Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Günaydın canım. 30 dk eliptiğimi yaptım
Cok guzel canim , ben henuz kahvalti bile yapmadim bi de oglumun dogum gunu icin hazirliklar yapiyorum temizlik ikram filan ustune bu sabah 200gr arti ciktim tartida, bu hafta benim icin iyi olmayacak ama insallh gelecek hafta daha cok asilirim

Cok guzel canim , ben henuz kahvalti bile yapmadim bi de oglumun dogum gunu icin hazirliklar yapiyorum temizlik ikram filan ustune bu sabah 200gr arti ciktim tartida, bu hafta benim icin iyi olmayacak ama insallh gelecek hafta daha cok asilirim
Kolay gelsin canım. Arada oluyor böyle şeyler. Gelecek hafta toparlayacağına inanıyorum.

Ayy o kötü olmuş. Takıma söz verip düzeltirsin. Spor yapabiliyor musun? Bence spor sayesinde iyi kilo verdin
Aynen canım bir de o var, gün içinde dışarda çok işim olduğunda spor için halim kalmıyor. Şu suralar da aynen öyle oluyor, sporsuz geçiyor yani.

Süper canım, çok güzel. Hafta sonundan itibaren ben de başalayacam tekrar inşallh
İnşallah canım toparlayacağına inanıyorum. Ben diyetten önce yedikçe acıkıyordum. Diyete alıştıktan sonra acıkmamaya başladım. Hastalıktan ötürü kaçamak yapınca tekrar başa döndüm. Yedikçe acıkmaya başladım. Bu hafta benim için çok zordu. Bugün kendimi biraz frenleyebildim. Yarından itibaren daha da iyi olacağını düşünüyorum. İnşallah güzel kilolar vereceğiz buradan

İnşallah canım toparlayacağına inanıyorum. Ben diyetten önce yedikçe acıkıyordum. Diyete alıştıktan sonra acıkmamaya başladım. Hastalıktan ötürü kaçamak yapınca tekrar başa döndüm. Yedikçe acıkmaya başladım. Bu hafta benim için çok zordu. Bugün kendimi biraz frenleyebildim. Yarından itibaren daha da iyi olacağını düşünüyorum. İnşallah güzel kilolar vereceğiz buradan
Aynen canım bana da aynısı oldu, inşallh eski halime dönerim, döneriz.

Günaydın canım. Bugün tartı yüzümü güldürdü. İnşallah hep böyle devam eder. 64.6 ile yola devam inşallah
Çok sevindim canım, süper gidiyorsun.
Ben de binbir zahmetle bari geçen haftaki kiloya düşeyim diye uğraştım. Sonunda 64 ü tekrar gördüm. Tabi geçen haftaki kıyafetlerin farkı filan var ama olsun o kadar.

X