Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Eliptiği 1 saat aralıksız mı yapıyorsun canım?
Ben de temizlik öncesi yapayım dedim. Temizlik sonrası yorgun oluyorum yapmak istemiyorum.
25 dk eliptik yaptım. Su içinde kaldım. Biraz ara verip 20 dk daha yapacağım. 45 dk Leslie eşittir 15 dk eliptik. Bundan sonra Leslie yapmayacağım. Eliptikte daha çok kalori yaktığımı hissediyorum. 60lı kilolara gelince de slim in 6 ya başlayacağım

Evet canım aralıksız ama 3.programda dizimden dolayı.

Evet canım aralıksız ama 3.programda dizimden dolayı.
Benim eliptiğin programı yok. Güçlük derecesi manuel ayarlanıyor. 25 dk yaptım 150 kalori olarak gösteriyor. 25 dk sonunda eliptikten indiğimde ayaklarımı hissetmiyordum. Şimdilik aralıksız yapamam heralde. Alıştıktan sonra yaparım inşallah.

bu sekilde fazla enerji harciyosun tabi ama zor yapması. sen manuel olarak ayarlayabilirsin sanırım mesela 10 dk biraz daha hafif 5 dk zorlayıcı sonra yine biraz daha hafif.

Gelecek hafta için tahminin var mı? Ben 65 leri görmeyi hedefliyorum
canim ben birde cuma zayıflama yarismasindayim. orayada hedef yazdım bugun. haftaya hedefim 65.6 yani toplam 1 kilo. ben senin kesinlikle yapacagını düşünüyorum hadi beraber 65 i görelim.

canim ben birde cuma zayıflama yarismasindayim. orayada hedef yazdım bugun. haftaya hedefim 65.6 yani toplam 1 kilo. ben senin kesinlikle yapacagını düşünüyorum hadi beraber 65 i görelim.
İnşallah canım ikimiz de 65 leri görürüz. Ben de geçen yıl cuma zayıflama yarışmasındaydım çok iyi kilo verdim. Bu yıl katılmadım menü yazmak zor geldiği için. Burada daha iyi motive oluyorum.

Ben şimdiye kadar bikaç kez girmiştim gruplara, şu sıralar yoğun olmadıgım için menü yazmak, kaçamaklarda ceza almak felan yardımcı oluyor motive olmama.

Bugün 45 dk eliptik yapmış oldum. Günlük 45 dk ile devam edeceğim. Alıştıktan sonra arttırırım.
Çok güzel, tebrik ederim. Çok ağır vitesde çalışmazsan sürenin uzaması çok yormuyor. Ben de 55dk yaptım bugün. Bir de sürekli birileri bölmese terli terli kötü oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…