Sonunda ben de delirdim

aynen oyleee
sımdı boyle konusuyor karısanı yok tabı
nooptıon cool kadın rahat hergun boyle aransa tacız edılse neler olabılecegınden emınım

müttefik kaybediyorum cute yan çizmeye başladı:))
ben daralmam demiyorum ki.. darkta sonuna kadar haklı kadın çok ısrarcı o konuda hemfikiriz zaten..
benim katılmadığım nokta tepkinin aşırı olması ve bunun aslında abiye düşmesi..

2 eltım olacak, 2 eltım olacagına 1 gorumcem olsaydı ıyıydı.
Senın kı gıbı olsaydı mesela ben onu caya corbaya cagrıp evı temızletırdım , madem atacak enerjısı var
ahhaha kesınlıkle eltıye kıyaslarsak gorumce daha ıyı
bu gorumce kendını agırlatan gorumce ama

canım dark sence yeterınce sabretmedı mı
aslında kabahat dark da evet
gorumce kırılmasın dıye bırsey demedı bunca zaman doldu doldu bı kerede patladı
en bastan agzının payını verseydı gorumceye bugun boyle olmayacaktı
demekkı dark neymıs sonda soyleyecegını bastan soylemen gerekmıs

2 eltım olacak, 2 eltım olacagına 1 gorumcem olsaydı ıyıydı.
Senın kı gıbı olsaydı mesela ben onu caya corbaya cagrıp evı temızletırdım , madem atacak enerjısı var
Kiz hic gelir mi aylardir ceyizleri serili hala kaldiracakMis kendisi anlatiyor. Usenmis kaldiramamis da koca yaz mevsimini yun yorgana sarinip yatarak gecirmis. Ben olsam kizamik olmustum

kadının hayal gücüne hayran kaldım ya.

görümcenin de kendine ait bi hayatı yokmune kadar saçma davranışlar bunlar.
Sanirim yok captain
Evlisin evinle ilgilen esinle ilgilen dimi ama. Sordum dun sen gorumcenle bu kadar gorusuyor musun dedim hayir dedi. Peki ben neden seninle her hafta sonu gorusmek zorundayim dedim.sesini cikarmadi

Sanirim yok captain
Evlisin evinle ilgilen esinle ilgilen dimi ama. Sordum dun sen gorumcenle bu kadar gorusuyor musun dedim hayir dedi. Peki ben neden seninle her hafta sonu gorusmek zorundayim dedim.sesini cikarmadi

ay çok saçma ya. cidden hastalık bence. siz hayır dedikçe tutup annenizin arkadaşının eşini arama cesaretini nereden bulmuş. utanmıyor mu nedir? ben olsam ben de delirirdim.

Beraber yurudunuz siz bu yollardaaaa
Dun keske kapiyi acmasaydim dedim kendi kendime. Ama oyle bir yumruklaniyor ki kim la bu dedim. Oglani uyutmusum zor bela bir yemek yiyecem onu da bogazima dizdiler oglan ciglik atarak uyandi kapinin yikilma sesine o derece. Abisi keske soyleseydi evet, belki kardese laf soylenmiyordur bilemiyorum benim kardesim yok biliyorsun :)

ay çok saçma ya. cidden hastalık bence. siz hayır dedikçe tutup annenizin arkadaşının eşini arama cesaretini nereden bulmuş. utanmıyor mu nedir? ben olsam ben de delirirdim.
Valla ben de aylardir deliriyorum da hep sustum, bu artik sondu. Benim de sabrimin bir siniri var sonucta.

Iyi olmuş

Öbür konunda da atar lazım her canı sıkıldığında gelmemeli dedik
Bir cinnetle olay cozuldu dicem de bakalim ne kadar dayanacak? Malum kocasi bunu her cani skildiginda hadi seni abine gotureyim diyormus ya. Abisinin isyerine gitsin bundan sonra bir sure. Ben kimseyi eyleyemem daha oglandan firsat bulup yemek yiyemiyorum birak misafire ikram hazirlamayi

Kocasının annesinin telefonunu iste bir arkadaşının eşinden

Ara şikayet et

Misillemem nasıl ama :)))?)(

Yanı demek ki işin içinde para olduğundan eminsiniz çok kötü bu.bunun için bu kadar ısrar ediyorsa çok çirkin.esiniz de demek ki ailesinden hep bu tarz seyler gördü ki böyle yapıyor.siz en iyisi ararsa yine açın baska insanlara rezil olmayın bari.ama söyleyin başkalarını karıştırma diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…