Sonunda anne evine geldim. Bu iş bitti.

Kadınlık ancak şiddet olursa evden gitmekmiş.
Umarım kocanız diye sonradan kıymete binmez ama bikaç şey söyleyeceğim. Adam vizyonsuzun, geri kafalının teki. Size dünyanın hakaretlerini etmiş namusunuza kadar hatta. Seviyesizlik filan deseniz zaten gırla. Niye ciddiye alıyorsunuz böyle birinin fikrini, yorumunu? Yok öyleymiş yok ona göre böyleymiş. Hakkında kanun çıkarsa da umrumda olmaz bu seviyede birinin fikirleri.

Ya he canım he. Kurk kere aynı konuları açıyorsun. Her seferinde de geri dönüyorsun.

Bu nedir ki yani önceki olaylarınız yanında. Çok büyümütşsün . Dön evine.

3 gün kal. Gene terk et.

Sonra yine dön. Baban seni almaya gelsin. Psikopat kocan babanı tartaklasin. Sen yine dön.

Olayın bu senin. Neden ikidebir aynı şeyleri yazıyorsun. Ne bekliyorsun burdan tam olarak?

Mune Mune sürekli aynı konuları acıyor. Yeter artık

Üniversite mezunuyum, yüksek lisansım bitmek üzere iyi bi işimde vardı . Bu kişi de her yönden donanımlı ama gel gelelim alkolik, kindar, kötü . Her şeyi yapıyor annemden nefret ettiği için anneme gittiğim an annen için yaptın diyor. Kadınlık ancak şiddet olursa evden gitmekmiş.
Eşin alkole teslim olmuş seni de kayıp etmek istemiyor sen ona şart koşacaksın alkol tedavisi için , ve kesinlikle evine gitmeyeceksin seni kazanmak istiyorsa tedavi şart, olmuyorsa zaten çabuk boşanırsın , alkolik kocadan bir halt olmaz yazık çocuğuna acı , çocuk örnek bir baba profili hak ediyor

Sen nasil bukadar gamsız olabildin peki.senin ecdadina kadar sövmüs .ben bu kufurlerinin yuzde birini duysam , soyunu sopunu ..........kadar durmazdim bırak eve tekrar dönmeyi. Bunları okurken bile ellerim titredi sinirden .... bi adam ! Karısına nasıl kahpe oruspu der . Oda ozaman p.....nk oluyo bu durumda ...sakin dönme sakın .scarm böyle vicdana .bunun gibilerede vicdan yapilirmi .hangi vicdandan bahsediyon sen .o baba olsa sen yanında olurdun ana evinde değil..benimkide madde kullanıyordu ama bigun böyle laflar duymadım en kotu lafı mikrop derdi sinirlenince. Oyuzden kinim çok yok ona .çünkü kendine zarar veriyordu en çok bana çocuğuma degil
Yazdıklarıniza katiliyorm. Konu sahibi hala gel dese koşarak gidecek şimdiye kdr burda birgün olsn birine boşan demedm

Yazdıklarıniza katiliyorm. Konu sahibi hala gel dese koşarak gidecek şimdiye kdr burda birgün olsn birine boşan demedm
Bende korkarım böyle bisiyden kolay kolay kimseye boşan demem.o vebali almam.ama bu konu sahibinin kocası vebal almaksa sonuna kadar alıyorum o vebali boşansin dönmesin asla ona

Eşin alkole teslim olmuş seni de kayıp etmek istemiyor sen ona şart koşacaksın alkol tedavisi için , ve kesinlikle evine gitmeyeceksin seni kazanmak istiyorsa tedavi şart, olmuyorsa zaten çabuk boşanırsın , alkolik kocadan bir halt olmaz yazık çocuğuna acı , çocuk örnek bir baba profili hak ediyor
Eşinin kaybetmek istemediğini nerden çıkardın ? Ben bu konuda hiç öyle bişi göremedim .kaybetmek istemeyen adam ! Bu küfürleri edermi ?

Ya he canım he. Kurk kere aynı konuları açıyorsun. Her seferinde de geri dönüyorsun.

Bu nedir ki yani önceki olaylarınız yanında. Çok büyümütşsün . Dön evine.

3 gün kal. Gene terk et.

