Soybagi reddi

rbs0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
13
-5
28
Arkadaşlar merhabalar oğlum iddet sürecinde doğdugu için eski eşimin üstüne nüfus direk kaydettirdi . çocuğumun babasıyla evliyim şuan fakat karşı taraf davayı açmıyor eşimde bende dava açtık ama 1 . Davada direk kapatılıyor açamıyoruz. Parasını gönderdik aç diye fakat kandırdı ve açmadı . Napabilirim nereye başvuru yapabilirim . Nasıl dusurebilirim onun nüfusundan oğlumu

DNA testi yaptırın

İddet süresinde doğan çocuk otomatikman boşanılan kocanın nüfusuna geçer. Eğer çocuğun babası farklıysa bu durumda eski kocaya soybağının reddi davası açmak gerekir.

Böyle şeylere mahal vermemek için boşanınca hamile olmadığınızı kanıtlayan belge alıp öyle diğer adamla olsaydınız keşke

DNA testi yaptırın

İddet süresinde doğan çocuk otomatikman boşanılan kocanın nüfusuna geçer. Eğer çocuğun babası farklıysa bu durumda eski kocaya soybağının reddi davası açmak gere

Şuan evli olduğum eşimden çocuğum ,eski eşimde biliyir falat açmıyor davayı, ben de eşimde acinda dava kapanıyor başka ne yol izleyebilirim.

Keşke öyle olsaydı , eşimden çocuğum arasında DNA yaptirip öyle mi dava acabiliyorim .

Savcıyla da avukatlada görüştüm sadece nufusda kayıtlı olanın açabileceği bı dava diyor çocuğa ayrı bir kayyum atanması gerektiğini söyledi öyle dava acilabilirmis yada çocuk 18 yaşına gelince . Bnm doğumdan 1 yıl içerisinde de dava açmam gerekiyormuş . Ben bilmiyordum ozaman bir çok kez eşime de eski esimede dava açtık ama kapatılıyor sadece nufusda kayıtlı olan kişinin dava açması gerekiyormuş diyorlar ve bende çözüm bittti

Çocuk 8 yaşında ilk konuya göre. Mayısta açmış, sonra ne ara çocuğunun babasıyla evlendi de dava açtı reddedildi vs.

Bosanmam 2 seneyi buldu . Dava açmadan da 1 sene boyunca ayrı kaldım sığınma evlerinde

Çocuk 8 yaşında ilk konuya göre. Mayısta açmış, sonra ne ara çocuğunun babasıyla evlendi de dava açtı reddedildi vs.
Neden yargiliyorsunuz anlamiyorum sizi şuan coxuhumun babasıyla evliyim . Baba zoruyla evlendirildim . İstekli bı evlilikte değildi . Kuxuk yasda evlendirildim . Şuan ailenle bile goeusmuyorum ben sizden yardım istiyorum fikriniz var mı diye . Yargılayin veya beni kinayin diye yazmadım ben suanki evliliğimde mutluyum . Eski eşimde evlenmiş coxuhuda olmuş . Benden sonra 2 evlilik yapmış . Şuan namusumla çalışıyor ve evliliğimde güzel neden böyle yapıyorsunuz anlamiyorm kadın düşmanı mısınız ? Veya buranın hakimleri misiniz ? Hakimler bile sorgulamiyor herkes herseyi yaşar !!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…