Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

çok belli olmuyor galiba bu markanın lensleri
hidrocor serisi belirgin benim hidrocor mellerim gözlerim de koyu kahve üstelik
image.jpg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 158
cok hos durmus bu hıdrocor meller minik patiler gorenler lens oldgunu anlıyolarmı pekı bıkac tane daha gunduz cekılmıs renmlerı atablrmsn acaba

cok hos durmus bu hıdrocor meller minik patiler gorenler lens oldgunu anlıyolarmı pekı bıkac tane daha gunduz cekılmıs renmlerı atablrmsn acaba
cok tesekkür ederim canım yeni tanıstığım hic kimse anlamadı lens oldu asla belli olmuyor gercek göz gibi kullandığım en doğal lens cok cok memnunum doğallık konusunda cok da dikkat cekici belirgin rengi resimleri ekliyorum
image.jpg
image.jpg

gercekten burdan cok hos gorunuyolar sennde degn gıbı anlasılmıyo bıle.. bende alıcam fakat o kadar kararsızımkı natural colors serısndekıde hos hafıf harelı ya oda cok bellı olmaz dıye dusunuyorum ama en gercekcısı haresız olan mı oyle duyuyorum etrafdan bıde aklımda freshlook pure hazel var

bi fikrin var mı freshlook pure hazel lensı hakknda :110:
bence hidrocor daha doğal harelilerden yandan falan cok cok doğal kendi gözüm gibi pure hazel kullandım resmini ekliyim en iyisi pure hazelin fikir olsun sanada memnun kaldın mı dersen sadece iki üc defa taktım gözlerim orta kahve hic acmadı rengini ama arkadaslarım beğeniyolardı cok doğal diyolardı bence doğallığı gözümün rengini pek değiştirmediği icindi:)

evet oda hosmus aslına bakarsan ama hıdrocor daha ıddalı original rengin koyu kahvemı yoksa açığa kaçan bi kahvemi benim göz rengim bu yakısırmı sence hıdrocor mel :)

Eklentiler

• 967955_10203626907299337_672258583_n.jpg
    967955_10203626907299337_672258583_n.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 135
daha demın cektm aksam flashlı gündüz dahada acık kendı gözüm
gözlerin ela gibi sanki mel cok güzel olur bence ama baya acık duruyo haberin olsun acık yadırgarım diyorsan bi düsün derim benim gözlerim de seninki gibi rengi bendeki gibi durur sende de ben cok memnunum cok dikkat cekiyor acık olması daha da doğal yapıyor bence:)

hmm desene 200 metreden farkedılır gözlerim :) bi ara freshlook haresz gri kullandm bana gri tonu gıtmedi oda acıktı .. bu daha yesılımsı ya daha hosuma gıdıcektır umarm cok tesekkur ederm fıkırlerın ıcın :) musaıt oldgun bırgunde acık havada cekermsn bakıym gunduz ısıgıyla ne kadar acık duruyo

bu gunduz havasıyla ceklmmıssn sanırm ev ortamı falan dırek dısarıda cek dahada belırgın durur orda :)

baksana bu videodada baya acık gorunuyo mel ama tonu harika
rica ederim canım.melden memnun kalacağına eminim cok dikkat cekici ve cok cok doğal bi renk :KK70:bende birde gri lens istiyorum sacımı siyah boyadım oyüzden arada gri takıcam freahlook gri nasıldı memnun muydun doğal mıydı?resmin var mı :KK45:

benmde sacım siyah ama ben kendıme hc yakıstıramadm .. soyle soylıyım tonu cok acık bi gri ölü gbi duruyodum :) bıde benm gozlerıme ufak gelmıstı solatıcanınkı daha mı buyuk freshlooka göre ?

X