Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soya sütü mucizesi

Soya sutu istah kapatiyor canim. Peynirini hic denemedim ama. Ben bir kutu bitirdim. Bugun yeniden alicam ins:)

Kızlar carrefour dahil bütün süper marketlere baktım hiç bir yerde bulamadım en son migrosta üç kutu buldum üçünü de aldım.hormon testi yaptırıp yeni bir program denemek istiyorum gece yatmadan önce yapıp iki haftadır beklettigim cemen tozu ve zeytinyağı karışımıyla masaj yapıp streç filmle saricam Ve bir bardak soya sütü icicem sabah da gogsumu temizleyip buz ve cilek yagiyla masaj yapicam ve kendim toplayıp kuruttugum hayitin yanina rezene şerbetci otu ve adacayi ekleyip cay yapip icicem.gerci okullarin acilmasina iki hafta kaldi o zaman devam edemem bu programa ama elimden geldigince aksatmamaya calisicam.elmasekeri gibi az bi zamanda bi fayda gorebilirsem ne mutlu bana çünkü yaptığım hic biseyden kalici sonuc alamadim.bana dua edin

Valla bence ise yarar canim ya. Yurtta kaliyordun sanirim sen, cemen haricinde bitki caylarina falan devam edebilirsin bence. Sutunu de icersin.
Offf bu arada benimkiler durdu ya. Ben yeniden buyuceklerini dusunuyorum hic aksatmadan devam ediyorum programima. Cm bazinda hala 91 ama dolgunluk gitti canim. Valla hiic kusura bakmasinlar 100 cm yi gorcem. Yeter artik onlarda cok nazladilar buyucekler belli yani. Ben pes etmeyi dusunmuyorum, normalde dolgunluk gitti diye kizip birakmistim ama bu kez devam. Ben hedefe ulasinca o hemen vazgecen hanimlarin gozune sokcam memelerimi

nasıl göğüse faydası oluyor anlamadım.yararlarında etki etcek bir tek şey göremedim

cnm o markanin cileklisi falan var kulansak aynı yarari görürmüyüz tadlandirilmiş yaziyor sadenin üzerindede

cnm o markanin cileklisi falan var kulansak aynı yarari görürmüyüz tadlandirilmiş yaziyor sadenin üzerindede

Soya sutu olansa olur bence ama onun badem ve princ olani da var sanirim sen soya olanini alirsin ek
Kotu nesquicle icersin ben kilo almak istemedigim icin koymuyorum ama zaten tadina alistim

sizden biraz uzak kaldım ya hemen her zaman açamıyorum kızlar ihmal ediyorum biraz burayı kusura bakmayın
Soya sütünü hiçbi yerde bulamadım migrosta da kalmamış gelicek dediler inşh alıcam onu da :)

inşallah başarırsın canım ki bence zaten çoktan başardın çünkü ben 90 ı görsem zil takar oynarım alt 70 ust 83 suan 90 olsa hıc dokunmam sunku zayıf oldugum ıcın o vucudumla orantılanır dıye dusunuyorum:)

canım inşallh hemen sonuç alırsın dicem ama bu karışımları uygulayıpta sonuç alamamak imkansız gibi gözüküyor :) hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruzz

Ben 5 cm ilerledim canim o yuzden 90 sende baya yaklasirsin:) 20 cm de super olur hanii :)))

Alt 73 ust 91 canim. 18 cm var ama cook kucuk duruyor hala. O yuzden 100 cm olana kadar ugrasicam diyorum

Ya 18 cm çok iyi bence bilmiyorum küçük diyorsun ama ben destekli takip olctugumdeki o 2 cm fark bile bana cok iyi geliyor yani sen sorun ettigin icin sana oyle geliyor olabilir bence gayeet iyi canim :)

kızlar aldım alpro soya sütümü 1 litre paketi tam 9.5 tl idi
ama olsun cicikler büyüsün de tüm paralar feda olsun
hadi hayırlısı kızlar gelişmeleri yazacağımmm

Kızlar biz kafamıza göre biseyler deniyoruz ama ictigim hayıttan mı neden bilmiyorum östrojen hormonum yüksek çıkmış endokrin 1 ay sonra tekrar görmek istedi bırakıyorum çayı çemen otu karışımına da baslamicam insallah duzelir sizde buyutucem derken sağlığınızdan olmayın dikkat edin kızlar bir hormon tahlili yaptırın soya sütü kanserden koruyor diyolar ona bari devam etsem mi sizce

Ozaman birak canim hepsini saglik herseyden onemli. Birakinca duzelecegini tahmin ediyorum. Sadece normal kremle masaj falan yap. Hormon yukseltecek hic bisi yapma. Sutu de icme bence

Reglin 3. Gunu mu gittin. Kac cikti degerlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…