Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soya sütü mucizesi

LightOfGod

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
178
20
arkadaşlar bende bu forumda gördüm ve uyguladım. tekrar konu açıp açmamak konusunda şüpheliydim ama açtım :) öncelikle şöyle başlıyım ben 21 yaşındayım 45-46 kiloyum. biraz kilo alsam güzel olur dedim ve bebe bisküvisi ile hurma pekmezini karıştırıp bütün ramazan boyunca hem iftarda hem sahurda yedim. yüzüm falan biraz toparlandı. bunun göğüs büyümesiyle ilgisi yok ama bunuda yazmak istedim. gelelim asıl konuya ben şerbetçi otundan kremde yaptım buz masajıda uyguladım daha önce. şerbetçi otu kremi işe yarıyor aslında ama devamlı yapmayı istiyo yapmayınca sönüyo puff uçuyo herşey :) soya sütü bana mucize gibi geldi. öncelikle söyliyim vice soy diye bi marka aldım kokusu bile çok kötüydü içemedim anneme içirdim. sonra migrostan alpro marka soya sütü aldım tadı normal süttende güzel ama ben nesquik katıp öyle içiyorum. her gün düzenli 1 bardak içiyorum. göğüslerim 85 beden taktığımda boş kalıyodu rahatsız ouyodum sütyen katlanıyodu şuan 85 oluyo dolgunlaştı baya ben öyle hissediyorum. annemde gelişti baya diyor. 2 kutu süt bitirdim bittikçe alıyorum migrostan. hem bi zararı yok soya sütü çok faydalıymış hem göğüs büyütüyor daha ne isterim ki dimi ama :) japonlar soya sütü içtikleri için uzun yaşıyolarmış kanser riskini falan azaltıyomuş. bide ben her adet dönemimde ağrıdan kıvranırdım gidip iğne vurulmak zorunda kalırdım bi ishal bi kabız olurdum midem bulanırdı bu ay hiç bişeyim olmadı çok rahat atlattım o dönemimi. yani kısacası mutlaka hem sağlık hem göğüs büyütmek için soya sütünü deneyin. bir de banyoda sıcak suyla duş aldıktan sonra mutlaka soğuk suyla göğüslerinize masaj yapın. :)

Son düzenleme:

Merhaba tatlim bunu paylastigina cok sevindim mutlaka en kisa zamanda aliyorum :))

Peki bisey daha soya sutu sana kilo yapti mi? Ben yapsin istemiyorum

Canim gene bi soru. Sen simdi zayifsin ya 85 beden sutyen nasil takiyosun sirti buyuk gelmiyo mu sana. Sana ancak 75 olur cup kisimlari buyumesi gerekmez mi?

canım aslında elmasekeri3535 bütün soruları sormuş ama bende sormak istiyorum

Ne kadar süre kullandın ve ne zaman içtiğin farketmiyor değilmi yani aç tok diye bir şey yok yatmadan önce içiyorsun.
Günde kaç bardak içtin eğer bana da uygun gelirse alıcam bnde.
Paylaşm için teşekkürler.:)

Ben basladim bugun her sabah 1 bardak icicem yarim saat sonra kahvaltimi yapiyom canim

hmm sen açken içiyosun o zaman.
Mideni falan bulandırdı mı tatlım benim midem biraz hassas da tokken içsem sıkıntı olur mu acaba?

Valla bi dene kimi seviyo tadini ama ben pek sevmedim cok tatli geldi. Benimde hassata soguk falan olunca gideri var yani. Diktim kafama guzel olacaklarini dusundum bitti gitti ;D

merhaba arkadaşlar :) ben normalde şekersiz süt içemem. soya sütünüde daha önce hiç denemediğim için şeker koyup koymamakta kararsız kaldım bu yüzden nesquik aldım toz olanlardan. onunla karıştırdım hergün bi su bardağı içtim. tabi canım isterse 2. bardağı içtiğimde oluyordu. sütyen bedenimede gelince ben nbb ya da başka markalar kullanmıyorum maalesef onları sadece çeyizime alıyorum şu an için :) 80 beden göğsüme oluyor ama sırtı çok sıkıyor hareket ederken rahatsız oluyorum daralıyorum bu yüzden 85 takıyorum. bedenime oturuyor ama sıkmıyor yada çok bol durmuyo. soya sütü doğal östörojen içeriyormuş yani eninde sonunda fayda bulacaksınızdır. en azından ben buldum.

diğer mesajda yazmayı unutmuşum kusuruma bakmayın :) ben sabah kahvaltılarda çay içiyorum bu yüzden sabah alışkın olmadığımdan süt içemiyorum. öğlen yada akşam içebiliyorum. ama çoğunlukla gece yatmadan önce içtim. sütün kokusu falan çok hoşuma gitti benim ama dediğim gibi markadan markaya değişiyor. umarım tüm göğsünü büyütmek isteyenlerin bi an önce büyür. çünkü insanın öz güveni yerine geliyor daha bi canlı dinamik oluyosun:)

canım merhaba daha forumda çok mesajım olmadığı için özel mesaj yollayamıyorum ne olur kusuruma bakma :) günde 1 bardak içiyorum düzenli olarak ama canım istesre 2. sinide içiyorum sonuçta nesquik içtiğim için kendimi çocuk gibi hissediyorum :) genelde yatmadan çnce içtim ama aklıma geldiği zaman içiyorum. süresini tam olarak bilemiyorum canım ama çok uzun bi zaman değil. ramazanda vicesoy marka bana tadı kötü geldi içemedim. onun hepsini anneme içirdim 2 kutu yani 2 litre annem etkisini gördü bana sanki dolgunlaşıyo dedi :) sonra bende migrosta gördüm farklı bi marka onu aldım zaten bi kutu yani 1 litreden 5 bardak falan çıkıyo yani uzun süreli içemiyorum bu yüzden vaktit az ama aldığım süt çok oldu :) ramazandan sonra başladım ben sanıyorum ama dolgunlaştıklarını yürürken hissedebiliyorum :)

