Sonuç pozitif,pozitif !!!!!

benımde salı gunu adet gunumdu ama hala olmadım test yapmaya cesaretım yok kasıklarımda ara ara sızı oluyor sol tarafımda daha cok hıcte akıntım yok sence ne işş!

benımde salı gunu adet gunumdu ama hala olmadım test yapmaya cesaretım yok kasıklarımda ara ara sızı oluyor sol tarafımda daha cok hıcte akıntım yok sence ne işş!

varsa cıkar zaten gecikme olmuş. herkeste öyle aman aman belirtiler olmuyor zaten. istiyorsan olur inşallah senin de.benim de akıntım yok.
ben de merak ettim walla. bence yap sende test.

çok güzel bir haber ya... ALLAH bebeğine sağlıklı,mutlu,hayırlı,annesiyle babasıyla uzun ömürler yaşamak nasip etsin canım.darısı başımıza..........

ben bıraz daha gunum gecerse yaparım heralde cunku buay yumurtlamam gec oldu belkı o adetımı gecıktırmıs olabılır

çok mutluluk verici çok sevindim gerçekten Allah kucağına almak nasip etsin Allah sizi hiç ayırmasın dualarım sizlerle... darısı başıma...

:teytey:tebrik ederim allah sağlıklarla bebeğini kucağına almayı nasip etsin işallah bende 22 şubatta düşük yapmıştım işallah bende senin gibi mutlu haberi alırım. darısı tüm isteyenlerin başınaa.s.

Tebrik ederim canım yüce rabbim isteyince olduruyor. Sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah.

hayırlı olsun canım allahım nazarlardan korusun :nazar: darısı basımıza :=)

arkadaşlar az önce test yaptım ve sonuç pozitif :) süprizzzzzAllahım elim ayağım titriyor sevinçten.Eşimi uyandırıcam biraz sonra kahvaltı için,daha ona bile söylemedim yani :) 30 ocakta düşük yapmıştım.İnş bu sefer bir sıkıntı yaşamam. dua edenlerden Allah razı olsun.Ben de artık 10 kat şevkle dua edicem tüm bebek isteyenlere. siz de bana dua etmeye devam edin ne olur !!

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hayırlı olsun canım en az senin kadar bizlerde sevindik inş kucağında görürsün.

Tebrik Ederim Cnm.. Allah Kucagina Almayida Nasip Etsinn. Bizlerede Dua Ettt..

arkadaşlar az önce test yaptım ve sonuç pozitif :) süprizzzzzAllahım elim ayağım titriyor sevinçten.Eşimi uyandırıcam biraz sonra kahvaltı için,daha ona bile söylemedim yani :) 30 ocakta düşük yapmıştım.İnş bu sefer bir sıkıntı yaşamam. dua edenlerden Allah razı olsun.Ben de artık 10 kat şevkle dua edicem tüm bebek isteyenlere. siz de bana dua etmeye devam edin ne olur !!

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

tebrikler cnm ne güzel yaaa allah kavuştursun bebişini sağlıklı kuvağına versin rabbim darısı cüüüüüüüüüüüüüüüümlemizin bşına bu mübarek cuma günü rabbim hepimizin muratlarını versin müminin mümine ettiği dua kabul olr allahın izniyle a.s.

ayy canim ne guzel cok sevindim senin adina Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. darisi bizim basimiza insallahhhhh

Allah yar ve yardımcın olsun. Çok mutlu oldum inan. Mevlam tamamına erdirsin kucağına aldığın zamanda bizi haberdar et olur mu?

ne güzell bir duygudur kimbilir.çok sevindim inşallah bizde senin gibi müjdali haberler veririz.ALLAH'ım sağlıkla,sıhhatle bebişini kucagına almak nasip eder inşallah canım benim..

tbrikler canım tebrikler rabbm saglıklı bir gebelik nasip etsin ve saglıkla gesin amin

tebrikler canım ohh bir tane daga hamiş yandannn kıvırrr ohhh hadi kızlar döktürün:)))))))))))

X