Soybagi reddi

Ya kayyum atanacak ya da çocuğun ergin olması beklenecek. Kayyum olarak atanan kişi avukata Vekalet verecek .

Evi terkettiginiz, sığınma evlerinde kaldiginiz delilliyken neyin iddet muhdetinden bahsediyorsunuz siz? Ayrica eski esiniz en bastan bosanirken iddet muhdeti istemeyebilirdi. Bunu da gectim nasil avukatlarla calisiyorsunuz hic anlamiyorum, bosanma davaniz surerken birkac ay arayla beta hcg baktirip gebe olmadiginizi kanitlayarak da yine bu sikintidan kurtulabilirdiniz.

Yani ya trollsunuz ya da esinizi aldattiniz, yakalandiniz o da sizi hizlica bosadi ama size sikinti yaratmak icin iddeti kullaniyor. Gecin bu isleri.

Şuan evli olduğum eşimden çocuğum ,eski eşimde biliyir falat açmıyor davayı, ben de eşimde acinda dava kapanıyor başka ne yol izleyebilirim.
Peki dogduktan sonra nufusa gec kayit yaptirma şansınız yokmuydu baska bi yolu yokmuydu yani

Müge Anlı'da dinlemiştim önce kimlikteki babanın soybağını red davasını açması gerekiyor.Dna testiyle kesinlik kazanacak ve kütükten düşürülecek.Sonra biyolojik baba dava açıp dna ile kanıtlayacak. Dava kararıyla gidip üstüne alacak başka türlü olmuyormuş.Sizin işi anca Esra Erol gb programlar çözer oraya çıkarsanız mecbur adam gelip yaptırır diye düşünüyorum.Etraf duyacağı için gelecektir .Başka türlü o adam yapmaz.Kanun böyle diyor malesef.Yada 18 yaşına gelince çocuğunuz yapabilir ancak.Baska çareniz yok yasa böyle emrediyor.

Y yagmurluuu 2 yıl sonra da yazdirsa yine de eski eşin kütüğüne yazılır Müge'de benzer konu islenmisti.Isterse 10 yıl sonra yazdirsin çocuğun doğum tarihine bakılır.Kimlikteki babanın soybagını red davası açması dışında sadece çocuk 18 yasina geldiginde cocuk yapabilir.Anne yada biyolojik baba yapamaz yasa böyle.

Biyolojik babanin babalık davasi açması gerekmiyor mu ?

Çocuk için eski ele nafaka davası açın. Adam nafaka vermemek için mecbur soybağıbın reddi davası açar. Yoksa eğitim hayatı bitene kadar nafaka vermek zorunda

Peki dogum belgesi ni bikac ay gecikmeli yazdirma gibi birsey olamazmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…