Sonra yine dön. Baban seni almaya gelsin. Psikopat kocan babanı tartaklasin. Sen yine dön.

Olayın bu senin. Neden ikidebir aynı şeyleri yazıyorsun. Ne bekliyorsun burdan tam olarak?

Babasınımi tartaklamis bide 😲 ben o baba yerinde olsam ölse yine eve almazdım .sokakta kalsın gerekirse

Valla sizde ne saygı kalmış ne sevgi öyle gorunuyir .lütfen ve lütfen kendinizin değerli oldugunu sizinde herkes gibi bu hayatı bir kere yaşayacağınızıaklinizdan çıkarmayın.sakin dönmeyin bu hem kendinize hem ailenize saygınızı yitirmenizE neden olur.birak sarhoşu yikilana kadar içsin ...onun donanımına tüküreyim iradesine söz geciremeyip eşine çocuğuna ailesine sahip olamadiktan sonra donanımı olsa kaç yazar.

Üniversite mezunuyum, yüksek lisansım bitmek üzere iyi bi işimde vardı . Bu kişi de her yönden donanımlı ama gel gelelim alkolik, kindar, kötü . Her şeyi yapıyor annemden nefret ettiği için anneme gittiğim an annen için yaptın diyor. Kadınlık ancak şiddet olursa evden gitmekmiş.

Allah size akıl versin. Çocuğunuz için o mahluktan uzak durun.

Babasınımi tartaklamis bide 😲 ben o baba yerinde olsam ölse yine eve almazdım .sokakta kalsın gerekirse
Ohooo daha neleri var da. Hangisinden başlasam bilemedim.

Babası kızını bu adama göndermek istemiyor. Kız her defasında gidiyor. Sonra dönüyor. Gidiyor. Dönüyor... sayısını bilemem ama hiç yoksa 15 20 kere...

Benim babam olsa değil eve almak semtine uğratmaz beni.

Babası kızını bu adama göndermek istemiyor. Kız her defasında gidiyor. Sonra dönüyor. Gidiyor. Dönüyor... sayısını bilemem ama hiç yoksa 15 20 kere...

Hayata bak işte kimi ailesine sığınmak istiyor siginamiyor. Bu kadının ailesi sahip çıkıyor buseferde kadın durmuyor.moralim çok bozuldu gercektn .daha fazla bu konuya yazmicam

Eşinin kaybetmek istemediğini nerden çıkardın ? Ben bu konuda hiç öyle bişi göremedim .kaybetmek istemeyen adam ! Bu küfürleri edermi ?
Çok aşık olupta kadını öldüren eşler gördük 3. Sayfa haberlerinde onlarında duygu durumu bozuktu , bu adamın da alkol problemi var

Konu cok karisık yazilmis pek birsey anlamadim
Anladigim kadari yetti. Hem ailesi hem kocanız sizi gözden cikarmis ve saygisiz cirkef agizli bir adam
yavrunuzla yolunuza bakin

Üyelere kurallara uydukları sürece konu açma kısıtlaması getiremeyizHoppa

Tamam belki sürekli aynı eksen içinde açılan konular çoğunuzun sinirlerini bozuyor ama konu sahibesi affetsin lakin bu üye için yapacak bir şey yok, kavga edecek evden gidecek sonra geri dönecek, yine aynı şeyler olacak evden gidecek geri dönecek, her defasında da konu açacak zira eşi hep böyleymiş, daha sözlüyken küfür eden, konu sahibesini umursamayan, kayınpederinin araba alacağını duyunca menfaati var diye sözlüsüne yakın davranıp araba olmayınca arkasını dönen biriymiş, göz göre göre evlenince böyle oluyor, sizlerin yapacağı bir şey yok maalesef:KK43:

Aslında kocasına gitmiyor. Eve bakıp çıkacak o. Ev çok önemli. Evin yalnız canı sıkılır. Arada çocukla gidip bakacak, evi görmesi lazım biraz. belki kocası olacak adamcık kendisine yalvarır diye salınacak. Ama adam hayatını yaşıyor. Ev bile hayatını yaşıyor ama konu sahibinin ailesi gün yüzü göremedi.

Yuhh sadece cocuga yazık o zaman
Ne kocaymış arkadaş

Hçbir şartı kabul etmiyor tek hatalı benim

Tahsilli cehalet bir başka.

X