Valla bi dene kimi seviyo tadini ama ben pek sevmedim cok tatli geldi. Benimde hassata soguk falan olunca gideri var yani. Diktim kafama guzel olacaklarini dusundum bitti gitti ;D

harikasın canım ama ben çayı falanda çok şekerli içtiğim için nesquiksiz içemedim :) inşallah sonucunu bi an önce görürsün ve sevincime ortak olursun

Canım ne kadar suredir iciyosun bir kız6 ayda etkisini ggösteriyor falan demisti

Son düzenleme:
Canım ne kadar suredir iciyosun bir kız6 ayda etkisini ggösteriyor falan demisti

canım ben ramazandan sonra başladım şuan etkisini hissediyorum elime geliyolar :) ama benim sorunum ortasında çizgi oluyo ya bazı kızların o bende yok çok ayrılar. büyüsünlerde yaklaşsınlar istiyorum dolgunlaştırıyo baya emin ol. ne yan etkisi var ne başka bişeyi zaten bizim için yararlı bişey soya sütü bence denemelisin. belkide 6 ayda benimde istediğim sonucu elde etmiştir yazan kişi :)

Canım aynı benimkilerde öyle ortasında çizgi oluşsun istiyorum çünkü çok ayrılar biraz dolgunlaşırlarsa birleşeceklerini düşünüyorum teşekkür ederim bu arada cevaplar için:)
En kısa zamanda soya sütüne başlıyorummm:)))

Ev yapımı "Hayat": Evde soya sütü yapımı

bu da evde yapım tarifi...Acaba kilosu ne kadar ve nerden bulabiriz?

Buda Bi yazıdan alıntı;

Bazı yiyecekler göğüsleri büyütüyor-HABERTÜRK

BÜYÜK GÖĞÜSLER İSTİYORSANIZ BU BESİNLERİ TÜKETİN!
Günümüzdeki bilim ve teknolojinin sağladığı imkanlar doğrultusunda en kesin ve kalıcı meme büyütme yöntemi estetik cerrahidir.

Özellikle meme dokusu vücuduyla orantısız şekilde çok küçük, hamilelik ve doğum sonrası ‘memelerin içinin boşalması’ ve sarkma şikayeti olanlarda silikon meme protezleriyle meme büyütme ameliyatı kaçınılmaz cerrahi seçenek olarak önümüze çıkar.

Meme dokusunun şekli ve büyüklüğü genetik olarak ve çeşitli hormonların etkisiyle belirlenir. Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış, sadece meme dokusuna etkisi olan ve meme büyümesi ile şekil güzelliği sağlayan bir yiyecek bulunmasa da bazı yiyecekler kilo aldırması sayesinde meme dokusunun da yağlanmasını sağlar. Sağlıklı bir yaşam için her besini içeren dengeli beslenme şarttır.

Süt ürünleri ve soya daha büyük göğüsler için etkilidir. Bir gün soya sütü, diğer gün soya peyniri kullanın.

Tavuk bageti tüketilmesi meme büyümesini artırır.

Keten tohumu, akdarı ve arpa meme büyümesini; ayçiçeği, kabak ve anason tohumları memelerdeki gelişmeyi uyarır.

Barbunya, karnabahar, brokoli, pancar, salatalık, havuç, domates, mantar, Brüksel lahanası, mercimek, kereviz, yeşil fasulye, soğan, börülce, nohut, bezelye tüketimi vücut kıvrımlarının gelişmesi için etkilidir.

Daha dolgun göğüsler için elma, kiraz, şeftali, üzüm, kavun, armut gibi meyveler tüketin.

Tam buğday, kahverengi pirinç, buğday tohumu, fasulye filizi, zeytin, kuru erik, yulaf ezmesi meme sağlığı için yararlıdır.

Çemen otu, rezene, çavdar, karanfil, zencefil, hintsafranı karışımının az miktarlarda kullanılması meme boyutunu artırmaya yardımcı olur.

öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. bunların birçoğu aslında neredeyse hergün tükettiğimiz besinler. ama ben zayıf olduğum için keten tohumununda kilo verdirme konusunda yararlı olduğunu bildiğim için kullanamıyorum yoksa tadına bayılırım özelliklede yoğurtla birlikte çok güzel oluyorlar. soya peynirini ilk defa duydum ben büyükşehirde yaşamıyorum belkide ondandır. ama eğer bir gün bulursam hemen alıcam :) soyanın her şeyini yiyebilirim önemli olan sonuç versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…