Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

64.4 çok güzel bir sonuç. İnşallah 63 leri de görürsün bu hafta. Beni geçiyorsun yetişmem lazım 😂😂
Canim beraber ilerleyecez hic merak etme. 1ieri - geri de ilsa devam💪
Uzerimde sadece son bikac aydir olan kilolar hizli gidiyor simdilik canim. Ama amacim 1-2 yildir tasidiklarimin da ayni hizda gitmesi🙂

yetis yetis cabuk ol. Boyle boyle birbirimize yetiserek ulasalim hedefe.🤗

Günaydın canım 30 dk eliptiğimi yaptım. Cumaya kadar toparlayacağım inşallah. Bu hafta 100 gr bile gitse benim için kar
Ya burdan bana neden bildirim gelmiyor artik, kacirmisim tum msjlarini.
Dun gece yine kendimi zorlayarak 1 saat eliptik yaptim canim. Benim sorunum spor disinda cok hareketsizim. Eger hareketli yogun gecmisse gunum bu kez de spora hiiiic halim kalmiyor.🤷‍♀️

Ya burdan bana neden bildirim gelmiyor artik, kacirmisim tum msjlarini.
Dun gece yine kendimi zorlayarak 1 saat eliptik yaptim canim. Benim sorunum spor disinda cok hareketsizim. Eger hareketli yogun gecmisse gunum bu kez de spora hiiiic halim kalmiyor.🤷‍♀️
Benim de aynen öyle canım. Çok hareketsiz bir hayatım var. Spor yaparken de çok sıkılıyorum o yüzden yapmak zor geliyor :KK43:

Benim de aynen öyle canım. Çok hareketsiz bir hayatım var. Spor yaparken de çok sıkılıyorum o yüzden yapmak zor geliyor :KK43:
Aynen canim mesela suan, kalkip spor yapmam lazim ama ayaklarim gitmiyor bir turlu yine geceye kalacak ve oyle olunca da her 10dk da bir saati kontrol ediyorum ne kadar kaldi bitmesine diye.
tabi yorgunum bugun yine onun da payi buyuk.
Ama kendimizi zorlamamiz lazim, ben bu tempoyu 1-2 yil surduremem o yuzden hizli vermem lazim😬

Aynen canim mesela suan, kalkip spor yapmam lazim ama ayaklarim gitmiyor bir turlu yine geceye kalacak ve oyle olunca da her 10dk da bir saati kontrol ediyorum ne kadar kaldi bitmesine diye.
tabi yorgunum bugun yine onun da payi buyuk.
Ama kendimizi zorlamamiz lazim, ben bu tempoyu 1-2 yil surduremem o yuzden hizli vermem lazim😬
Ben de sabah spor yapamadım. Akşam mutlaka yapmaya çalışacağım. Spor olmayınca bu kadar hızlı kilo veremiyorum. Verilecek 15 kilom var. Sporla 5 ayda verebilirim bu kiloları ancak

Ben de sabah spor yapamadım. Akşam mutlaka yapmaya çalışacağım. Spor olmayınca bu kadar hızlı kilo veremiyorum. Verilecek 15 kilom var. Sporla 5 ayda verebilirim bu kiloları ancak
Aynen canim benim de 15kilo var ve bugun yine spor yapamadim. Cocuklardan firsat olmadi simdi de. Yarin yapacam artik.

X