Sonuç Sana Bağlı ( Kilo Günlüğü )

Kaydettiğim kilolarım var ama tam o tarihlerde yok. Yakın tarihleri yazsam olur mu?
Tabi canım yakın tarihler de olur, zaten sadece 3 tarih var şu ana kadar. Ve tabloda yolumuz uzun.

bu arada bu tablo sadece genel durumu görmek için yani sonuç:50 yazmışım ya. O tarihte hedefe ulaşamadıysak ulaşana kadar tabloya tarih ve kilo satırları eklemeye devam edeceğim.

M merve4416 canım sence tabloyu aylara bölsem. Her ay için yani her 4hafta için ayrı tablo mu hazırlasam. Senin kafanda başka tablo formları varsa ya da aklına gelirse benimle paylaş yeniden düzenleyelim olur mu

Aylara bölebilirsin canım iyi fikir
Tamam o zaman son sorum yordum seni. Aylara bölersem bazi aylarda 5 sütun bazı aylarda 3 sütun Çıkıyor. Cuma günü bildirim oldugu için her aya eşit yayılamıyor. Ekim , kasım vs olayını takmayayım 4 haftalık tablolar halinde yapayım o zaman.

Olur
Olur canım sıkıntı değil

Eliptik yapamadım, hala çok yorgunum. Bir mucize olup kendimi eliptiğin üstünde bulmayı diliyorum bu saatten sonra

Cok dogru diyosun canim, yorgunlugumu bir kenara birakiyorum ama benim kucuk biraz rahatsiz. Ne zaman hastalansalar huysuzlasiyorlar. Izin verirse deneyecegim yapmayi.
Günaydın canım. Allah şifa versin. Çocuklar her şeyden önemli. Ben de çocuktan fırsat bulursam yapıyorum. Yediklerine dikkat et önemli olan o.

Bu sabah tartıldım. 66.3 çıktım. 3 Ekim’de 67.8 dim. 1 haftada bir buçuk kilo vermişim. Tabiki ödem gitmiştir büyük ihtimalle. Bu hafta kaçamaksız bitti. İnşallah diğer haftalarda da böyle olur. Birlikte başaracağımıza inanıyorum.

Bugün temizlik yapacağım için sporu 30 dakika eliptik olarak temizlik öncesinde yapacağım. Akşam da fırsatım olursa 15 veya 30 dakika eliptik yaparım.

çok guzel bi rakam canim, nazar degmesin
kacamaksiz götürdüysen haftaya odem degildir hele bir de spor yapıyorsun.

benim de 66.6 geldi bu sabah.

Bugün temizlik yapacağım için sporu 30 dakika eliptik olarak temizlik öncesinde yapacağım. Akşam da fırsatım olursa 15 veya 30 dakika eliptik yaparım.
ben de henüz kahvaltı yapmadım. kahve içip eliptik mi yapsam yoksa kahvaltıyı yapıp 1-2 saat sonra mi yapsam diye ikilemdeyim.

ben spordan sonra duşsuz yapamıyorum. o yüzden sporu gun içerisine bolemiyorum. evde olunca neyse ama saçlarım hemen yağlanıyor disari cikilmaz oluyorlar.

çok guzel bi rakam canim, nazar degmesin
kacamaksiz götürdüysen haftaya odem degildir hele bir de spor yapıyorsun.

benim de 66.6 geldi bu sabah.
Sporumu her gün yapamadım ama en azından 4 gün yapmışımdır.

Tebrik ederim seni canım. Çok güzel vermişsin. Daha da vereceğiz inşallah. Bırakmak yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…