Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soya sütü mucizesi

Ozaman birak canim hepsini saglik herseyden onemli. Birakinca duzelecegini tahmin ediyorum. Sadece normal kremle masaj falan yap. Hormon yukseltecek hic bisi yapma. Sutu de icme bence

Internete bakıyorum prolaktin süt hormonuymus süt bezeleriyle ilgilymis ve sadece hamilelikte ve ergenlikte salgılaniyomus 20 den fazlasi anormal algilaniyomus.gogus buyutmek icin prolaktin hormonu iceren bitkiler kullaniyomus soyada varmış karışım yaptığım çemen tozunda da varmış.ergenlikte salgilandiginda gogus buyutuyomus sonra yavas yavas hormon degeri dusuyomus bu da gogus buyumesinin durmasini sagliyomus.yani bu bitkileri kullnarak hormonun salgilanmasini saglamisim büyük ihtimalle ama bırakınca dusuyomus iste hazır salgilanmisken büyütseydim iyiydi kizlar hem buyutme isi yarim kaldi hem sagligimin endisesine dustum doktora sorsam bitki nedeniyle bir sure yukselmesi tehlikeli mi diye sonra buyuyunce birakinca eski haline döner mi diye?? Rezil mi olurum sizce

Reglin 3. Gunu mu gittin. Kac cikti degerlerin

Evet bugün gittim 3.gunu 37 çıktı doktor çok yüksek değil ama birdahaki ay bakalım demiş bir tanidigimiz gosterdi tahlil sonuclarini cay ictigimi soyleyemedim tabi adam bilmiyo benim bunu kendi kendime yukselttigimi vucudumun dengesizligi saniyo biraz yukseltsem buyutsem sonra biraksam duser mi doktor demekte ayibima gidiyo açıkçası napicagimi bilmiyorum canim

bence sen çayın başka yararları da vardır illaki "rahatlatıyor ondan içiyorum ya da seviyorum hoşuma gidiyor o yüzden içtim ondan olabilir mi zararı olur mu" de içme amacını bilmek zorunda değil sonuçta ama bence belirt bir şekilde çay içip kendin yaptığını allah muhafaza başka hastalık sanar ciddi bir şey sanar bence söyle bir şekilde

Söyleyeceğim zaten canım ben gitmediğim için soyleyemedim ama göğüs büyütme hikayem burda bitti diye üzülüyorum napicam bilemiyorum

Söyleyeceğim zaten canım ben gitmediğim için soyleyemedim ama göğüs büyütme hikayem burda bitti diye üzülüyorum napicam bilemiyorum

belki de öenmli olmadığını söyler sen de hafif hafif devam edersin..
ama sonuçta buzla masaj yapıp devam edebilirsin canım onun etkisi de çok fazlaa

belki de öenmli olmadığını söyler sen de hafif hafif devam edersin..
ama sonuçta buzla masaj yapıp devam edebilirsin canım onun etkisi de çok fazlaa

Evet ama bu kadar degildir canim belliki buyumek uzereydi cok üzüldüm her ikisine de ve ibrahim Saraçoğlu nun sitesinde herkesin sorusana cevap verdigini gordum bu durumu da sordum umarim cevaplar da soru isaretlerim gider

Soya sutu olansa olur bence ama onun badem ve princ olani da var sanirim sen soya olanini alirsin ek
Kotu nesquicle icersin ben kilo almak istemedigim icin koymuyorum ama zaten tadina alistim

badem ve prince ne cnm? hangisi almam gerek soya degilmiydi? bende kulo almak istemiyorum ne yapcam yani

Canim sen hikayeyi tam olarak anlat prolaktin mi yuksek demistin. Ben saracoglunu arayabilirim :) kur aldigim icin ondan konusma yetkim var. ama bi yil gecti hala olurmu denicem. Bana olmus gibi sorcam :))

"Bir kaç aydır ara ara göğüs büyütmek için hayıt tohumu, rezene gibi çay karışımları kullandım ve 3-4 gündür buna soya sütü içmeyi de dahil ettim ama kendime bilinçsizce zarar vermek istemediğim için hormon testi yaptırmak istedim bugün sonuçları endokrin bölümüne gösterdim prolaktin hormonum 37 çıkmış doktor birdahaki ay tekrar görmek istedi bildiğim kadarıyla 20 den fazlası anormal kabul ediliyormus ve prolaktin sadece ergenlikte ve hamilelikte salgılanıyormuş ergenlikte salgılandığında göğüs büyütmeye yarıyor sonra yavaş yavaş düşüyormuş ve benim bu kullandığım bitkilerde de bu hormon varmış yani kendi kendime bu hormonun yükselmesine neden olmuşum sizce bu şekilde göğüs büyütmek zararlı mı fayda gördükten sonra bıraksam hormonlarım normal seyrine döner mi yoksa kullanmayı kesmeli miyim lütfen yardım edin hocam.çok teşekkür ederim" bu ona attığım mail canım yani bu kullandigimiz bitkiler vucudun prolaktin hormonu salgilayarak goguste sut bezelerini etkileyip gogus buyutuyomus aslinda suan buyume adamasindayim heralde ama bu zararli mi bilmem lazim nnasıl bir hayra girersin sana anlatamam canım çok çok sevinirim çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Soya sütünün zayiflamaya destek oldugunu biliyordum ama gögüsleri büyüttügünü bilmiyorudum bugün ztn migrosa gidicem insallah orda bulabilirim cok heveslendim simdi

Merak etttim gidip hemen aliyorum bende soya sütü

canım ben dün migrosta gördüm normalde 1 litresini ben 9.5 liraya almıştım dün gördüğüm 2 paketi yapıştırmışlar 11.75 yani 1 litresi 5,5 lira gibi bir şey ediyordu bence acele eeettt kaçırma

Kızlar ben u soya sütüne baktık alpha marka sanırım da 8 tleydi yani her gün içecek olsak bayağı pahalıya geliyo açıjçası öğrenciyim benim için biraz sıkıntı yaratıyo migrostan aldığınızın fiyatını öğrenebilir miyim ?

Canim uzgunum ama gorusemedim (

Bence sen doktora direk sor ya ne olcak. Ben hayit tohumu kullandim de. Biseye iyi geliyormus de salla. Acaba o yapmis olabilir mi de. O yuzden olduysa eger birakinca duzelir mi de.
Bir zarari olur mu? 3-4 ay kullanicam en fazla falan de.

Doktora zaten sorucam canm da bu sekilde gogus buyutmenin zararini merak ediyorum ben çünkü eminim kullanma der hormon dengesizliği olarak gördüğü için.tesekkur ederim canm

Kizlar aldim bende migrostan soya sutumu 2 lt aldim. Cok pahali yahu :S

evet canım pahalı ama para nelere verilmiyoki şuan genç olabiliriz ama menopozu rahat atlatmak vee hormonlarımızı çalıştırmak için gerekli olan şey soya sütünde var :) zaten bir kutusu 4-5 gün gidiyor artık birazcık sıkıcaz kendimizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…