Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sanırım resimde mavilik var gibi çıkmış. o zaman griyeşilse tamamdır. bendede yeşilli grmsi bir renk durdu.
sevindim beğendiğinize.
güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Walla süper bu renk .takanda güzel .peki fiyatı ne kadar kızlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok teşekkür ederim . Begenmenize sevindim .Fiyatı 230 tl Vetman dan aldım Nisan başında.

Şöyleki okypete cigim o flashlı diye eklediğim renkle uzaktan yakından alakası yok.O resimde renk patlamış bildiğin mavi olmuş. Aslında flashsız resimlerdeki haline daha cok benziyor ama onun daha açık hali.

Aslında ben bu quartzoyu alırken çok tereddüt ederek aldım.Bir sürü resim inceledim gerçek kullanıcıların resimlerini, flashlı flashsız.Hepsini bilgisayarıma kaydettim:)Rengi çok beğeniyordum ama günlerce baktım baktım çok mu açık kalır bana yakışır mı diye.Çünkü ben buğday tenliyim ve gözlerim oldukça koyu kahverengi.Ama merak işte n'olursa olsun dedim ve siparişi verdim.

Lens elime geçti ve ben -sadece renkten dolayı- bir pişmanlık duymadım değil . Quartzoyu merak edenler şunu kesinlikle bilmeli ki renk oldukça açık bir yeşil. Grisi yani beyazlığı çok fazla.Ve bu da onu iddialı bir hale getiriyor.Asla çirkin değil ama takarken tereddüt ediyor insan.ay insanlar ne dicek şimdi diye.Çünkü büyük bir değişime uğruyorsunuz resmen tipiniz değişiyor.Sizi lensle ilk görenler şöyle bir irkiliyor ve şaşırıyor.Yorumlar genel olarak olumlu ama beyenmeyenler ama söyleyemeyenler oluyor hissediyorum bakışlarından ya da bana yakıştıramadılar bilemicem tabi:)HEe ben zaten böyle dikkat çekmek değişim yaratmak istiyorum diyorsanız biçilmiş kaftan.yok ben utanırım takamam derseniz uzak durun derim.

bu arada sevgili eşimin yorumunu aktarayım hemen :) Önce hımm çok açıkmış yaa falan dedi sora da onu ole heryerde takma sadece benim yanımdayken tak falan demeye başladı.(Kıskandık yani resmen :))))

Başka merak ettiğiniz varsa yardımcı olabilirim ve daha fazla resim ekleyebilirim resim çektice. Sevgiler herkese .....

Tereddütte kalma çok yakışmış.uzun seneler kullandım.benimkide izin vermiyor her yerde takmama.güle güle kullan cnm.

Quartzolar resimde mavi gibi çıkıyor bendekilerde öyle ama gerçekte baktığında yeşil gibi duruyorlar.
Tek sevmediğim yanları kenarlardan koyu rengin çıkması. Keşke biraz daha geniş olsalarmış. Herkeste bende olduğu gibi olmuş.
Kenarlardan koyu kahve çizgi çıkmış.
Cristalde o yok diyorlar doğru mudur acaba:)

cok guzel durmus gozlerınızde tabı goz bıcımınzın guzellıgıde ortada. bu arada yesıllık durumu nedır quartzoda yoksa mavılıkmı agırlıkta ?

Canım bayan cevap vermemiş ama ben vereyim..
Bende yeni aldım quartzolarımı 1 ay oldu.. Ve yeşil ağırlıkta bir lens.
Mavilik yok denecek kadar az:)

Son düzenleme:
cok guzel durmus gozlerınızde tabı goz bıcımınzın guzellıgıde ortada. bu arada yesıllık durumu nedır quartzoda yoksa mavılıkmı agırlıkta ?

Merhaba canım

Lütfen kusuruma bakma bu aralar çok fazla nete girme şansım olmuyor..Ama tecrübeli arkadaşlarımız cevaplamış sağolsunlar.Aynen yeşillik daha fazla bu lenslerde

bu hafta sonu taktım. gittiğim bir mağazada vs de bir kız gözlerinizin rengi ne kadar güzel. maşallah dedi. dün arkadaşımın annesine gitmiştik. gelenlerden biri ne kadar güzel gözleriniz var rengine bayıldım dedi.
kısacaso tepkiler çok iyi. bende ne çok koyu ne çok açık durdu. nedeni ise göz rengimin bal rengi olması. geçen gün bir resim çektim. ama renk çok farklı çıktı. o yüzden koymak istemedim.
tekrar çekip gerçek tonu yakalamaya çalışacağım. olursa koyarım bende

Merhaba canım

Lütfen kusuruma bakma bu aralar çok fazla nete girme şansım olmuyor..Ama tecrübeli arkadaşlarımız cevaplamış sağolsunlar.Aynen yeşillik daha fazla bu lenslerde

SAOL Canım

tam rengını gosteren halını merakla beklıorum canım

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bana önerilerde bulunun kafam karıştı iyiceee
Solotica lens alıcam nasipse. Fotolarım var ama yine de kendimi tarif edeyim kızıl saçlıyım, açık tenli sayılırım , kendi gözlerim orta kahve tonlarında.
Baştan quartzo alırım diye düşünüyodum ama fotolara bakınca sanki pek doğal değil gibime geldi
Cristalin fotolarını gördüm daha doğal gibi . Aslında ben lens olduğu belli olmasın istiyorum fazla. Doğal bi renk olsun , orta boşluğu da önemli benim için. Ortadan kendi gözüm fazla gözükmesin :26:
Hangi renkleri önerirsiniz ?

Merhaba canım

Merhaba kızlar

bildiğiniz gibi quartzo lens almıştım 1 ay önce. Burada yazıldığı gibi yeşil ağırlıktaydı. Fakat ben renginin biraz koyulaşmasını istediğimden (Çünkü eşim kıskançlık yaptı) Vetman a sordum hangi solüsyonu kullanayım diye o da bana Opti free biraz koyultur demişti.Ben de opti free aldım iki hafta once .Lens koyulaşsın diye beklerken hafta sonu bir takayım dedim resmen mavileşmiş Yeşillikten eser yok. Bana mı oyle geliyor acaba dedim ama eşim ve arkadaşlarım bile aynısını söyledi hatta çok değil bir hafta once gören arakadaşlarım bile bu yeni lens mi falan diye sordular . Yani noolduysa şu son bir haftada oldu.Renk nası diyim bildiğin gri.Gri bir tshirt um var onunla aynı renk olmuş. Kötü mü diye sorarsanız kötü değil elbette hatta bu hali daha güzel diyenler oldu. Ama ben bu duruma sinir oldum gene de. Çünkü yeşil ağırlıklı istiyordum.

benim quartzo kullananlara sorum şu: siz hangi solüsyonu kullanıyorsunuz? ve başına böyle bir şey gelen var mı lütfen beni aydınlatın .VEtmann sen de duy sesimi

Merhaba canım

Benim kullandığım solüsyon SAUFLON All In One Light.Açıkçası senin anlattığın gibi bir durum başıma gelmedi.Farklı marka solüsyonlar kullanmadığım için olabilir belki.İlginç geldi bana da :44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…