Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Kahvaltı yapmışmıydın, yaaaaaa ben henüz yataktan kalkmadım 😭😭😭
Bu saatte spor super olmuş. 👍👍:KK9::KK9:Benim bugünkü hedefim eliptik + walk challange için leslie.
umarım yapabilirim.
Evet canım erken kalkmıştım sporu aradan çıkarayım dedim. Akşama kalınca yorgun oluyorum yapamıyorum. Tartıldın mı canım kaç çıktı

Süper canım çok iyi gidiyor maşallah. Bozma devam et. Kurtulacağız inşallah bu kilolardan. Belki bu cuma 64 leri bile görürsün inşallah
İnşallh canım ya, zaten son bir kaç ayda alınmış kilolar bunların çoğu o yüzden biraz hızlı başladı sanırım.
Ama sonrasında yavaş gitse de pes etmeyecem, biliyorum bir şekilde bitecekler.

Günaydın canım. Bu sabah tartıldım. Sonunda ben de 65 leri gördüm. Darısı 64 lere inşallah. Kaçamaksız sporla devam ediyorum. İnşallah hedefimize varacağız.

Günaydın canım. Bu sabah tartıldım. Sonunda ben de 65 leri gördüm. Darısı 64 lere inşallah. Kaçamaksız sporla devam ediyorum. İnşallah hedefimize varacağız.
cos sevindim canim, çok iyi gidiyorsun. benim bugun 100 gr fazla geldi dune gore. 55.6 yani.
bakalim cumaya kadar nolacak.

Ödem olmuş olabilir canım. Spor bile ödem yapıyor. Ben de cumayı heyecanla bekliyorum. 30 dk eliptiğimi de yaptım bugün
Senin erkenciliğine bayılıyorum. Ben çocuklara mısr gevreği verdim dizdim koltuğa, yanlarına oturdum fıstık ezmeli wasa ile sütlü kahve içiyorum. Ev göçüyor ama cidden göçüyor ve ben de hiiiiç istek yok ama yeni değil bu 33 (çok yakında 34) olacak yıldır temizlik yapma isteğim yok

Senin erkenciliğine bayılıyorum. Ben çocuklara mısr gevreği verdim dizdim koltuğa, yanlarına oturdum fıstık ezmeli wasa ile sütlü kahve içiyorum. Ev göçüyor ama cidden göçüyor ve ben de hiiiiç istek yok ama yeni değil bu 33 (çok yakında 34) olacak yıldır temizlik yapma isteğim yok
Bende de aynı durum. Büyük bir temizlik yapmam lazım. Kasım ayını bekliyorum. Sporu da işten önce halletmek için yapıyorum. Akşam olunca hem yorgunluk çöküyor hem de çocukla sürekli bölünüyor.

Günaydın canım. Kahvaltımı yaptım sporumu yaptım rahatladım. Az yemeye de alıştım. En çok ona seviniyorum. Daha önce yiyip yiyip doymuyordum. Yemekten hemen sonra bile bir şeyler yiyordum. Şimdi o ataklar geçti şükürler olsun. Daha da iyi olacak inşallah

Günaydın canım. Kahvaltımı yaptım sporumu yaptım rahatladım. Az yemeye de alıştım. En çok ona seviniyorum. Daha önce yiyip yiyip doymuyordum. Yemekten hemen sonra bile bir şeyler yiyordum. Şimdi o ataklar geçti şükürler olsun. Daha da iyi olacak inşallah
Aynen canım ben de kahvaltı sonrası çaya devam ediyorum şuan, az önce aklıma geldi bende tatlı tuzlu aburcburlarla devam ederdim önceden.

benim1 saate çıkmam gerekiyor spor+duş mümkün değil.
Akşamda misafir var umarım gece yapabilirim sporu.

X