Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soya sütü mucizesi

Canım birsey sorucam alakasz olucak ama bizi ilk bilgilendiren sendin ilk baslayan da :) dolgunlasti dedin ama basladigindan beri kac cm farketti tam olarak ölçtün mü

Canım birsey sorucam alakasz olucak ama bizi ilk bilgilendiren sendin ilk baslayan da :) dolgunlasti dedin ama basladigindan beri kac cm farketti tam olarak ölçtün mü

yok canım ölçmedim maalesef ama ben faydasını gördüm. iki yönde gördüm 1 adet ağrım sancım azaldı 2. de göğüslerim dolgunlaştı. normalde sütyeni tam doldurmuyordu üst kısmı falan yoktu pek artı sütyeni dolduruyor :)

hiim merak ettim de canim yani böyle bi 3-5 büyüdü diyebilir misin soya sütüyle

arkadaşlar üzülerek söylüyorum haberler kötü. gittim bugün doktora. özellikle gögsünde kist olan arkadaşlar veya olmasa bile ailesinden birinde daha önce bu sorunu yaşayan annesi teyzesi vs kişiler varsa kesinlikle kullanması gerekir dedi. soya sütünün yararları oldugu kadar kontrolsüz kullanıldıgında ciddi zararları olabilir dedi. bana bıraktırdı gögsümde kist oldugu için katılaşmaya başlamış bu süt bezlerine zarar verir dedi. benim bu programım burda bitti (

Gecmis olsun canim. Offf uzuldum vallahi. Aslinda belkide bilmeden vucudumuza zarar veriyoruz. Bi arkadasimizin da hormonlari yukselmisti. Degermi bunlara bilmiyorum. Gecici olabilirler, olmayadabilirler. Doktorlar riske atmaz asla. Umarim en kisa zamanda duzelirler. Benimde tahlil yaptirmam sart cunku zamansiz regl sancisi cekiyorum anlayamadim

Canım geçmiş olsun benzer bir haberi bende 1 hafta önce verdim prolaktin hormonum 37 çıkmıştı çok tehlikeli değildi ama fazlası yumurtlama dengesizliği yapiyomus ben de sagligima mi gogsumun kucuk kalmasina mi uzulssem bilememistim :/

Canim sana cok onemli bi sorum olacak. Rezene kullanmistin ya ne kadar tukettin acaba?

gerçekten çok üzülüyorum arkadaşlar yani bi yandan yapalım derken bi yandan bozuyoruz bi tarafımızı tek yol silikonmu yani olmamalı yaaa offff (((( doğal şeyler kullanarak bile saglımızla oynuyoruz daha napabilirz anlamıyorum ki ((

Canım eğer yaşın küçüks çok da üzülme ,

hamile kalıp , doğum yaptıktan sonra da büyüyor göğüslr..

20 gün çay ictigimde hayitla karistirdim canim hadi diyelim bir ay ama 50-60 gram falandir çünkü 100 gr almıştım yarisina yakını duruyor neden

Peki hayit rezene haricinde baska ne kullandin. Arastirma yapiyorum. Isim geregi bu bilgilere kolay ulasiyorum. Neden olduguna dair aklima bisiler geldi. Netlestireyim haber vericem

Peki hayit rezene haricinde baska ne kullandin. Arastirma yapiyorum. Isim geregi bu bilgilere kolay ulasiyorum. Neden olduguna dair aklima bisiler geldi. Netlestireyim haber vericem

Iste yirmi gun-bir ay hayıt rezene içtim son bir iki gun adacayi koydum o sayilmaz sanıyorum bir de o 20 gun icinde buz ve yagla masaj yaptim çörekotu tuylenme yapıyo diye duyunca cilek yagiyla yaptim iste benim yaptığım 20-30 günlük program bu hatta masaji son gunlerde yapmadim bile.sonra tatile ciktim vs uc hafta sonra uc gun soya sutune basladim tahlillerden sonra da cemen otu karisimina baslicaktim tahliller boyle olunca biraktim soya sutunu uc gun birer bardak ictim cemene de hic baslayamadim canim cok tesekkur ederim ya ugrasiyorsun isin neydi

ay çok üzüldüm canım inşallah bi an önce iyileşir kistlerin kurtulursun sende çook geçmiş olsunn

inşallah tahlilde kötü bişey çıkmaz canım. aslında çoğu şey vücudumuza zarar veriyo ama böyle doğal şeylerin zararının olması bence garip. sonuçta o kadar yapay şeyler tüketiyoruzki artık bünyemiz doğallığa alışamıyo heralde. inşallah hiç birimiz bi problem yaşamayız

Kızlar moralinizi bozmak istemem tabii ki fakat sizi bazı konularda da uyarmak istiyorum.ben diyetisyenim.soya en çok GDO barındıran ürünlerden biri.ayrıca östrojen yani kadınlık hormonlarını arttırıyor.göğüs büyütme sebebi östrojeni arttırması zaten. ama yüksek östrojenin kanser sebebi olduğunu biliyoruz.GDO nun da tam olarak kanıtlanmasa da kansere yol açtığı düşünülüyor.Soya ve mısır dan mümkün olduğunca uzak duralım.adaçayını fazla tüketmeyelim.göğüslerimizi büyüteceğiz diye kanser olmayalım.yoksa bir gün göğsümüzün tamamını aldırmak zorunda kalabiliriz

Bir ay abartmadan günde bir bardak içsekte mi zararlıdır yani bu aşırı tüketime girer mi hormonlar bıraktıktan sonra düzene girer mi canım bizi bilgilendirebilir misin

Bir ay abartmadan günde bir bardak içsekte mi zararlıdır yani bu aşırı tüketime girer mi hormonlar bıraktıktan sonra düzene girer mi canım bizi bilgilendirebilir misin

Aynen canım Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum ben günde 1 en fazla 2 bardak şerbetçi otu içiyorum bunun zararı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…