Sonunda anne evine geldim. Bu iş bitti.

Hiçbir mesajı hiç bir görüntüyü silmeyin.

Ve bu şahısla sakın muhatap olmayın.

Tehlikeli bir kisilik.

Kocam bana salak dedi burnundan getirdim. Oda sekiz senede yada bir yada ikidir. Adam hem size ağır küfür ediyor hem babanizi tartakliyor bakın babanizi.. biri babamı tartaklasa koca diye eve almam. Ne garip bir düşünce sisteminiz var.

Size şu kadar diyeyim, gençliğinizi daha fazla heba etmeyin, size de yazık evladınıza da yazık ailenize de yazık, evladınız sarhoş bir babanın, sürekli aşağılanan bir annenin yaşadığı evde büyümeyi hak ediyor mu?

Çocuklu olup yalnız yaşayan, evladına hem analık hem babalık yapan bir sürü kadın var, çok da güzel evlatlar yetiştiriyorlar, oturun ciddi ciddi düşünün ve karar verip uygulamaya geçin, ya böyle bir hayatı yaşamaya devam edeceksiniz veya artık hayatınızı elinize alıp hak ettiğiniz gibi güzel yaşayacaksınız.

Haklısınız çok teşekkürler

Nasıl bir hayatın olmuş ya. Kaç kurtar kendini cidden. Boşan gitsin

Ben dahil şu konuya yorum yapanların vaktine ve emeğine yazık.
Bir de konu sahibinin bebeği ile anne-babasına.

Benim kızım bina okur döner döner yine okur.
1 ay bile sürmez konu sahibi döner evine.
Ondan yaklaşık 10-15 gün sonra da tekrar konu açar.
Eski konuları bilenler yorum yapar,
ilk defa okuyanlar şaşkın emojiye basar.
Kısır döngü adeta.

Son düzenleme:
Bunlar nasıl mesajlar. Konunu takip edeceğim. Umarım boşanırsın bu adamdan.
Aslında boşanma noktasına gelirsinde, bu adam sana yalvaracak o noktada zaaf göstermemeniz lazım bunu umarım başarısınız.
Defolsun gitsin ailesi babası baksın onlara gitsin zil zurna bakalım koca herife ne kadar dayanacaklar.
Lütfen boşanın lütfen böyle adamlarla kalmayın hayat çok güzel ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…