Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soya sütü mucizesi

canım bende migrostan alıyorum bulunduğum yerde başka hiç bir markette yok. fiyatı 8 tl diğer sütlere göre pahalı gibi gelebilir aslında ama 1 litre süt 4-5 gün yetiyor bana. her gün 1 bardak içince aslında günlüğü 2 tl ye falan gelmiş oluyor. her gün o kadar parayı nelere vermiyoruz öyle değil mi. burdaki migrosta indirim vardı tanesi 6 tl ye inmişti ben o zaman stok yapmıştım onlar bitti hala getirmediler 2 gündür içemiyorum çok mutsuzum bence sende ileriki yaşlarını düşün o zaman o kadar düşünmezsin. bende öğrenciyim ayın 7 sinde koştum migrosa ama kalmamıştı. hemen ayırdım soya sütü paramı gerisini çektim. umarım sende soya sütünü dener ve mucizelerini bizlere anlatırsın...

migrostan alpro marka 9.0 ya a 9.5tu canım emin olamadım şimdi

ama ben gittiğimde ikinci defa iki paket 11,75ti

kızlar ben her şeyi bırakmıştım ümidim bitmişti ama bu soya sütü tekrar başlamama sebep olucak sanırım son olarak bunu denicem en kısa zamanda alıcam inşallah gelişmeleri yazarım

bende sizlerden duyup başladım soya sütüne arkadaşlar. 1 paketim bitti şimdi. heryere baktım migros hariç hiçbi yerde bulamadım. 8 liraya aldım ben. gögsümde çok agrı var şuan ama benim gögsüm hep agrır genelde kistler oldugu için. ne zamandır durmuştu agrısı soya sütünden sonra yine agrımaya başladı. acaba büyüyormu yoksa kistlere zararmı verdi anlamadım umarım bi sıkıntı olmaz

şerbetçi otu kremi nasıl yapılıyor?

şerbetçi otu kremi nasıl yapılıyor?

canım neutrogena diye bi el kremi varya ondan alıyosun. biraz şerbetçi otunu kaynatıyosun sonra soğutuyosun onu. kremin üstünden birazcık al başka bi kaba taşmasın. sonra o şerbetçi otunu azıcık suyuyla birlikte kremin içine karıştır. bi gece buzdolabında beklet. sonra sürmeye başla geceden sür sabaha kadar dursun sabah otları temizlersin olur biter. ben bu şekilde yapmıştım başka bi şekilde yapanda vardır bi araştır istesren :)

canım bu sota sütü kadınlık hormonunu arttırıyor istersen bi doktoruna sor önce kistlerle igili bi sorun yaşamanı istemem çok geçmiş olsun

canım migrostan 8 tl ye alıyorum ben mm migros var burda ordan alıyorum acaba farklılık oluyor mu migroslar arasında

bilmiyorum ki canım ben de pendik migrostan aldım daha doğrusu aldırdım gözümle görmediğim için bir şey diyemem yanlış söylemiş de olabilir kardeşim

bilmiyorum ki canım ben de pendik migrostan aldım daha doğrusu aldırdım gözümle görmediğim için bir şey diyemem yanlış söylemiş de olabilir kardeşim

kendin de bi kontrol et canım ben istanbulda oturmadığım için pek bi bilgim yok bu m harfleri çoğalınca fiyatlar değişiyordur. bulunduğum yerde sadece mm migros var bnm :) sevgiler

canım bu sota sütü kadınlık hormonunu arttırıyor istersen bi doktoruna sor önce kistlerle igili bi sorun yaşamanı istemem çok geçmiş olsun

haklısın canım kaş yapim derken göz çıkarmıyım kullanmayı bıraktım duramıyorum kaç gündür agrısından bi gidip baktırcam teşekkür ederim

hadi ya ağrı mı yaptı sende :18:

canım benim gögsümde zaten homojen kistler var zaten o yüzden genelde agrır. ama kaç aydır bu agrı durmuştu en ufak bi agrı hissetmiyodum adet dönemlerimde bile. soya sütü kullanmaya başladım bi paket bitti ve eskiden daha çok agrıyor. bence kafamıza göre içmemekte fayda var arkadaşlar ben hemen bi doktora gösterecem yani anne sütünü arttırdıgı için acaba kistleremi zarar verdi hiç bilmiyorum yinede doktora danışmadan kullanmamakta fayda var sanırım geri dönüşü olmayan hatalar olmasın mazallah

kendin de bi kontrol et canım ben istanbulda oturmadığım için pek bi bilgim yok bu m harfleri çoğalınca fiyatlar değişiyordur. bulunduğum yerde sadece mm migros var bnm :) sevgiler
tamam canım teşekkürler :)

doğru söylüyorsun canım hormonal dengemizi bozmayalım da.. :18:

sen sorunca sonucu bize de bildirir misinn

Son düzenleme:
haklısın canım kaş yapim derken göz çıkarmıyım kullanmayı bıraktım duramıyorum kaç gündür agrısından bi gidip baktırcam teşekkür ederim

mutlaka bizleride haberdar et canım. benimde yumurtalığımda dermoid kist var 2 yıl oldu öğreneli doktor doğumla alırız dedi. ondan sonra gitmedim doktora bende merak ettim şimdi acaba kistlerin gelişimine etki ediiyor mu

umarım etmiyodur canım çünkü benimde kistlerim homojen oldugu için gerekmez almaya dedi böyle böyle bıngıl bıngıl kayıyordu kistler gögsümde. ama soya sütünden beri taş gibi oldular güzelleşcez diye tamamen gögsümden olmıyım de gecikmeden baktırım ((

ay canım ya umarım hiç bişey çıkmaz kötü bişey olmaz ya ya da inşallah soya sütünün etkisiyle kistler küçülüyodur. senden haber bekliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…