Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Menün çok güzel. Spor da harika olmuş.Ben bugün spor yapamadım. Yarın yapacağım inşallah.
Ben senin bu isi basaracagina inaniyorum. Duzenli bir sekilde konulara yazdigini okudum. Umarim full motivasyonla kisa surede veririz hep beraber. Iyiki geldin bu sayfaya. Moral oldun.

Kaç dakika eliptik yapıyorsun canım?

Canım eliptik programına göre değişir aslında. Şu sıralar dizimde problem var bu yüzden 3.programda en az 45dk en fazla 70 dk filan yapıyorum. Ama düzenli olamıyor zamandan dolayı. (Yüksek

Egzersizlerde zamanı kendime göre ayarlamaya çalışıyorum. Çok önceden jillian michaels 30 days yapiyordum.30 dk da cok guzel terletiyor ve kaslari acitiyordu. 30dk sonra leslie 1mil yapiyordum soguma olarak.

Olur canım çok iyi olur. Kilolarımız hedeflerimiz aynı. Birlikte devam ederiz inşallah. Bu arada 15 dk eliptik de yaptım
İlk sayfaya bakıp hangi tarihlere hangi kiloyu yazmam gerektiğini söyleyebilirsin.
Öncekileri hatırlamıyorsan da yarın sabah tartıldıktan sonraki kiloyla başlarız yazmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…