Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Inanışlmaz dogallar renklerı sanırık koyulaşmış gercekten mukemmeller

Dun bi arkadasm lens takmanin farklilasma cabasi olduğunu soledi tartistim... Lens basligni okuyunca yine aklima geldi dellendim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

renklı gozlere ılgısı olanlar kullanır zaten farklılasma cabası olarak dusunursek sac boyatmak ta oyledır yada makyaj da yani .. isteyen şstedıgını takar kullanır yakıstırması cok önemli ve dogallıgı

kızlar yaa biriniz yardımcı olun bana, tekrar tekrar konu açıp konu kalabalığı yapmıyım. rihanna'nın göz rengine en yakın renk solotica hidrocharme mel mi şimdi? bu quartzolar da çok hos duruyo bazılarında ela gibi bazılarında açık mavi gibi ama. ben daha doğal olsun istiyorum. göz rengim ısıkta ela ama karanlıkta daha koyu bi renk oluyor. ben karanlıkta da ışıktaki gibi ela olsun istiyorum. hali hazırda numaralı lens alıcam zaten almısken renkli olsun dedim.

az evvel bi sitede hidrocharme numaralı yıllık lensler 115 tl ye buldum bence gayet makul ve güvenilir bi site. pazartesi gidip lens numarası için ölcüm yaptırıcam.

son olarak birisi gözlük recetesi ile lens alabilyorsun yarısı kadarını karsılıyor, gözlükçü için bir sey farketmiyor ancak recetenin gzlükcüde kalması gerekiyor demiş. var mı böyle bir sey? eğer doğruysa bu yolu deneyim diyorum ama solotica lensin de heryerde bulunmadığını biliyorum. devletin karsılaması sebebiyle solotica lens almaktan vazgecme halinde mel e alternatif numaları bir lens markası tavsiye ederseniz çok sevinirim

canım meraba bende quartzo kullanıyordum önceki sene.bu sene mellerle geçirdim tekrar quarrtzo istiyorum.
bu gözlerindeki yeni seri mi birde gözlerin koyu kahve mi yardımcı olabilirmisin

Merhaba canım.

Evet bunlar yeni seriler..Gözlerim orta kahve..koyu değil...ama bu seriler opaklığı ile ünlüdür....yani zemin renk nasıl olursa olsun farketmiyor istediğin sonucu alabilirsin diye düşünüyorum :)

Son düzenleme:

Mukemmel gorunuyor yeni seri quartzolariniz. Tabi gozlerin guzelligini de es gecmemek gerekir. Masallah. Size sorum gozlerinizin egrilik yaricapi yani bc degerini biliyormusunuz? Ben de quartzo istiyorum fakat bc degerim kucuk kaliyor, kayma ihtimali varmis. Fakat okypete arkadasin bc degeri daha da kucuk olmasina ragmen kullanabilmis. Vetman da kayma yasayabilirsin diyor. Off cok kararsiz kaldim. Yardim pleasee...

Teşekkür ederim canım o senin güzel bakışın. Bc: 8.7 Dia: 14.02 olarak takıyorum sadece bunu söyleyebilirim :)

Litatia .!.:
merhabalr quartzonun seri nosu kaç acaba tatlım nerden ne zaman aldın mavimsi duruyor sanki
Canım merhaba.Mesaj hakkım dolmadığı için özelden maalesef cevap veremiyorum.Umarım buradan okursun.Soloticalarımı aynı zamanda bu sitede de üye olan Vetman10 nickli Arzu Hanım'dan 1 ay önce 12/2018 seri olarak satın aldım.Daha çok gri yeşil gibi durdu bende

Son düzenleme:
evet sonunda quartzom geldi. çok beğendim rengini. yeşil bir kere. mavilik yok. hare nclerde artık charm gibi daha belirgin olmuşki bu benim için bir avantaj. charm çok seviyorum.
rengi için şunu diyebilirim. çağla rengini düşünün aynı o ton.

Son düzenleme:

merhaba oky cigim.Benim de gozumu karartıp aldığım quartzolarım bugun elime geçti.Ama heyecandan ve işyerinde olmamdan ötürü henüz deneyemedim.Şişe elimde oylece bakıyorum :)

Sanırım aynı anda yollanmış lenslerimiz :) sen kullandın sanırm daha yeşil demişsin.Çok sevindim buna mavilik istemiyordum açıkçası...Öğlen denicem resimleri koyarım...Senden de resim bekliyorum canım mutlaka...

demek aynı anda geldi. valla ben çok beğendim. rengi çok açık değilki ben açık sevmem. çokta koyu sevmem. tam aradığım gibi orta açıklıkta. çok açık olunca bende logar havası veriyor çünkü.:)
sende gülegüle kullan canım lenslerini.
bir ara çeker bende koyarım.

Kızlar quartzolarımı öğlen arasında denedim :) Açıkçası ben ilk defa solotica kullanıyorum eski serisini falan bilmem.ama bu quatzo bana gri yeşil gibi geldi mavilik yok denecek kadar az ki ben oyle istiyordum. Ama tabi ilk etapta bana biraz fazla iddialı geldi. Ama renk duruş doğallık on numara.Arkadaşlarımın yorumları ilk anda bir sarsılıyorlar fakat sonradan aaaa çok dogall hiç lens olduğu belli değil falan oluyor :) Sonuçta benim gözlerim çook koyu kahverengi böyle bir değişim şaşırtıcı oluyor tabii. Ben bunu bilerek ve kabullenerek bu lensi sipariş ettim. Çünkü gözlerim çok koyu ve bence alacağım hiçbir renk istediğim değişimi sağlamayacaktı.Öyle anca insanlar dibime girdiğinde -Aaaaa gözlerinde lens mi var -demesinler istedim.

ikinci söylemek istediğim benim bc değeri problemim:) daha öncede yazdım birkaç yerde benim bc değerim:8,4. Kayma problemi olur diye çok korktum.Gözümü kararttım aldım ama şimdilik hiçbir kayma yok cuk oturdu lensler gözlerime hareler falan yerli yerinde duruyor çook mutluyum yoksa param çöpe gidebilirdi .

Son olarak ta ben tam 1 aydır bu sayfaları kurcalayıp resim bakıyorum.Ve bana çok faydası oldu yorumların ve güzel paylaşımlarınızın.Şimdi ben de sizlere resim paylaşmayı bir borç biliyorum.Umarım becerebilirim.....

flashlı ve flashsız yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• $IMG_16431.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 259
  • $IMG_1656y.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 254
pardon flashlı hali böyle diğer iki resim flashsız ...

Eklentiler

• $yIMG_1641.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 247
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…