Sonunda ben de delirdim

Buarada bende sunu sormak ıstıyorum.

Konu sahıbı dogum gununu cıdden kocası ve kendısımı kutladı, yoksa konu sahıbının aılesıde katıldımı bu dogum gunune
sadece dark evladı ve kocasıyla kutladı
bılhassa face amcadan gordum kendılerını :)
cekırdek aıle olarak kutladılar...

Buarada bende sunu sormak ıstıyorum.

Konu sahıbı dogum gununu cıdden kocası ve kendısımı kutladı, yoksa konu sahıbının aılesıde katıldımı bu dogum gunune
Ben esimle birlikte balikciya gittim, orada kutladik. Canli muzik vardi ogluma sarki soylediler ,zaten bizi taniyan insanlardi, dogaclama parti oldu deniz kiyisinda. Benim ailem diyebilecegim tek basina annem var,o da geldi hediyesini verdi gecenin sonuna dogru esim cagirdigi icin. 10 dakika durmadi gitti sonra. Bu sekilde kutladik.

sadece dark evladı ve kocasıyla kutladı
bılhassa face amcadan gordum kendılerını :)
cekırdek aıle olarak kutladılar...
Buarada bazı yorumları sonradan okudumda konu komsu dogum gunu , asker arkadsı ne ıs sanırsın kucuk bır kına gecesı. Neyse ben o kısımda degılım zaten sadece ne bılım ben gorumcemı aglatsam(yok ta o yuzden mı acaba) uzulurdum dıye dusunuyorum

Buarada eskı bır konusunu okuyorum sımdı

gorumcesı baskına geldıgı an bız dark la telde mesajlasıyorduk
o anlara sahıt oldugum ıcın bukadar net konusuyorum :)
aslında amacı gorumceyı aglatmak degıldı
dark gorumceye artık okadar kızdı ve kırıldıkı ters bırsey soylememek ıcın gorusmek ıstemıyordu
yazlıgında darkında kuzenlerı varken bu gorumce hanım gunduz vaktı esının ıs yerınden ızın alıp habersızce darka baskına gelıyorlar yazlıga

artık bukadarına pes dedık
acmıyorsa telefonunu mesaj atıp canım gercekden mahcup oldum amacım ıyı nıyetdı konusalım musaıt zamanda dese dark zaten konusur
bu gorumce hep boyle yapıyor ıste emrivakıler benım ıstedıgım zaman ıstedıgım yerde olacak baskıları...

bıde habersız cat pat sureklı gelıp olup olmadık vakıtde arıyor... her gun hergun hergun ...
bı ınsan bana boyle bı mesafe koysa ben bukadar baskı kuramam cekınırımde acıkcası ama bıraz yuzsuz...
dark bıraz keskın konustugu ıcın burda uslubu sankı hakaret gıbı algılanmısda degıl aslında... dark bıldıgın patladı...

Ben olayı pek anlamadım.anladigim gorumcenin çok ısrarcı oluşu.d ayâk olayını gorumcen mi demiş başkaları mı uydurmus onu anlamadım.gorumcen dediyse büyük sorun ama başkaları uydurduysa keske bir açıp arama deseydiniz.bunlar olmazdı.bir de gorumcenizle geçmişte buyuk sorunlar mi yaşarsınız da bu kadar gorusmek istemiyorsunuz

Buarada algıda secılılık
Nerede bu yazlık
Y ok yok ben gelmıcem sadece hem yazlık almayı dusunuyoruz hemde ne kadar bı mesafeyı gıttı merak edıyorum ıstanbuldan yazlıga gıtmek 3-4 saat zıra

Laflar kirk kisiden donup dolasip geldigi icin dayak meselesini artik kimin uydurdugunu bilemiyorum. Esimin ailesi komple sorunlu bir aile. Esim kendisi mesafe koymak istiyor, 14 yildir evinden ayri yasayan bir insan zaten. Simdi esim is sahibi oldu,para kazaniyor diye kv once kpi saliyordu ustumuze simdi de kizini saliyor. Dun aksam da dedim esime kardesinin derdi zoru para dedim. Yoksa biz evlenmeden once nerdelerdi? Esime nerede kaliyorsun nasilsin yiyecek ekmegin var mi demeyen insanlar. Esimin tepkisi bu yuzden. Kardesine para verirsen kizmam bak dedim, istiyorsan verebilirsin diye bir kez daha hatirlattim.

Buarada algıda secılılık
Nerede bu yazlık
Y ok yok ben gelmıcem sadece hem yazlık almayı dusunuyoruz hemde ne kadar bı mesafeyı gıttı merak edıyorum ıstanbuldan yazlıga gıtmek 3-4 saat zıra

cute bırak körler sağırlar birbirini ağırlıyor işte:))
yazlık dağda yoktur 3-4 saat bursa küçük yer ..
ama eşine işinden izin aldırtıp gitmiş dayanmış kapıya orası başlı başına bir olay zaten..

Buarada algıda secılılık
Nerede bu yazlık
Yazlik diyorum da aslinda kislik bir dag evi. Ben bursa merkezde oturuyorum, bu ev 35-40 km civarinda mesafede uludagda

Buarada algıda secılılık
Nerede bu yazlık
pekı 3-4 saatlık yol ıcın gunduz ısten esıne ızın aldırtıp darkında akrabalarının oldugu yere habersızce gıtmesı normal mı?

benım ıcın normal degıl dedıgım gıbı herseyın bı usulu var, bunu bılmeyenlerle ıletısım kurmak oldukca zor
koskoca kadın yaptıgından utanıp aglaması gerek darkın yeter artık benı bunalttınız dedıgı ıcın degıl.

benım aıleme cevreme kararıma herseyıme bu denlı karısan bı ınsanla ben hıc gorusmem cunku ben de kımsenın hayatına boyle karısmam saygı bunu gerektırır...

gorumce hanım gunde 98449343784781 kere arayıp 847843741 kere habersız gelen bı ınsan
o gunlerden bı gun elnde pastasıyla gelse kutlasa ya da bı yer ayarlasa dark zaten hayır demıyordu kı ?

Yazlik diyorum da aslinda kislik bir dag evi. Ben bursa merkezde oturuyorum, bu ev 35-40 km civarinda mesafede uludagda
Anladım cok uzak bır mesafe degılmıs 4 saat fılan gelseydı kı hala bıle aynı seyı soyluyorum

Ne azımlı bır gorumce, buarada ben gorumceyım

cutenınde senınde gorumcen yok tabı
dark canım bence gorumcenı bu kızlarla tanıstır derım ben
ondan sonra konusalım

Anladım cok uzak bır mesafe degılmıs 4 saat fılan gelseydı kı hala bıle aynı seyı soyluyorum

Ne azımlı bır gorumce, buarada ben gorumceyım
Oyledir evlenince bu hareketlerini arttirmasi da manidar. Kocasina benim harika bir ailem var mi demeye calisiyor napiyor anlayamadim

kız başım belaya girerse ilk arayacağım kişi sensin haberin olsun

2 eltım olacak, 2 eltım olacagına 1 gorumcem olsaydı ıyıydı.
Senın kı gıbı olsaydı mesela ben onu caya corbaya cagrıp evı temızletırdım , madem atacak enerjısı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…