Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Bilmiyorum ki, elektrik tak diye kesildi yahu. Saati göremedim. Korka korka odaya kaçtım Gittim eşime sarıldım. Baktı elektrikler yok, ben de bu niye bana sarıldı diyorum, elektrik kesildi korktun demi çakaaaal dedi.
Nasil bi enerjiye sahipsin akşam evde tabak birakmiycaktin sinirinden nasil sakinlestin şaşırdım

Nasil bi enerjiye sahipsin akşam evde tabak birakmiycaktin sinirinden nasil sakinlestin şaşırdım
Ben de anlayamadım. Yok kız bütün tabakları kırmam. Cam olanları sevmediğim için, her sinirlendiğimde hırsımı onlardan alıyorum Bu gidişle zopayı yiyecem zaten. Adam sabrı batsın diyecek

Cok iyi bi puan almis

Caniniz sagolsun ya :) yine girer sinavlara canini sikmaaa :)

Bebisinin cinsiyeti belli oldu mu bu
Ölse girmez Çok tembel. Yüksek lisans ödevlerini bile bana yaptırıyor. Bebişin cinsiyeti nasıl belli olsun? Hastaneye hastane demeye bin şahit ister. Özel de yok. Ankara'ya gideceğim, az kaldı. O zaman öğrenirim artık.

Ben de anlayamadım. Yok kız bütün tabakları kırmam. Cam olanları sevmediğim için, her sinirlendiğimde hırsımı onlardan alıyorum Bu gidişle zopayı yiyecem zaten. Adam sabrı batsın diyecek
İyi yapmışsın tatlım evlilikte kusluk iyi olmaz her iki taraf içinde geçerli. Evliliği yürütmek istiyorsak biraz gururu kibiri atmak gerekir senin adına sevindim

Ciddi misin ya o da zor gercekten..dusunsene ansizin dogum sancilari baslayan bir kadina mudahale edilmesi gerek.. ama tabi her anne cocugunu cok iyi doktorlar kontroldunde dogurmam ister bence.. sende haklisin :)

Ciddi misin ya o da zor gercekten..dusunsene ansizin dogum sancilari baslayan bir kadina mudahale edilmesi gerek.. ama tabi her anne cocugunu cok iyi doktorlar kontroldunde dogurmam ister bence.. sende haklisin :)
Ne yapayım, mecburum... Burada sancıdan ölüyoruz, gece gidiyoruz, doktorlar tınlamıyorlar bile. Bugün git yarın muayeneye gel diyorlar. Kendileri de gelmiyor, bir hemşireye baktırıyorlar. Hemşire yarın muayeneye gelecekmişsiniz diyor. Öyle işte... Bir aydan az kaldı. Ne olur ne olmaz, erken doğum olur diye önceden gideceğim...

En guzelini yaparsin

Zor gercekten :)

Seninle konusunca aklima bir uye geldi o da sizin otaraflardan :) arada sirada boyle isyanlari oluyordu kizin..

Allah'in izniylesaglikli bir sekilde kucagini alirsin bebegini:)

En guzelini yaparsin

Zor gercekten :)

Seninle konusunca aklima bir uye geldi o da sizin otaraflardan :) arada sirada boyle isyanlari oluyordu kizin..

Allah'in izniylesaglikli bir sekilde kucagini alirsin bebegini:)
Allah allah. Kimmiş ki o, merak ettim. Hoş burada olup isyan etmeyen kim var ki. Bir tane polis eşi vardı sanırım bir konuda görmüştüm. Odur belki.

Allah allah. Kimmiş ki o, merak ettim. Hoş burada olup isyan etmeyen kim var ki. Bir tane polis eşi vardı sanırım bir konuda görmüştüm. Odur belki.
Yok canim o degil eski bi arkadas kk yi birakti . O geldi aklima..her yerin ayri bi zorlugu var iste..katlanmaktan baska care yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…