediğimiz gün geldi:)) darısı tüm sevenlere

Eklentiler

• $PIC_1637.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 272
  • $PIC_1635.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 241
  • $PIC_1643.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 268
  • $PIC_1645(1).jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 245
  • $PIC_1655(1).jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 250
mutluluklar canım....çok şeker olmuşsun...

seker olmussun canim mutluluklar
ama söz icin biraz fazla abarti degilmi, hemde evde olmus
yoksa nisan miydi ?

Allah herşeyden önce sağlık ve huzur versin bunlar olunca mutluluk kendiliğinden geliyor zaten....

Tebrikler...

sultan kız ağzımdan aldın. çok güzel ama evde olan bir söz için abartı değil mi kıyafet, nişan mı yoksa. yada nişanda ne giyeceksin. ayrıca damadın mor kravat takması uyumlu durmuş.

teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun söz nişan karışık oldu yani büyük nişan olmasada bi daha nişan yapmayacaz o yüzden içimde kalmasın dedim giydim abiyemi kızlar

rabbim inş tüm sevenlere yaşatsın güzel duygular ve insanın başına bir defa gelen şeyler bunlar bakalım yaza nasipse düğünümüz var düğün kına fotolarımıda paylaşırım sizlerle ben çok seviyorum bu sitede konulan fotolara bakmayı hayırlı akşamlar arkadaşlar

tmm canim tekrar hayirli olsun ,
bu arada hemseriyiz
bende konyaliyim

amin inş teşekkür ederim arkadaşlar evet farkettim hemşerim mevlana çocuklarıyız desene:) ama sen sanıyorum yurtdışındasın yazları mı geliyon sende memlekete?

amin inş teşekkür ederim arkadaşlar evet farkettim hemşerim mevlana çocuklarıyız desene:) ama sen sanıyorum yurtdışındasın yazları mı geliyon sende memlekete?

evet canim allaha sükür mevlana torunlariyiz
evt almanyadayim, yazlari geliyorum 2 senede bi
sen neresindensin tam olarak?

fotolara bakarken hic gülmediginizi farkettim neyseki son fotoda gülen bir pozunu yakalamislar...
allah tamamina erdirsin canim...
dilerim kinanda dügününde hayal ettigin gibi olur...
mutluluklar...

çok güzel olmuşun canım
Allahım bir ömür boyu mutlu olursun inş.

çok güzel olmuşsun allah tamamına erdirsin

kıyafetinde çok güzel yakışmış sana

teşekkür ederim hepinize 2 hafta oldu nişanlanalı makinanın tarihi yanlış canım 2005 değil yani 1 kasım 2008 nişan tarihimiz ... içimdeki sen aslında hep güldük ama heyecandan doğru düzgün foto çekilememişiz sorma yaaa bide buraya tesadüfen bunları koydum evdeki pc de tüm fotolarım iş yerindeki pc de olanlar bunlar yanii...sultanofkonya ben merkezdenim canım ay zor oluyordur size canım yaa 2 yılda bir ama çoğunluk hep öle herhal ablamlar var almanyada benimde onlarda 2 yılda bir geliyorlar yanii

arkalara gelmiş benim fotolar yorum yapayımda önlere geçsin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…