Sonunda anne evine geldim. Bu iş bitti.

Bizim durumumuz aynı değil .benim başımda takıntılı bı adam vardı.ama konu sahibinin öyle değil herdefasinda kendi isteğiyle gitmiş .ayriyetten konu sahibinin arkasında dag gibi duran ailesi varken benim arkamda yoktu .konu sahibinin babasını tartaklamis kocasi buna rağmen babası demiski gidersen beni sil gibi bişi demiş konu sahibi bunun üstüne bile geri gitmiş .bu olayda konu sahibi kocasını bırakmıyor.yani burda gitmek isteyip de gidemeyen bı insan yok çaresiz biri yok.diger mesajlarimida okuduysaniz ilk başta üzüldüm aslında burdaki kadına hatta .sizi üzmek istemedim dedim ben sana göre daha agresif bı yapım var sen daha sakinsin dedim.sonra başka üyelerde yazınca anladimki burdaki mevzuda koca değil konu sahibi bırakmıyor.burdaki mevzuda asla çaresiz bı kadın yok .ama ben çaresizliğin dibini gördüm geldim buraya istenmedigimi hersekil gösterdiler bana yine gitmem dedim .kavgalar dövüşler ne derseniz artık .benim koca bana bu hakaretleri etmediği halde ben bu adami bıraktım babamı tartaklan adamı varya anasından doğduna pişman ederim.bana bu küfürleri edicek adamı varya gece uykusunda oldururum. Benim kocanın şiddeti yoktu hakareti yoktu .ailemin arkamda olmama sebebinide az çok kocanın onlara karşı sayginsan olduğunu düşünüyorum.cunku benim koca bı anneeeee babaaa diyisiyle zaten annemi babamı tavliyor benim ailem bu adamla başta nasıl evlenmemi istemediyse şimdi bı okadar da bosanmami istemiyor .çünkü kızlarına zararı dokunmadi şiddet yok hakaret yok .sadece mevzu neydi ben bu maddeyi asla kabul etmemem en pis maddeleri bile kullandı kalktı gitti hastaneye yattı busefer onları bıraktı esrra sardı.ailemde nevar esrr iciyosa herkz içiyor diye bunu kabullenmemi istedi.istesemde yapamadım çünkü onu her öyle gördüğümde dusmanimi görmüş gibi oluyodim okadar zoruma gidiyordu.o bu madde yi kullanmada varya dünyanın en mutlu çifti biz olabilirdik anlasiyoduk çünkü.ama o maddeyi seçti .lütfen benim durumla konu sahibinin durumunu kiyaslamaa bile ben tek tabancayim bu mücadelede asma konu sahibi öyle değil.hemde kocasının zerre kadar karısını istediğini zannetmiyorum karısını seven adam karısının itine kadar sever sevdigi kadının babasını tartaklamaz. Hamile kadını ters takla attirmaz b.sen kahpesn sen orspusun demez .benim koca madde kullaniyodu ben üzülüyodum belki çocuğum olmasa kabullenebilirdim ne halt yerse yesin diyebilirdim ama benim çocuğm onun yüzünden ilerde merak edip bağımlı olursa ben kendimi yasatmam ben bu yükü tasiyamam ben bu yüzden ayrılıyorum kendimi düşündüğüm için değil yani.yoksa bu adamın zararı kendine bana degildi

Eski konundan aldım...İstemelerine 2 ay kala ailen tamam demesine rağmen gidip nikah yapmışsınız...Baban düğün olsun demiş o sırada hemen hamile kalmışsın..Aşağıda eski konun var...Bu kadar çapraşık bir ilişkinin yürüyeceğini sanma

Bana evlendikten sonra samsuna gitmişsin gibi davranacaksın ailenden uzak olacaksın ded telefonu da alcam elinden dedi .Yatak odamı düzenlemek istedi annem eşim düğüne 10 gün kala annen eve gelirse senden boşanıyorum dedi. Düğün gününe kadar yanına gitmedim o da gelmedi ama bana sürekli küfürler , sürekli tehtitler yağdırdı. Hamile olmam gram umrunda bile olmadı. Kına kıyafetimi herşeyimi kendim aldım. Ailesi geldi beni tanımadı resmen. Birkaç kez bana şiddet eğiliminde bulundu. Onun için dayak gözüm morarsaydı dayak atmış olurdu kolumu sıkması, ordam oraya atması , üzerime çıkması dayak değilmiş. Ailesi 10 gün benim evimde kaldı .Kına gününe kadar deli gibi kavgalar ettik telefonda tehtitler ve küfürler.

2 sene önce aynı içeriğe sahip konu açmışsınız.
Koskoca 2 sene boyunca adamda 1 tık düzelme olmamış, kendinize ve çocuğunuza yazık etmişsiniz.
Babaevine gitgel yaparak artık bu evden ayrılma mevzusunu da laçkalaştırmışsınız.
Adam sizin her halükarda eve döneceğinizi biliyor neden değişsin ki?
Boşanmak için daha ne bekliyorsunuz?
Bence siz 2 sene sonra yine eşim alkol alıyor, babaevindeydim şimdi evine döndüm ama bana küfretti yine gideceğim diye konu açarsınız gibi geliyor.Umarım yanılıyorumdur.

En ıyısını yapmıssın gerı donme cocugada kendınede yazık edersın adamda hıc duzelme belırtısı bıle olmamıs bıde kufur etmıs boyle ınsanlar tek yasasın

Daha yeni evlendik deneyelim aynı eve girdik artık dedim hamileydim geri döndüm,Cocuk doğdu cocuk ıcın barıştım , evden ayrıldım cocuk babasız büyümesin dediK hersey düzelecek dedik geri döndüm sonuç annen ıcın yaptın diyen bi adam her gün kendince kurup kendi hatasını asla kabullenmeyen adam ve ordan oraya savruln ben ve bebeğim bu sondu

Bu hikayenin başlangıcı zaten yanlış başlamış ve öyle devam etmiş, sen herşeyi sineye çekip devam etmişsin

Eski konularını bilmiyorum ama bu evlilikte saygı kalmamış
İnsan eşi için o kelimeleri nasıl kullanır ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…